Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Moram priznat da se mi to niti najmanj ne ljubi. Bolj me zanima odziv ljudi, ki igrajo. Do zdaj sem poleg tistega komentarja zgoraj videl enega navdusenega youtuberja, ki je bil zelo zadovoljen s tem, da lazje ubija nasprotnike. 

 

Nevem no, prej crap, zdaj pa genialno, ko zadeva ni vec zvesta okolju, ki ga vzpostavlja. Dejansko se igra dogaja v svetu, kjer se vse vrti okrog denarja in pomankanja le tega, zato so korporacije tako mocne in posamezniki v miljon razlicnih bandah. No par let jokanja, bam 2.0 in denar lezi po tleh.

 

Pa ajde saj mogoce je zadeva fajn popravljena na drugih nivojih, samo cakam nekoga, ki bi kaksnega izpostavil.

Povezava do prispevka

Ta vikend sem vzel pavzo od BG3, ker sem hotel zlevelati nov lik na 20 za DLC.

 

Naredil sem uvodne misije in rešil Evelyn, nisem še šel v Pacifico, torej prva tretjina igre nekje. Leveli letijo, dingal sem 35 bp, igram pa na hard. Čisto so Bethesdali igro, vsi enemiji so tvojga levela. Challenga ni, zmaksal sem Reflex in Tech, vse misije delam gung-ho, brez hackov, stealtha, nič. Shooting mehanike so veliko bolje, orožja imajo boljši občutek, prav tako dashanje in skakanje po bojišču je fun. 

 

Igro se na tak način igra kot Prototype 2077, godlike si, baje je pa Very Hard res težak, bom probal, če mi dopizdi breezanje skozi igro. Denar je tudi afterthought. Na sebi imam za četrt milijona implantov, če en loot haul ne dissaš, ampak greš prodat, si spet loaded. 
 

Igra je sedaj (vsaj po moji izkušnji) sedaj ful bolj casual looter shooter, s tem da lootani dissaš in upgradaš tistih ducat iconic orožij. 

 

So pa novi skilli in buildi veliko bolj fun. Nadejam se DLCja, main igra je manj janky mess in bolj je feeling igrat, ni pa nobenega izziva. 


 

Edit: aja, pa najboljši avto v igri dobiš tko čist mimogrede, v štali. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Še nekaj 2.0 vtisov, do DLCja več ne bom igral, nekje level 45 sem, 2 drevesa maxana, ostale točke šparam za ta novi relic tree.

 

- Mesto je noro dobro in živo, najlepše sci fi mesto v bilokeri računalniški videoigrici. Boljše kot prej.

 

- Combat je boljši, ni blizu kakega Destinya, veliko boljše kot prej, ni pa to to.

 

- Loot še vedno v kurcu, orožja zbiraš za dissanje, ni razloga igrat z random lootom

 

- Policija patruljira mesto, kot iz pičke izgubiš zvezdice, ni noben izziv. 
 

- Vožnja avtomobilov boljša, streljanje v avtu je pointless, zvoki vozil so updatani in dobri. Plus točka ker ni enga EV, vse na nafto

 

- kot rečeno gor, denar je nonfaktor, v nobeni točki nimaš občutka, da si v corpo ruled svetu kot poor ass nigga. Skuz loaded.

 

- občutek življenja v night city je nikakav, tako prehudo mesto so naredili, interakcij pa nobenih. BG3 vs tole je dan in noč.

 

- melee je v Dying Light in Dead Island 2 veliko boljši, tukaj je kot nekaj od Bethesde. 
 

V bistvu je igra (brez DLCja) isti kurac kot prej, samo boljša. Oz, da je takšna izšla brez bugov, bi bila 80. Night City je narejen za 98, vse ostalo je pa mid 70s. 

Povezava do prispevka

jst sm se končno spravu s katano igrat (to sem hotu že v prvem playthrough, sam se mi je zdel weak) in je pretty nice :D 

 

lahk blokiraš metke z block, look mom, i'm a jedi. 

 

me je pa igra ponovno spomnila na to, da so voiced protagonisti ass, če ti slučajno ni všeč VO/VA. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Ne vem kako je v igrah, samo v filmih je italijanski dub velikokrat ful izboljšal kake B tier filme, ker so voice actorji boljše odigrali svojo vlogo kakor originalni igralci. :D

Kak Schwarzi je v ITA dubu, ko faking nuklearni fizik. Sama sreča, da sem z leti preklopil na original. Pojma nisem imel kaj zamujam. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 42 minutami:

V italijanski verziji se na pol igre V preda in zamenja strani.

Se vidi, da ne poznas italijanske kulture.

 

Oni se niso nikoli predali, premislili, oni so se osvobodili lastnega politicnega okupatorja in diktatorja. To so storili njihovi partizani, komunisti, ki so premagali fasiste nakljucno, ko so se americani skrcali na sicilijo.

 

Tudi, ce gledas njihove filme. Vsi italijanski vojaki, so v sebi po tihi bili antifasisti :))))))

 

Sej podobno kot pri nas. Sam, da eni pozabijo kaj so delali pred vojno, drugi kaj so poceli po vojni.

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 37 minutami:

samo v filmih je italijanski dub velikokrat ful izboljšal kake B tier filme, ker so voice acrorji boljše odigrali svojo vlogo

Pa kolikor imam v spominu so tuljo animeji full dobri. Ne tako, kot švabski, ampak vseeno svetlobna leta pred angleškimi dubi.
Edino škoda, da nisem Lupina zastopil nič, ko sem bil čez počitnice pri noni v Kopru.


 

Povezava do prispevka

Moj največji minus igri, kar sem že večkrat poudaril, da je napram Witcherju3 vsaj 3 korake nazaj glede kvestov, side kvestov in posledic različnih odločitev. Ni nekega občutka, kot si ga imel, ko si delal Bloody Baron questline ali kaj podobnega. Mesto je lepo a v bistvu prazno.

 

Če niso dodelali kvestov (in vem da jih niso) so moji vtisi bolj ali manj enaki. A DLC questi bodo (srčno upam!) to popravili? Hopefully, vsaj malo, bomo vidli.

 

Škoda mi je tega IPja, ful potenciala je imel.

Povezava do prispevka

ja, zelo cinematično je vse skupaj, predvsem v smislu, da lahk sam gledaš in nič ne pipaš. 

 

sem zdej mal za foro hodil po ulicah brez nekega cilja, nič ni za počet. sam une sidemisije te skoz kliče ženska in te pošilja naokoli. edina aktivnost je pobijanje random gangov. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...