Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Jst mam 21 ur kšne 7% :D Ne vem kok realno no... Main questa sm delu minimalno. Mi je pa realno najboljši špil letos, predvsem pač zarad teh side questov, vsi ostali špili razen TLOU2 so se mi zdel prazni (sploh pač razni Ghost of Sushi ipd), kle pa res lore tok zasije, vsak side quest ma en kanec lora pa mal novga loota in pač tok so različni stili. Nehumano uživam, sploh ne vem joku bom ko bo konc špila. 

 

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Meni je imersion pokvaril do sedaj zares en bug, ko smo se s taksijem zapeljal direktno skozi en drug avto, ki je izginil. Ostalo me niti ne moti tolk, včasih kakšna stvar lebdi, polcaji se čudno spawnajo če pobijaš folk, kakšen kreš z avtom je mal... čuden. Meni ni gamebreaking, niti mi ne vpliva na immersion kej preveč. 

 

Sem pa na začetku Act 1, in imam nekje 10 ur igranja za sabo. Glede na to da pred tem nisem naredil nobene stranske misije, sklepam da bo tm nekje 50 ur da se prekopljem čez vse, ker sem jih šele sedaj začel igrat. 

Povezava do prispevka

Evo sem šel probat in skinil Hex editor... Ctrl + F in iščem tisto vrstico pa mi je ne najde. Še komu ni našlo te vrstice, da bi jo zamenjal z omenjeno? Seveda sem dal brez narekovajev v search.

 

"Drag Cuberpunk2077.exe to HxD, a bunch of hex numbers should appear (like 01 FF 0D, etc)

Press CTRL+F, change column to Hex-Values

Put in "75 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08" in the search string without quotes, those values should be highlighted

Copy  "EB 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08" without quotes

Back in HxD right click the highlighted values and select "paste insert"

Now go to top bar and click the save icon logo"

 

1488930428_Posnetekzaslona(27).thumb.png.f77ed105d9a92ca74351718c48fee98a.png

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

To je tist, ko je cel spil prevec futuristicen. Editiranje .exe-jev s Hex editorjem je samo zacetek, pocakmo se mal, the future is for the brave. Ziher se bojo se kaki skriti settingsi nasli nekje

 

En komentar na plave anđele - ain't no fucking around with pigs in NC, apparently. Sam igram na hard difficulty, vceri sem pocel pizdarije NPCjem na ulci in ne, da so glih uleteli iz lufta proti meni, ampak so se spawnali v blizini in me prefukali ko prasca. Tisti njihovi droni so tecni za popizdit, ko prletijo izza vogala, zraven pa se dva, trije skifi. Eni majo tut tiste cyberware ala double/charging jump pa ono pizdarijo, ko se ti na hiter umika levo-desno in ga je nemogoce trofit. Crknes takoj, tut wanted level se ti ful hitro nafila. Conclusion - ne jih prevec zajebavat in se brigaj zase I guess. Lesson learned

Povezava do prispevka

BTW ta h4x0rZ1n6 minigame v igrici je dost basic oz. limited, se mi zdi da tudi kasneje ne more ratat bolj zanimiv, vsaj ne predstavljam si kaj bi lahko dodal na kompleksnosti

 

vceraj sem tudi ugotovil, da obstajajo terminali, kjer se ne da pohackat vseh treh datamineov naenkrat, sem najprej mislil da je vedno mozen 100% izkupicek

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 12 minutami:

vceraj sem tudi ugotovil, da obstajajo terminali, kjer se ne da pohackat vseh treh datamineov naenkrat, sem najprej mislil da je vedno mozen 100% izkupicek

 

Vsakic je random, ce vidis da ni moznosti vseh treh, gres ven in nazaj notr in dobis nov random set. Edino cas se skrajsa, samo itak ne nucas niti toliko kot je minimum (6,6s)

Povezava do prispevka

Js ponavadi probam pobrat v2 in v3, za tistga prvega mi je naceloma vseeno. Ce mi ze RNG ponudi opcijo, da se da zmajnat vse tri, tolk boljs, ce ne pa poberem dva od treh in cao

 

Itak je en perk, ki ti zvisa pobran kes in quickhack componentse iz access pointov, tak da dost hitro nagrindas zadost, semizdi

Povezava do prispevka
gorkyporky reče pred 1 uro:

sklepam da bo tm nekje 50 ur da se prekopljem čez vse

 

jaz sem vceraj koncal po cca 50 urah

 

popucal sem mogoce pol mape, nisem koncal niti dveh glavnih quest lajnov, bil sem pa level 33 (se mi zdi)

 

zdaj sem sel new game na very hard, full reflexes, cool in body (tech in intel ostaneta na 3 do konca igre) + mantis blades, bleeding in kills te healajo, dajejo moovement speed in podobne fore, dobesedno si tank

 

ce si vzames cas in hoces popucat cisto vse, je po moje 100+ ur

Povezava do prispevka

Meni pa je to kar precej čudno ali pa je spet kaki bug. Neka ta obična stranska opravila, ko kao ne veš kaj te čaka... in piše moderate danger. Pa polootam par mrtvecev na tleh in izza vogala pride lik, ki bi ga moral ubiti (nad glavo ima nek čip, a to kaj pomeni?), sploh ne vidim kolko energije ima, streljam ga v faco s celim kupom šaržerov... ne uspe mi ga ubiti. umrem par krat in odneham pa grem drugam.

 

Kaj vem, meni te zadeve niso preveč kul v nobeni igri, ko je nek random lik, ki izgleda napol nag in ga moraš 90x v glavo vstrelit, da umre. Aja... igram pa na normal. Nimam pojma kako bi to zgledalo na največji težavnosti.

Povezava do prispevka

Zlo carski bug vceraj.

 

Sidequest

Spoiler

 

"Policajko spravi, da bo nehala snofirit"

Pridem do njene sobe v motelu...

Posledica dialoga, da me hoce ubit ...

Bug 1: Spraznem ji par sarzerjev v glavo, baba pade... oblezi... quest se vedno tam kjer je bil... Gledam... se mal strelam v njo... grem do nje ce ma se kaj za pobrat... poberem vse v sobi, na balkonu...

nic... quest stuckan... Vzamem pesti, jo boksnem ko je ze mrtva na tleh... quest gre dalje... "aha..."

 

Bug 2: dialog spet spravi babo nadme s svojo pistoljero, se obrnem, grem ven iz sobe zaprem vrata... jih spet odprem, stopim v sobo, baba spet gleda skoz okno v daljavo... grem do nje, me ne smirgla... nobenga dialoga,  gleda me ne... v njeno vidnpo polje ne morem....

Lootnem kar je v sobi... nic...

Si zamrmram "everybody was kung fu fighting!" in zacnem boksat v rit... Se niti ne obrne... (vmes se critical usekam, ocitno ma slab kolk)... dokler ne pade... Quest se vedno stuckan... Jo boksnem se enkrat... quest gre dalje

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 15 minutami:

Meni pa je to kar precej čudno ali pa je spet kaki bug. Neka ta obična stranska opravila, ko kao ne veš kaj te čaka... in piše moderate danger. 

Meni je blo carsko, ko ze neki casa nism nobenga ubil al pa kej... Pa naenkrat warning "Enemy is on alert! Body was found!" al neki tajga...

 

Sam gledam... "wut... v tem predelu nisme bil ze ene 3 ure... (IRL casa)" :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...