Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Gapi182 reče pred 13 urami:

Maš pa srečo da nisi naletel na več bugov ej :D. Tud kr hitro si končal js dvomim da bom to prej kot v 90-100h

Js sm na nekih 32 ur pa je tistih klicajckov in vprasajckov malo morje se po mapi. Je pa res da pucam vse kar vidim, razn ce pise danger very high, tam pa dobim po tintari v parih minutah

Povezava do prispevka
gorkyporky reče pred 59 minutami:

@Gapi182 Se mi zdi da je na PCju zadeva precej bolj stabilna kot na konzolah. Kar se pa ur tiče, v teh open world igrah vedno opravim več ali manj samo misije ki majo povezavo z glavno zgodbo, tistih res obstranskih (razni gigi, dirke, beat on the brat ipd...) se mi pa enostavno ne da. Če bi še vse tiste obračal, pa odprl vse vprašaje in klicaje na mapi bi verjetno rabil 400 ur. 

Verjamem sploh kar se grafičnih bugov tiče in poznih nalaganj določenih objektov. Mislim da tega na dobrem PCju enostavno ne boš dobil. Medtem ko js nesem nekaj v drop box in gledam kje je ma 5s kasneje se mi vse spawna in opazim da sem V DROPBOXU in ne morem vn. Kinda hilarious not gonna lie :D

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 54 minutami:

Js sm na nekih 32 ur pa je tistih klicajckov in vprasajckov malo morje se po mapi. Je pa res da pucam vse kar vidim, razn ce pise danger very high, tam pa dobim po tintari v parih minutah

 

same here - prej bodo prišli DLCji, kot bom jaz končal vse :D

ampak enostavno se ne morem upret, da ne delam stranskih...

Povezava do prispevka

Včeraj mi je skupno najmanj tri ure updejtalo na 1.06.. Btw, manual GoG updejti mi sploh niso šli skozi, zato sem inštaliral GoG Galaxy.. Najprej je eno uro rabilo, da je "počekiralo" install folder, potem pa najmanj dve uri updejtalo. Skoraj sem znorel. Ko je končalo pa sem šel igrat Valhallo :) .
Še komu drugemu ta GoG deluje izredno počasi? (mislim v smislu downloadov, updejtov itd.). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
George Michael reče Dne, 30. 12. 2020 at 21:57:

Kaj pa ko se vozim z motorom lepo...pa se na radio naredijo porocila...pa zacne: a girl named Zoe Barnes jumped under the train....newsreporter investigating high political figure....sn bil kuj ono ...WTF??  Kdo je gledo HouseOfCards...FrankUnderwood :). 
 

haha...dobra se mi je zdela...prav ono cuker:).

 

pa v reklamnih panojih je opaziti oni gnili kip CristianoRonalda...ko mu je oni portugalec naredo tisti smeh :D 

4ea.png

89c7657f50f5d38a92bdecbf519ab4c3

🙃

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Včeraj mi je skupno najmanj tri ure updejtalo na 1.06.. Btw, manual GoG updejti mi sploh niso šli skozi, zato sem inštaliral GoG Galaxy.. Najprej je eno uro rabilo, da je "počekiralo" install folder, potem pa najmanj dve uri updejtalo. Skoraj sem znorel. Ko je končalo pa sem šel igrat Valhallo :) .
Še komu drugemu ta GoG deluje izredno počasi? (mislim v smislu downloadov, updejtov itd.). 

Nope, meni je hitro updejtnilo na 1.06

Povezava do prispevka
Majek reče pred 18 minutami:

Jaz še nisem imel težav z GOG galaxy pri updejtanju. Hiter dl, hiter update ko je dl končan.  Upam, da se to hitro ne spremeni. :D


Saj možno da je vse OK in je bil problem pri meni, ker sem najprej inštaliral na "manual", igral, updejtal manualno prvič (na 1.04), spet igral, šele včeraj pa šel na Galaxy in ruknil komplet 1.06 update. In je verjetno rabilo več časa, da je že instalirano igro prečekiralo/updejtalo. Zdaj v bodoče bo pomoje vse OK.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

pravkar sem po dolgem cajtu pogledal DREDD, ker rabim se vec cyberpunka v lajfu

 

kako jebeno hud film, vsak ogled je cista uzivancija, skoda, da nismo dobili serije

 

8 let je od izida in vmes ni uletelo nic primerljivega, res zalostno

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 15 minutami:

pravkar sem po dolgem cajtu pogledal DREDD, ker rabim se vec cyberpunka v lajfu

 

kako jebeno hud film, vsak ogled je cista uzivancija, skoda, da nismo dobili serije

 

This right there.

 

Ful nerad uporabljam besedo underrated, ampak, ma ne ne bom je, bom pa rekel underappreciated. Ful premalo folka recogniza, v bistvu ful premalo folka sploh pozna. Res mega odlom od filma (in nič manj impactful, četudi je revež izšel le slabo leto po Serbuan maut).

 

Sem pa zdaj v cyberpunk hypu čekiral malo sezname, kaj še morm dodat na polico, v bistvu sploh nisem vedel, kako zelo sem fan, pač nisem potegnil vzporednic, posamično so mi vsi ti filmi odlom, nisem pa bil pozoren na rdečo nit, dokler niso bili prav vsi zmiksani v tole igrico :D

 

Bom nardil eno fotko evo, malo za sebe, malo za hype

 

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Meni je pa vseeno malo čudno, da nikoli in res nikoli niso posneli filma Neuromancer. In pa filma po knjigi Snow Crash, ki mi je res kulsko branje (no, tu celo ni bilo niti ene igre v vsem tem času!).  Zaaanimivo! :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Evo, ne vem če bi vse te sam popredalčkal v ta žanr (in par jih je res trash), ampak sem šel po wiki spisku. Vsaj kak element sigurno premorejo. Zadnja dva sta honorable mention, ni ju na seznamu, samo tako Mad Max kot BTTF2 sta kriva za polno relevantne estetike.

 

J13NNnG.jpg

 

Lahko bi dodal še Wall-E, 12 Monkeys, celo kak The Island, samo je mogoče prevelik stretch. Nujno moram nabavit nekaj 90s sira, trasha in čudaškosti, npr Freejack, Hardware, Death Machine, Running Man, Judge Dredd, Existenz etc.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 49 minutami:

Nujno moram nabavit nekaj 90s sira, trasha in čudaškosti, npr Freejack, Hardware, Death Machine, Running Man, Judge Dredd, Existenz etc.


+ obvezno: Johnny Mnemonic, itak Tron (tako prvenec, kot novodobni) in pa seveda Lawnmover Man ... pa še kaj bi se našlo. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

Evo, ne vem če bi vse te sam popredalčkal v ta žanr (in par jih je res trash), ampak sem šel po wiki spisku. Vsaj kak element sigurno premorejo. Zadnja dva sta honorable mention, ni ju na seznamu, samo tako Mad Max kot BTTF2 sta kriva za polno relevantne estetike.

 

J13NNnG.jpg

 

Lahko bi dodal še Wall-E, 12 Monkeys, celo kak The Island, samo je mogoče prevelik stretch. Nujno moram nabavit nekaj 90s sira, trasha in čudaškosti, npr Freejack, Hardware, Death Machine, Running Man, Judge Dredd, Existenz etc.

O lej, "moj" Akira :wub::D

Also, faking carska zbirka.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 5 urami:

pravkar sem po dolgem cajtu pogledal DREDD, ker rabim se vec cyberpunka v lajfu

 

kako jebeno hud film, vsak ogled je cista uzivancija, skoda, da nismo dobili serije

 

8 let je od izida in vmes ni uletelo nic primerljivega, res zalostno

A ni to like 30 let staro?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...