Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

4Stringed reče pred 18 minutami:

Ma ne vidi on tega. On uzivanje ob igranju ostalih povezuje s fanboyevstvom, ki je tako glup argument, da te zabolijo obe glavi

 

Js osebno nisem pred izzidom spremljal spila prevec. Vse kar sem si ogledal je bil trailer z onim tipom iz Matrixa pa John Wicka. Ostalih obljub, ki so jih dali pred izzidom ven nisem niti enkrat vidu in tut nisem mel nekih nadrealnih pricakovanj, ker dejansko nisem mel pojma, kaj te obljube sploh so - od zivecega sveta, zivecih NPCjev... Vse kar sem vedu do izzida je to, da na spilu delajo CDPR, Witcher je bolana serija iger in da zame osebno ne morjo prevec zajebat. Kar tut niso. Se vedno uzivam ob igranju, sem pa tut povedal, da mi je nesprejemljiv launch na konzolah. Sigurno, da je treba napake, ki so jih CDPR naredili (ki jih ocitno ni tolk malo) prepoznat in bit do njih kriticen, tut ne odobravam tega, da v spilu ni skor nic od tistih obljub, ki so jih dali. To so stvari, o katerih se je valda potrebno pogovarjat in jih skritizirat, kar nas je vecina, ki spil igramo z veseljem, tudi naredila

 

Sam ne, tipcina tega ne more razumet, se "mn3njalnisko" "recenzijo" (oboje je v quotih, ker ni ne mn3njalniska, se najmanj pa recenzija) posta na YT in se vedno misli, da njegovo mnenje steje tolk fejst vec. Pa je tule noter v topicu ogromno ljudi, ki igro kritizirajo, ampak ne na tak nacin kot static. Pa mu je blo miljonkrat razlozeno, da ni nic narobe z njegovim mnenjem, ampak da je problem v njegovi zatezenosti. Pizda, noben od ostalih, ki spil kritizirajo, pa res mislim noben, ni tolk tecn kot on. Za cesnjo na vrhu tortice pa potem, ko mu par 10 folka pove, da je zatezen vrne zogico z "hAhAhA, fAnBoyZ all aRoUnD"

 

Ne sine, tazadnji problem je fanboyevstvo, glede na to, da VSI izpostavljamo napake, ki jih spil ima. Problem je, ker si tecen kot ni noben drug v igrovju ATM. In to ni samo moje mnenje ampak mnenje dobesedno vseh tule v igrovju

 

EDIT: Se mal o samem spilu - tale mod mal popravi stuttering, performance, pa tut FPS dropov ni tolk velik vec, check it

 

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/107?tab=description

 

Dobro, ti maš očitno pač res nizke standarde za uživat v igri.


Sej po eni strani sem vesel da vsaj lahko uživaš. Mene te neumnosti tako frustrirajo in mečejo iz immersiona da na žalost ne zdržim kaj več kot po 30 minut naenkrat v igri.

Povezava do prispevka

 

Galaksija reče pred 4 minutami:

Dobro, ti maš očitno pač res nizke standarde za uživat v igri.

Moji standardi al pa standardi drugih ljudi nimajo nobene veze s tvojim mnenjem o spilu in nimas cist nobene podlage, da najedas folku, ki uziva v igranju

 

Sicer pa ja, ce ne zdrzis vec kot pol ure v spilu, pol tut ne vem, zakaj se sploh vztrajas. Vbistvu vem. Zato, da lahko na konc dneva utrujas s svojim mnenjem in scijes proti vetru. Sam v tem primeru bi reku, da mas ti nizke standarde, glede na to, da ti scanco nazaj v faco nese full force in da se tega ne zavedas

Povezava do prispevka

Če ste taki fanboyi da vam tok na polno najeda da nekomu špil ni kul je problem v vas samih. Kot vi delite dobra mn3nja o igri lahko jaz svoje slabe izkušnje, in se to ne kvalificira kot "najedanje", "teženje", itd..

 

Priznam da kdaj spustim tudi kako provokativno, ampak to je namerno ;)

 

Drugače se pa trudim uživat ker me rajcate tu s svojimi posti o tem kako noro hud je špil, sam na žalost tega večinoma ne vidim. Plus zanima me kaj se še zgodi v zgodbi, rad bi nalvlal chara, combat mi sede (blades build), vzdušje vožnje po mestu z res bolanim soundtrackom je na momente kul, dokler ne stopiš iz avta in moraš interactat z okolico :wacko::wacko:

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 28 minutami:

Dejstvo je, da so zajebali po celi črti, ampak jaz kot fanboy niti malo ne dvomim, da bodo tudi poštimali čisto vse buge v 2, 3 mescih. To je to.

 

 

Mene bolj kot performance popravki skrbijo zadeve, ki so povezane z mestom oz npcji. Dva kolega, ki sta špilu dala šanso + par folka tukej gor je poročalo o ful neodzivnih in čudnih npcjih, ki se niti malo ne odzivajo življensko. Stojijo sredi ceste kot jezusi, gledajo skozi tebe, alpa pač te fore v interakciji, to mi je pravil kolega: se z enim zapneš in skor sfajtaš, potem rešiš problem z besedami in čez 5 min lahko že štoraš po njegovem stanovanju, mu kradeš stvari, on pa stoji nekje v kotu in ne dela nič, niti te ne ustavi. 

 

Pismo ta feature je mel že Gothic 2 porihtan :D Upam, da ko pofiksajo te najhujše zadeve lahko pofiksajo tut to zgoraj. 

 

 

Bessie reče Pravkar:

Slika lahko vsebuje: 1 oseba, stati

 

Ok to je briljantno :D 

Povezava do prispevka

  

Galaksija reče pred 4 minutami:

Če ste taki fanboyi da vam tok na polno najeda da nekomu špil ni kul je problem v vas samih.

 

 

Pa u tri pizde materine no, a se lahko delas se bolj glupega???

 

A razumes, da ni problem v tem, da spil ni tebi vsec? Kolkrat ti je se treba napisat, da je v tvoji komunikaciji in tecnarjenju problem?

 

Zakaj se samo in izkljucno tebe izpostavlja od vseh, ki kritizirajo spil? Niti enkrat se nisi tega vprasal, glupane jedni. Vse kar pises je, da smo blesavi fanboyi, ker nam gre na kurac tvoje tecnarjenje, ter se nato cohas po betici, ces, kaj sem naredil narobe

 

Mislim fak no. Sej nisi tolk zabit, da ne vidis tega

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 8 minutami:

  

 

 

Pa u tri pizde materine no, a se lahko delas se bolj glupega???

 

A razumes, da ni problem v tem, da spil ni tebi vsec? Kolkrat ti je se treba napisat, da je v tvoji komunikaciji in tecnarjenju problem?

 

Zakaj se samo in izkljucno tebe izpostavlja od vseh, ki kritizirajo spil? Niti enkrat se nisi tega vprasal, glupane jedni. Vse kar pises je, da smo blesavi fanboyi, ker nam gre na kurac tvoje tecnarjenje, ter se nato cohas po betici, ces, kaj sem naredil narobe

 

Mislim fak no. Sej nisi tolk zabit, da ne vidis tega

 

Pizda sej smo dojeli da vam gre Galaksija na kurac. Ne vm zaka morte pol tečnarit pa utrujat folko s tem ob vsakem njegovem postu.

 

Un video ko ga je posnev je biv tut kr posrečen, ziher vlko bol ko vaše pizdenje čez njegovo pizdenje.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

jaz ne vem kaj vam ni jasno.. enako kot on ne more nehat dissat igre.. enako vi ne morete njega nehat dissat

za rect.. ce vi njemu tezite, da kaj tezi, ce mu igra ni dobra.. zakaj vi odgovarjate na njegove poste, ce vam niso vsec.. to je zelo irocnicno

mislim sej vem da vam je dolgcajt na delu al kjerkoli pac ste.. sam za rect.. vsak se kratkocasi po svoje pac, ni neki dosti razlike IMO

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 2 minutama:

Pizda sej smo dojeli da vam gre Galaksija na kurac. Ne vm zaka morte pol tečnarit pa utrujat folko s tem ob vsakem njegovem postu.

 

Un video ko ga je posnev je biv tut kr posrečen, ziher vlko bol ko vaše pizdenje čez njegovo pizdenje.

Pač ljudje pričamo o igrici, tudi roasti padejo, tomazek recimo konkretno flejma igrico, samo se pač v nekih mejah normale pogovarjamo

 

Medtem ko Static pač uleti z mindsetom "ne smete se zabavat ob igrici, mora vam biti slaba" in generalno utruja na vsaki strani 

Povezava do prispevka

  

Bumbar s kanglico reče pred 2 minutama:

 

Pizda sej smo dojeli da vam gre Galaksija na kurac. Ne vm zaka morte pol tečnarit pa utrujat folko s tem ob vsakem njegovem postu.

 

Un video ko ga je posnev je biv tut kr posrečen, ziher vlko bol ko vaše pizdenje čez njegovo pizdenje.

 

 

Zato, ker je njegov argument, da mu fanboyi tezimo zarad njegovga mnenja totalen bullshit

 

To se mu pove v vec kot treh postih, pa se tipson vedno vztraja na polno

 

Stavim karkoli hoces, da bo njegov naslednji post spet circlejerk o nizkih standardih fanboyev in da ne bo prepoznal tega, kar se mu je napisalo

uredilo bitje 4Stringed
jebemti limanje quotov naknadno
Povezava do prispevka

Pa naj vztraja, koga boli kurac. Je pač ena tečna driska, ni edini.

 

Generalno pa tut vi utrujate z utrujanjem Galaksiji.

Ignorirajte njegove poste pa bo.

Predvsem bo za nas lurkerje bol berljivo če se rabiš izognit enmo njegovemo postu, ko pa par staneh teženje, od enga da igrca saka, pa od drugih da model saka

Povezava do prispevka

Mah brezveze.. v glavbem jaz bi si zelel, da porihtajo avte, ker so res vizuelno ql in da se bi jih dalo se kaj moddat in jim spremenit v izi performance pa da bi se boljse vozli oz dq fizika ne bi bil totalno v k in bi dejansko naredil kaksen gig dirke bi blo ql ne.. jim pojacal armor ipd

 

Mislim sej s kontrolerjem je mal boljse ampak vseeno..

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Edini dovolj dosadan je, da se njegovo gnjavljenje izpostavlja od prakticno vseh, ki sodelujemo v topicu. To je problem. Plus tisti blesavi mindset, ki ga je @Ćamir (izbrisani) navedel

 

Men je AC: Valhalla totalen scis od igre, ko sem jo sprobal, pa mi tut na kraj pameti ne pade, da bi se matral s spilom v 30 minutnih eskapadah, ter nato sel tezit folku v za to namenjeno temo. Niti ne vem, ce bi komurkoli drugemu to padlo na pamet, ker izpades totalen zatezen douchebag

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 8 minutami:

Edini dovolj dosadan je, da se njegovo gnjavljenje izpostavlja od prakticno vseh, ki sodelujemo v topicu. To je problem. Plus tisti blesavi mindset, ki ga je @Ćamir (izbrisani) navedel

Z miško hoveraj čez ime na ime "Galaksija", pol pa imaš spodaj 4 opcije, ena izmed njih je "ignoriraj uporabnika", pol pa klikni na to. You're welcome :)

 

Pa pod nobenim pogojem ne klikat na njegove poste in "vseeno prikaži", ker boš na istem ko prej.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
AMF reče pred 15 minutami:

Ne

Sicer modela ne gledam, ampak men zgleda da ja, tut zato ker mu DS ni všeč je idiot. Oz ne ker mu ni všeč, on ma lahko svoje mnenje, ampak tip pravi da igra ni vredna svojega denarja ker se skos neki fajtaš, skačeš, rollaš, premaguješ bose

 

Pizda kot da bi jaz naredil review Gran turisma in rekel da ni vredno nakupa ker cel čas samo zavijaš levo in desno 

uredilo bitje kemik
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

WAB spljuva vsako igro kjer samo malo diši po konzolnem pedigreju ker je pač zagrenjen master race idiot. Dejstvo je da se večina žanrov najbolje prodaja na konzolah in zato so primarna platforma za razvoj. Men gre na kozlanje po 5 sekundah poslušanja njegovga brezveznega jamranja. 

 

Kar se galaksije tiče pa res ne vem zakaj mu jeste z roke in mu odgovarjate. Sej je zato funkcija ignore na forumu če ne gre drugače. Model itak živi od tega da provocira folk ki uživa v določeni igri.

Povezava do prispevka
Janša reče pred 6 minutami:

Se pravi da je tako masterrace patrician, da ga gaypad peasants sploh ne morejo dojeti.

 

Ne, je pa tak master race patrician, da zdej celo ima kontroler, ampak vseeno igra DkS na tipke in miško, kar je, bi rekel tudi če si ful invalid na kontrolerju, vedno slabša izbira za tako igrico kot je DkS.

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 46 minutami:

Sori, a zato ker mu DS ni všeč?

 

Pac treba je stekat vzrok-posledica razmerje, model ni debil ker mu x igrica ni vsec, je pa velika verjetnost, da mu x igrica ni vsec, ker je debil.

 

Na podlagi njegovih argumentov, stalisc, razumevanja medija in nenazadnje tudi nacina podajanja mnenj je pac cist legit zakljucek, da je kreten erste klasse, in ko tak nerazgledan kreten nek izdelek oznaci za dober ali slab, je to mnenje lahko relevantno samo za sokretene, ki z njim delijo omejenost razumevanja medija.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Igral sem vse tri DSje z M&K in lahko rečem da ga razumem glede nastavitev... Nič se ne da nardit, na internetsih iščeš fikse za miško, ne moreš indat kot bi rad...

 

Kasneje omenja da mi gamepley sam ne sede. In ko ti to ne sede se DS sesuje, saj ne ponuja nič drugega, vzdušje, okolje muzika in zgodba ne nosi igre če ti ne odgovarja videvat u ded screena na 5 minut, in z tipkovnico sem večkrat tudi sam pogrnu zaradi lesenosti kontrol.

 

Ampak meni je zadeva sedla in sem preigral vse skupaj z veseljem. Glede razvoja na konzolah nikoli ne bomo prišli skupaj, sam sem res rad igral starine narejene posebej za PC (skupen razvoj velikokrat pokvari izkušnjo na M&K in ne izkoristi prednosti, ki jih ponujata, nekateri žanri so zaradi prevlade konzol začeli zamirati...), razumem sicer zakaj razvijalci delajo igre za konzole, ampak to ne pomeni da mi to mora bit všeč. Upam da lahko imamo svoje mnenje glede tega.

 

PS: Šerifi nam to lahko po želji premaknete v gostilno ali gejming talk...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

jaz ne vem kaj vam ni jasno.. enako kot on ne more nehat dissat igre.. enako vi ne morete njega nehat dissat

za rect.. ce vi njemu tezite, da kaj tezi, ce mu igra ni dobra.. zakaj vi odgovarjate na njegove poste, ce vam niso vsec.. to je zelo irocnicno

mislim sej vem da vam je dolgcajt na delu al kjerkoli pac ste.. sam za rect.. vsak se kratkocasi po svoje pac, ni neki dosti razlike IMO

Ker on ne dissa samo igre, ampak dissa folk, ki jim je igra dobra.

Dej nehaj branit tega debila, kaj ti ni jasno?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...