Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 2 minutama:

 

Saj je res žalostno. Če bi v igri blo vse obljubljeno v 2018... bi bil raketa :(

 

So pa si žal zastavili cilje, ki jih niso bili sposobni realizirati. Morali bi biti bolj previdni pri obljubah v preteklosti. Jebi ga... gremo naprej :)

Če gre verjeti govoricam, na špilu je najprej pred izidom Witcherja 3 delal 30 ljudi, potem so jih pa odpustil, ko so se uprli novi viziji kaj naj bi ta špil sploh bil.

Tko da, če ne štejemo sveta (ki je itak najbolj dodelan del tega špila) so na špilu zares delali samo ene 3 leta, to leto so pa rezali stvari ven + probali čimbolj spucat buge. A je kej čudn, da AI ni v redu i tak dalje

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Saj je res žalostno. Če bi v igri blo vse obljubljeno v 2018... bi bil raketa :(

 

So pa si žal zastavili cilje, ki jih niso bili sposobni realizirati. Morali bi biti bolj previdni pri obljubah v preteklosti. Jebi ga... gremo naprej :)

imaš prav, imeti normalno veliko in uporabno minimapo je žav cilj ki ga je nemogoče realizirati. Vsaj za to podjetje očitno. Škoda da ni tako igro vzelo kako drugo podjetje. Imajo pa kar soliden track record. Od tam 5-6 iger jim je uspelo narediti 1 ki je optimizirana(witcher 3), še tam pa smo dobili grafičen downgrade podoben watchdogs. K sreči je bil vsaj ostali del igre dober. Mogoče se jim userje pri naslednjem naslovu. Mislim da nas je Witcher 3 malce nahypal in smo pozabili kako nezanesljivo je to podjetje vedno bilo in očitno vedno bo. Dvomim da je krivda v developerjih, verjetno prej v vodilnih ki nimajo pojma kaj se dogaja s samimi igrami.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 1 minuto:

Pejt spat
Dost maš

podal sem dejstva. Pa bodi ignoranten idiot če misliš bit. Witcher 2 še vedno dela slabš kot 3ka na pcju, witcher 1 ni bil kaj dosti boljši ko je prišel vn. Witcher 3 kot rečeno dobil občuten grafičen downgrade. Aja pa gwent so še uspeli nardit brez da zafukajo. Čestitke. Seveda delusional fanboyi bojo vedno napadal druge. Valhalla lahko reče kdo karkoli hoče si zasluži večjo oceno kot ta špil. Vedno folk hejta AC za najmanjše glitche, tako slabo igro kot CDPR niso izdali nikoli

Povezava do prispevka

dejmo bit mal resni pa ne pisat bedarij

 

ker ce omenjas witcher 1, ti jaz nalimam sliko cdpr e3 2004 booth 

 

qfbb157348411.jpg

 

EA in ubisoft sta tako ogromna in imata tako stevilo projektov, da ju dobesedno boli kurac, ce anthem ali wash dogz 3 propadeta na polno

 

valhallo je delalo 15 (ja, petnajst) studijev, cdpr ima skupaj s snazilkami 1100 folka

 

cdpr ima samo cyberpunk, to je njihov dobesedno EDINI pravi pritok denarja, ki jim bo, tako kot je bilo to z w3, prinasal denar, da bodo udobno ziveli do launcha naslednjega projekta

 

zato ga bodo tudi spedenali v nulo, tako kot so w3 (btw dobi free next gen upgrade za nove konzole in pc), ki je bil ob izidu meni zaradi gnilega nadzora dobesedno unplayable (cez dva meseca so dodali nov nacin nadzora in ga tudi nastavili kot default)

 

95% problemov te igre je na smetarskih konzolah, na normalnem pcju je bugov precej malo

 

gog mi kaze playtime 166 ur, odstej ene 30 ur idlanja, ene par crashev v vsem tem casu in kaksen neumen glitch, to je to

 

pa da smo si na jasnem, valda ni prav, da so releasal igro na konzolah v takem stanju, ampak mi je res smesno, kolk reeeeeeeeeeeee-janja sem videl od 10. decembra, ker je po nevem koliko letih koncno ena firma imela jajca in poskrbela, da je PC verzija uletela v najboljsem moznem stanju (raje ne zacnem nastevat kolk broken concole portov smo moral dat cez PCjasi)

 

za police AI obstaja video, kjer so modela lovili z avtomobili in so se obnasali precej bolj pasje, tud sledili so mu in podobne fore, to bo sigurno popravljeno v prihodnosti

 

za zumiranje minimapa je bilo res ogromno feedbacka, ampak to verjetno ni stvar, ki jo lahko en clovek popravi v dveh urah, pri tako velikih projektih lahko tudi najmanjse spremembe vzamejo tedne

 

modeli so na pcju odstranilili 8mb limit za save file in povedali, da je to samo zacasna resitev, da folk ne bo cez praznike imel corruptanih sejvov, dejanski problem bodo resili kasneje (in so tudi nasli krivca, da so sejvi bloated)

 

eni pricakujete, da bo taka igra popatchana in spolirana v dveh tednih, fakin lol

Povezava do prispevka

Zahtevam, da se zaradi zaljivk postavi na hladno za par dni/izrece opozorilo uporabniku @Gapi182/Staticu ker ocitno ni zmozen normalnega diskurza brez zaljivk in otrocjih izpadov, upostevajoc dejstvo, da smo jaz in se par drugih uporabnikov na zeljo enega jokajocega userja takisto fasali opozorilo par tednov nazaj

 

Ce ze mislite serifi drzat nek nivo pogovarjanja, ga pa dajte. @Gapi182 ne argumentira nicesar, kot je ze veckrat bilo dokazano, debati ne pridoda nicesar in samo serje ter zali druge, ki se ne strinjajo z njim. Prav ni sposoben pozret dejstva, da se nekdo ne strinja z njim. Ban/opozorilo je po mojem skromnem mnenju popolnoma na mestu

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 10 urami:

podal sem dejstva. Pa bodi ignoranten idiot če misliš bit. Witcher 2 še vedno dela slabš kot 3ka na pcju, witcher 1 ni bil kaj dosti boljši ko je prišel vn. Witcher 3 kot rečeno dobil občuten grafičen downgrade. Aja pa gwent so še uspeli nardit brez da zafukajo. Čestitke. Seveda delusional fanboyi bojo vedno napadal druge. Valhalla lahko reče kdo karkoli hoče si zasluži večjo oceno kot ta špil. Vedno folk hejta AC za najmanjše glitche, tako slabo igro kot CDPR niso izdali nikoli

 

Ubisoft dela eno in isto igro od prvega Assassins creeda naprej. Ja okolica se spremenija, ampak gameplay je v osnovi isti snoozfest. Pri zadnjih treh so sli malo bolj v kopiranje Witcherja 3, kar ji pri tvojem pizdakanju se toliko bolj smesno, ampak v osnovi so igre se vedno dolgocasne.

 

Pri Cyberpunku imajo GIGi, ki so tista najbolj osnovna opravila v igri, vec vsebine in raznolikosti, kot vsa osvajanja postojank v zadnjih acjih. In to je ubistvu 50% igre pri Ubisoftih. 

 

In ja hrosci, buhuhu, a se pomnite francijo in asasine. Malo je bilo jokanja in to je to, pri Cyberpunku, so igro umaknili iz prodaje btw.

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 18 minutami:

Oh no. :D

To so samo nase/vase domneve, ki niso cisto taksne, so pa priblizno taksne, lep LP

 

On the more serious note - @amnesia se je mal zlagal, ko je napisal, da lahk z mantis bladesi naskocis enemyja, ki ma lobanjo nad sabo in ki ga kao se nisi sposoben ubit :D Very hard questov ne morem delat v Downtownu, me ubijejo takoj, je pa res, da cyberpsychoti z lobanjo naenkrat nimajo za burek, verjetno je specificno mislu na njih, ugibam :)

 

Operating system upgrade je sweet as fuck, predvsem vecji buffer za hacking minigame je a must, ce hoces maksimalno izvlect iz access pointsov. Mal me odbijata od grindanja leg upgrada na charge in double jump, ki skup kostata 90k tisoc €$, sam hocem na vsak nacin experiencat Night City dol iz streh megakorporacij. Sploh pa so side questi dokaj razsipni z dnarjem, ki ga dobis od njih. Takisto je loota za vsakim vogalom, kjer je treba NCPDju pomagat ogromno. Mam tut filing, da je side questov vec kot jih je imel Witcher? Lahko da se motim, spomnim se, da so v Witcherju vsi vprasaji po mapi bli razpostavljeni od samega zacetka, tule pa se ti novi side questi odklepajo, ko ti zraste street cred/level, ce prav razumem? Ker se mi zdi, da je po vsakem SC lvl upu naenkrat novih 6, 7 vprasajev na tistem obmocju, kjer se nahajam. Res ogromno jih je, kesa ti prakticno ne more sfalit, IMO

 

Pa ful mi je hecno, da

Spoiler

ma vsak fixer, karakter v predelih mesta, kamor potujes, dobesedno every Tom, Dick and Harry, ki ga srecas, ma direkt samo za tebe na voljo doloceno vozilo, ki se ga hoce znebit, bodisi, ker je prejsnji lastnik dilal travo po mestu in zdej bazdi ven iz avta, bodisi ker tega vozila ne marajo vec, bodisi izkljucno zarad tega, ker si jim ti vsec... Vsak nov char, od katerega dobis kontakt, ti po najbolj ciganskih moznih poteh hoce podturit karjolo za mastne pare, lol :D Me zanima, kolk kesa bi rabu, ce bi hotu nabavit cist vsa vozila, zaenkrat furam motor in sem cist vesel, ker je handling tolk boljsi kot v avtu

 

Povezava do prispevka

Moj experience je trenutno tak, da dlje kot igram, vedno boljsi in boljsi postaja. Side questov je ogromno, niso tolk raznoliki, kolker bi lahk bli, ampak vlecejo k igranju. Carsko se mi je z motorjem pripizdit 120 na uro na avtocesto, ki povezuje Downtown z Japantownom, ter se pripeljat dol med glamorous svetlece neboticnike, sploh ponoci je filing nenormalen, ter nato skocit v tri, stir ulice med neboticniki, ter sesekljat kriminalce, ki ustrahujejo postene prebivalce Night Cityja

 

Komaj cakam, da dobim upgrade za skakanje po strehah, se mi zdi, da se ti cist drug svet odpre, ko ga dobis

Povezava do prispevka

@4Stringed

 

hint: sandevistan + non-lethal mod, da ni kill animacije za heavy attack (to te najveckrat  ubije, ker igra nima iframes in cakas na konec animacije, medtem te ubijejo takoj) + perk za vec dmgja to non-damaged NPCs (plus seveda potem se tistega drugega,, ki dela x% vec, glede na to, koliko HPja jim fali)

 

aktiviras sandevistan, cas se upocasni za njih, ne pa zate in samo hodis naokoli, click and hold, release, se pozenes naprej in to je to

 

dobis tud mod, ki podaljsa detection time, pa heal on kill perk/cyberware mod in podobne fore

 

samo z mantis blades pa ne bos facetankal na very hard, ker si squishy as fuck, ane

 

jaz sem namensko od samega zacetka buildal samo body, reflexes in cool (tech sem sele na koncu, ko so bili glavni trije na 20), evo ti screenshote builda

 

Spoiler

IVHJrGB.jpg

 

lFOXcrH.jpg

 

0weq0Oh.jpg

 

RbMBf8u.jpg

 

4RnzlXr.jpg

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 1 minuto:

samo z mantis blades pa ne bos facetankal na very hard, ker si squishy as fuck, ane

 

 

  Razkrij skrite vsebine

IVHJrGB.jpg

 

lFOXcrH.jpg

 

0weq0Oh.jpg

 

RbMBf8u.jpg

 

4RnzlXr.jpg

 

Itak ja, to mi je zej postalo jasno :D Iz prve sem sel sprobat random very hard encounter, pa so z menoj pometli najblizji plocnik, mantis bladesom navkljub

 

Sem vedu, da bi si mogu nakupit se par upgrejdov pr dohtarju ja, zmanjkalo kesa prehitro :/ Tenks za informacije, propsi za build. Sele zdej vidim, kolk je dejanskih moznosti za leveliranje in upgrejdanje characterja, noro

Povezava do prispevka

vceraj mi je po ene treh urah zajebavanja (ustvari nov lik, zacni novo igro, poisci lokacijo z dobro osvetlitvijo, da dejansko vidis, kaksna je dejanska faca v igri) koncno uspelo narediti fem V, ki je (vsaj po moje) najboljsi priblizek originalu iz 2018

 

qUpTisQ.png

 

skin tone: top right

skin type: 04

hair color: top left

eyes: 14

eyebrows: 01

nose: 02

mouth: 15

jaw: 06

ears: 05

cheek makeup: 05

cheek makeup color: pink

blemishes: 03

 

bistvene nastavitve so boldane, barve in okraski po zeljah

 

 

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 9 minutami:

Sej mogoče je kot free roam rpg kul. vse drugo je kurac

 

 

Mogoče pridem še kej pogledat ampak nekak nima smisla

 

Ma lej stari, pol res nima smisla, ce so ti ze prvic tiste stvari, ki si jih podal, predstavljale oviro pred nadaljnjim igranjem. Brezveze bi se silil

 

Jst cist stekam in spostujem mnenje, da ti je zgodba tolk za en kurac, kolker smo takrat mal na streamu razpravljali. Dost bolj te pritegnejo spili, kot je v tem primeru bla SOMA - linearen experience, pri katerem je najvecji poudarek na sami zgodbi ter atmosfericnosti, ki cloveka tvojega kova bolj pritegne, kot neki, kar je v tem oziru velik bolj mindless, braincells burning, sandbox razfukancija ala Cyberpunk. Js sicer nebi glih oznacu zgodbe za totalen polom, kvecjemu za neki, kar je above average - liki so dost raznoliki in simpaticni, da si jih zapomnis, pa hkrati ni na njej za nekoga, kot si ti, dovolj poudarka al pa neke filozofskosti, (for the lack of better word) da bi te bolj pritegnila. Meni je dovolj dobra in me dovolj potegne v igrin svet, da me zanima, kaj se bo zgodilo naprej, sploh zato, ker je, kot sem ze omenil, characterjev v main in side questih veliko in so zapomnljivi. Again, cist moje osebno mnenje. Tebe je, kolker sem razumel, cist potrla 

Spoiler

Jackiejeva smrt

tut do te mere, da si takrat nehal igrat spil na streamu in ga zamenjal, ce se prav spomnim, prosim popravi me, ce se motim. Kar nekako pomeni, da se te je igrina zgodba in prezentacija likov v njej na tisti tocki dovolj dotaknila in ti sprozila neke emocije. Sicer od takrat dalje vec nisi zagnal igre, ce prav razumem, ampak who's to say, da ti nekje na pola puta nebi igra ponudila iste/podobne izkusnje s samo zgodbo? :) Mogoce celo vec kot samo enkrat vec, ne vem. Samga sebe najbolj poznas, js lahk samo predvidevam. Sam ja - ce ti ni uspelo takrat nadaljevat, se brezveze neki silis, tvoja odlocitev je na konc dneva, kaj bos igral

 

Je pa dejstvo, da mas neke dolocene visje zahteve do igre, ki jo igras, kot pa nas ima vecina. Nic ni narobe s tem, ce ti ne sede, igraj tisto, kar ti. V tem primeru spil z bolj engaging zgodbo in atmosfero na nivoju necesa, kar delajo Frictional Games recimo, ce ze v istem postu omenjam njihovo igro. Mi je tut jasno, da si kr velik fan AC Odyssey in da ta spil bolj praisas kot CP, ter da bi ti po vsej logiki tut CP mogu potegnit na isti nacin, kot ti je Odyssey. Ocitno ne, ne vem zakaj, to sam najbolj ves. Bi pa blo nesmiselno zapravljat cajt z igranjem necesa, kar ti ne sede

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

5/10

 

Edini objektiven človek, ampak tu na forumu bo itak zdaj kopica strokovanjakov, ki bo dissala osebo, ki ima 20 let več izkušenj v igrah od njih in se večino življenja preživlja s tem :D

 

No ajde, saj 50 je res kar malo huda, ni pa delač od moje, ki sem rekel 63 :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Edini objektiven človek, ampak tu na forumu bo itak zdaj kopica strokovanjakov, ki bo dissala osebo, ki ima 20 let več izkušenj v igrah od njih in se večino življenja preživlja s tem :D

 

No ajde. saj 50 je kar malo huda, ni pa delač od moje, ki sem rekel 63 :)

Haha

 

Caki zdaj da se Statik razmnozi kot gobe po dezju

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...