Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 18 minutami:

Edini objektiven človek, ampak tu na forumu bo itak zdaj kopica strokovanjakov, ki bo dissala osebo, ki ima 20 let več izkušenj v igrah od njih in se večino življenja preživlja s tem :D

 

No ajde, saj 50 je res kar malo huda, ni pa delač od moje, ki sem rekel 63 :)

Dobro, razumem, da je po mnenju nekaterih njegova beseda nedotakljiva, sam ne se hecat, da je Cyberpunk na PC-ju vreden 50. To je ocena, kot so jih pri Jokerju dajali igram ala Random Dirkač Pro Rally 7 :D.

 

Kot rečeno, 50 je vredna PS4 verzija, morda PS5 tam nekje 6/10. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 minutami:

Cyberpunk 5/10

Ghost of shitshima 10/10

 

Legit ocene in legit ocenjevalec:D

 

 

Nehaj srat folku v usta, GoT je dobil 9/10

 

CP je mogoče mal harsh ocena, ampak igra je napol nedokončana, polovici folka (celoten last gen) pa dela tok slabo, da se ne da normalno igrat. Kot opisovalec potem težko daš oceno, kjer vzameš samo master race in se fokusiraš samo na dobre zadeve, v katerih verjamem da lahko kamot uživaš za 8/10 ali še več. 

 

Nasploh sem mnenja, da bi moral opisovalci ful strožje nastopit pri ocenah teh igrer. Ok, ti uživaš za 9/10, ampak vseeno s tako oceno poveš, da ti je ubistvu vseeno če je špil releasan v nedokončani obliki. 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 10 minutami:

...sam ne se hecat, da je Cyberpunk na PC-ju vreden 50...

 

Saj sem napisal spodaj in priznal, da 5o je pa vseeno malo prehuda. Ampak je pa kontra utež tistim, ki pravijo 9/10 ali celo več... in potem nekje vmes (po moje pač bliže Snetiju zaradi vseh miljavžnt napak) najdemo resnico.

 

Bi pa me zanimal opis. Mi je malo žal, da nisem naročil. Ampak vem kaki sem na sploh s temi revijami... malo bi prelistal, prebral par odstavkov in fuknil na kup nekje.

 

kemik reče pred 6 minutami:

Nasploh sem mnenja, da bi moral opisovalci ful strožje nastopit pri ocenah teh igrer. Ok, ti uživaš za 9/10, ampak vseeno s tako oceno poveš, da ti je ubistvu vseeno če je špil releasan v nedokončani obliki. 

 

Točno to. Ker nekdo lahko uživa za 10/10 (tudi jaz sem v določenih delih bolj užival, kot sem na koncu ocenil celoto) v določenih detajlih in posameznih mehanikah. On pa vseeno mora realno oceniti in od 100 dol zbijati vse napake na katere naleti. On mora v bistvu oceniti za celotno igričarsko populacijo. Ne pa, da sam opisovalec podleže hypu in da nerealno oceno, saj s tem komot oškoduje širok del publike, ki se zajebe z nakupom.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Mah glej.. ce he dal Dead Strending in Demon Souls 8/10 .. kar se nekako strinjam ce so ocend brez decimalk.. pol CP kaj max 7/10 s tem da je lepo napisal, da je pac beta igricai n to ji se dodarno zbije oceno

 

In itak ce tip misli glumit resnega glede na to da sami CDPR vracajo kupnine ves da ji ne more dat 6 kao zadostno

 

Cepraj jaz se strinjam z opisom ampak ne z oceno.. 5/10 je igra ki odigram tutorial mogoce dva levela in caw.. CP pa sem pregiral brez da bi se neki silu, kljub bugom ipd.. tako da imo 8/10 glede stanja pa 7/10 ajt ce hoces res bit kriticen 6/10, ker se jo da igrat in to 50 ur

 

Se pa stinjam glede vsebine skoraj popolnoma oz lahko recem popolnoma.. najbolj mi je ql da je okircal Open World

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
kemik reče Pravkar:

Nasploh sem mnenja, da bi moral opisovalci ful strožje nastopit pri ocenah teh igrer. Ok, ti uživaš za 9/10, ampak vseeno s tako oceno poveš, da ti je ubistvu vseeno če je špil releasan v nedokončani obliki. 

Se strinjam. Samo žal živimo v svetu, kjer mora vse biti v absolutih. Saj opisa Cyberpunka 2077 nisem prebral, tako da ne bom več sodil glede tega opisa specifično.

 

Bolj globalno gledano pa so si opisovalci sami naredili to žalostno uslugo. ko so raznim praktično mrtvim igram brez duše dajali visoke ocene (npr. v primerljivi zvrsti Dragon Age: Inqusition) in razne GOTY plakete. Dragon Age: Inqusition je recimo slab na vseh področjih: kratka, nezanimiva main zgodba, absolutna sramota od side questov, slabše kot v najslabšem Ubisoft špilu, preprost in neznimiv combat, nevznemerljiv dizajn svetov. Pokale pa GOTY ocene ena za drugo. Zdaj pri Cyberpunku pa so se nekateri reviewerji končno čudežno zbudili in začeli talat nižje ocene. Ma pač dvolično se mi zdi in slabo, da kritiki v našem mediju bolj zamerijo buge kot slabo zgodbo, slabe queste, slab combat, slab design sveta. 

 

Sem pa še dodatno triggered, ker sem včeraj gledal eno francosko filmsko klasiko iz 1959 in nisem štekal, kaj je tako kvalitetnega, zato mi grejo trenutno vsi reviewi česarkoli na kurac :D.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Ma pač dvolično se mi zdi in slabo, da kritiki v našem mediju bolj zamerijo buge kot slabo zgodbo, slabe queste, slab combat, slab design sveta.

 

Zamerit morajo vse od naštetega, če je pač slabo. Ampak seveda to obrazložit in poargumentirat v samem opisu. Vse mora biti v balansu, vse gre z roko v roki... tudi, če je odlična zgodba, ti jo lahko pokvari igralna mehanika in obratno lahko odlično igralno mehaniko pokvari slaba zgodba.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče Dne, 30. 12. 2020 at 12:07:

Ma pač dvolično se mi zdi in slabo, da kritiki v našem mediju bolj zamerijo buge kot slabo zgodbo, slabe queste, slab combat, slab design sveta. 

 

 

Samo a ni pri literarnih feget ocenah isto?

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 37 minutami:

Ma pač dvolično se mi zdi in slabo, da kritiki v našem mediju bolj zamerijo buge kot slabo zgodbo, slabe queste, slab combat, slab design sveta. 

 

 

Meni je 9/10 za GoT tudi kriminal, predvsem zaradi podpovprečnih kvestov pri meni ne dobi več kot 7/10, ampak vseeno je to en od gradnikov igre. Bugi medtem vplivajo na vse gradnike, nedokončanost je pa na koncu samo še pljunek v faco. 

 

edit: mogoče sem malo nastrojen, ker mi je slinč včeraj rekel, da je stanje na PS5 trenutno samo "doable" :D Potihem sem upal na "ja stari noro je izgleda kot poštena next gen igrica" 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 minutami:

mogoče sem malo nastrojen, ker mi je slinč včeraj rekel, da je stanje na PS5 trenutno samo "doable" :D

 

realno gledano in tako tudi povedano

 

kljub temu imam čez 80 ur in sem nekje na 2/3 zgodbe,  pa ful se bojim, da bo prehitro konec. Prvič v lajfu, da si želim, da bi story trajal dlje kot 25 ur.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 23 minutami:

5/10 je tko smešna ocena, nekje tok smešna ocena kot GoT 9/10. GoT je uizi slabši špil kot Cyberpunk v tej obliki. Ma sej pač mal edgy Sneti, sej prav, da se spet kej govori o njemu. Niti ne vidm v keri realnosti bi lahk takšno oceno zagovarju, edino če ti je špil posilu mtkico :D

 

Al pa v realnosti, kjer prodajaš videoigre in ti folk teži z refundi za ps4 / xboxone verzijo :D

Povezava do prispevka

FTG: Dragon Age 1 mi je odličen RPG. Dvojke nisem igral, trojko sem kupil noro srečen zaradi visokih ocen in GOTY nagrad. Nesel sem si jo na vikend in mislil igrat dobesedno 72 ur v kosu yolo style. Potem pa pridem na vikend in res popolno razočaranje, kam so padli. Tukaj pa opisovalcev res ne razumem. Prazen, mrtev svet, gnili sidequesti (dejansko so side aktivnosti v najslabšem Ubisoft špilu zabavnejše), combat sem zelo hitro osvojil in je izredno enostaven, main zgodbe pa je kar naenkat konec in čokasto gledaš, wtf se je ravnokar zgodilo. Še trans likinja je slabo spisana za bonus fuck up. Enostavno ne štekam, kako padajo tako visoke ocene. Razen da pač so te "DA:I GOTY" opisovalci vsi neki dedki, ki ne iščejo nič zanimivega ali izzivalnega več v igricah, sam da je lepo cozy in huntaš predmete 20 ur gor in dol pa je to to v lajfu. 

 

Slinch: Ali pa samo prvič v lajfu igraš RPG in si odkril nov žanr, ki ti je všeč? :D 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Cyberpunk 5/10

 

Brutal Savage Rekt - GIF on Imgur

 

 

tomazek reče pred 1 uro:

Edini objektiven človek, ampak tu na forumu bo itak zdaj kopica strokovanjakov, ki bo dissala osebo, ki ima 20 let več izkušenj v igrah od njih in se večino življenja preživlja s tem :D

 

+1 :D

 

Zadnja stran polna butthurt modelčkov :lol:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Samo a ni pri literarnih feget ocenah isto? V gimnaziji sem pisal epske pesnitve, ki se jih ne bi sramoval niti antični Homer. Na koncu pa vedno 3/5 zaradi bosanske slovnice:cry:

Ocena v šoli je pač neki drugega, pa žal moraš vkomponirat maturo v systeme, kjer pa dejansko s top vsebino lahko dobiš največ 3/5, če maš gnilo slovnico

 

Tako da problem je bolj v maturi. Ker isto ti ne bi bilo všeč, če bi cela štiri leta pokal petke zaradi vsebine, pol pa bi na maturi z njihovim systemom ocenjevanja dobil 2/5 po faci :D 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 7 minutami:

Prazen, mrtev svet, gnili sidequesti (dejansko so side aktivnosti v najslabšem Ubisoft špilu zabavnejše), combat sem zelo hitro osvojil in je izredno enostaven, main zgodbe pa je kar naenkat konec in čokasto gledaš, wtf se je ravnokar zgodilo. Še trans likinja je slabo spisana za bonus fuck up.

 

Čak mal a to Cyberpunk opisuješ :D :avadodo:

 

 

Ker vse zgoraj našteto drži 100%  ! 

Dodaj še buge in imaš lep povzetek špila.

uredilo bitje gojc
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Majek reče Pravkar:

ma pri snetijevih(v bistvu vseh joker ) opisih itak nikoli ni blo ocene na konca ta gledat . vedno je blo boljse tekst prebrat, ker je tisto  vse povedalo. 

 

 

JEst sem se Joker oceniami strinjal v 95% primerih, če sem pa opis prebral pa v 98% primerih.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 uro:

5/10 je tko smešna ocena, nekje tok smešna ocena kot GoT 9/10. GoT je uizi slabši špil kot Cyberpunk v tej obliki. Ma sej pač mal edgy Sneti, sej prav, da se spet kej govori o njemu. Niti ne vidm v keri realnosti bi lahk takšno oceno zagovarju, edino če ti je špil posilu mtkico :D

Jaz mislim, da se je tebi GOT zameril iz nekega osebnega razloga, ker toliko kot ti pljuvaš po tej igri (ki je objektivno gledano ene 8/10 imo) si definitivno ne zasluži.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 uro:

5/10 je tko smešna ocena, nekje tok smešna ocena kot GoT 9/10. GoT je uizi slabši špil kot Cyberpunk v tej obliki. Ma sej pač mal edgy Sneti, sej prav, da se spet kej govori o njemu. Niti ne vidm v keri realnosti bi lahk takšno oceno zagovarju, edino če ti je špil posilu mtkico :D

Ja GoT je tudi enk oceno prevec.. komot bi se strinjal z 8/10 .. sam jebiga sneti ima sibko tocko na japonskd zadeve imo.. 9/10 za GoT ni ql

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 57 minutami:

 

realno gledano in tako tudi povedano

 

kljub temu imam čez 80 ur in sem nekje na 2/3 zgodbe,  pa ful se bojim, da bo prehitro konec. Prvič v lajfu, da si želim, da bi story trajal dlje kot 25 ur.

 

meni res hudo zelo manjka en proper endgame, da bi na polno izkoristil vse pridobitve

 

ko si level 50, nimas dobesedno nicesar vec, lahko samo lep lp in new game

 

vsaj NG+ hocem, kjer so NPCji naviti over 9000, da ti stiskajo jajca

 

al pa nek mega block iz dredd-a, v smislu dungeona al pa kej podobnega (randomized mobs)

 

 

also, modela, ki je delal UI, bi prefukal s phallustiffom do smrti

 

po necloveskem stevilu zmetanih ur v division (2), ki ima te stvari spedenane v nulo, je inventory in vse, kar je z njim povezano, dobesedno drek po faci 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...