Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

done, 37h all in all. dost meh oz. medikorna izkušnja, niti približno mi ni sedlo oz. vleklo tolk kot witcher. slabši karakterji, questi, za češnjo na torti pa itak še hrošč ali dva. trofil sem dva "game breaking", ki sta me prisilila v loadanje prejšnjega sejva, da je potem hvalabogu šlo naprej.

 

počakam kako leto, da popatchajo zadevo in da morebiti uleti še kakšen DLC, pa grem potem še enkrat skozi.

Povezava do prispevka
kemik reče Dne, 30. 12. 2020 at 14:53:

 

Hvala za to, sem naročil izvod - morajo malo podelat na marketingu, ki drugače sploh ne bi zvedel izven mn3njalnika... :)

upam da jim zalaufa

 

funny story; danes ponoči sanjal, da sem v Night City, šetam s kolegom in tip mi pokaže neko tiskarno in pravi "Tukaj tiskajo Joker!" - sva se potem povzpela do nekega okna in gledala not, kako se tiska. :rofl: 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 48 minutami:

 

Hvala za to, sem naročil izvod - morajo malo podelat na marketingu, ki drugače sploh ne bi zvedel izven mn3njalnika... :)

upam da jim zalaufa

 

funny story; danes ponoči sanjal, da sem v Night City, šetam s kolegom in tip mi pokaže neko tiskarno in pravi "Tukaj tiskajo Joker!" - sva se potem povzpela do nekega okna in gledala not, kako se tiska. :rofl: 

 

Prvi ponatis je bil 1500 kom

Mislim, da so prodali vseh 1500 kom

 

Tako da z več marketinga bi samo bulo delal, mislim da bodo ex joker fani v roku meseca vsi vedeli, tako ali drugače

Povezava do prispevka

Double jump je gladko najbolj zabavna stvar v igri :D

 

Sicer semizdi, da te charge jump ponese mal visje, sam mi bolj sede tadruga opcija, ker se da ful hitrej poskakat po strehah do naslednjega vprasaja. Mal je wonky celotna mehanika skakanja, ker tu in tam ne zagrabis direktno tistega edgea, proti kateremu si namenjen, med dolocenimi ozkimi ulicami, kjer skaces iz ene klime na drugo izpade ze rahlo frustrirajoce platformsko na trenutke, ampak se vedno dovolj zabavno, ker se da splezat na cist vse, prakticno ne rabis vec avta, ker hitrej s parkourjem prides do zeljene destinacije, kot pa s furanjem v mestni guzvi. A+ da so to dodali v spil, res mu doda cist neko drugo dimenzijo, plus ponoci pogledat dol na ulice v Downtownu... Neverjeten razgled, love it :)

 

Mogoc bo izpadla zelo smesna primerjava, ampak spil me cedalje bolj spominja na The Saboteur - open world GTA style 3rd person razfukancija v Parizu med WW2, kjer si lahko splezal na sleherno stavbo in pobijal nacije na sto in en nacin, zabavna za popizdit, IMO vredna igranja tut danes ter ena izmed bolj underrated tovrstnih predstavnic zanra. Cyberpunk vse, kar je mel The Saboteur pomnozi z tavznt. Ze prej mi je cist kul blo furanje med visokimi stolpnicami in bloki, dejstvo da lahko na skor vse splezas, pa res pridoda ogromno ze tako pestri izkusnji v Night Cityju

 

Vprasajev, ki se sproti pojavljajo po mapi... Pizda, tega je dvakrat vec kot v Witcherju :D Skor cel mesec sem cistil morje okol Skelliga, CP se samo smeji temu. Skos se pojavlja neki novega, on ti ponuja nov avto, T-Bug hoce tisto, NCPD te rabijo na tem vogalu, SMS-i ti letijo v inbox en za drugim, Delamain hoce taksi nazaj... Prav tisti overwhelming filing resnicnega zivljenja. Pa ceprav se opravila zacnejo ponavljati, se vedno mnogo, mnogo, MNOGO raje trikrat obrnem Cyberpunk na tej tocki, kot pa da se bilokdaj zalaufam kak Far Cry od Ubisofta recimo, kjer je na mapi totalen clusterfuck isto genericnih opravil kot v CP-ju, mogoce lahko sem uvrstim se Assassin's Creed serijo. Ni Ubisoft nikoli in nikdar bil sposoben po mojem mnenju ustvarit take pristne izkusnje kot CD Projekt, jebiga. Najbolj so me do zdaj pritegnili njihovi open world naslovi, Rockstar je tut dost blizu. Pa je lahk na tej tocki tolk enih genericnih opravil vsepovsod, da se ti zacne obracat od njih, bom se vedno raje igral CD Projekt naslove. Preprosto me bolj potegnejo k igranju. V muzki je en dober term: Repetition legitimizes. V mojem pogledu so CD Projekt dalec najbolj leđit, kar se tega tice

Povezava do prispevka

Evo, ta fukjen psihopat ma spet probleme sam s sabo :)

 

Congratz, stari. Ne vem, al sem ti mati pofukal nekje na pola puta, al zakaj mas se vedno potrebo po nekem neargumentiranem bevskanju, ampak vseeno, serifi, naj ga nekdo odstrani. Se en dokaz mate tule, da ni sposoben normalne debate, po tistem, ko se ga je ze miljonkrat ignoriralo in se vedno prihaja nazaj s svojimi primitivizmi

Povezava do prispevka

Galaksija, džaba tvoji poskusi, da pokažeš ostalim, da hočeš kako argumentirano debato, če brez razloga provociraš folk. Evo, točno to si zdaj dokazal. Pač uživaš v provociranju, kar te uvrsti v najnižjo obliko življenja na tem forumu, prav tisto hinavsko gnilo žabo, katere niti pohodil ne bi. Če bi vsaj bil smešen, ampak niti tega nimaš. Odnehaj človek, tečen si.

Povezava do prispevka

Tip je ratal dobesedno obseden v tem primeru z mojimi posti, do te mere, da ne more clovek lastnih vtisov o spilu, ki ga igra normalno pridit napisat, brez da bi bil delezen debilizmov

 

Navaden prizadet psihic je. Se enkrat - benajte ga, ker ne pridoda nicesar k nobeni debati. Tule mate dokaz za to, da se mu gre izkljucno za namerno provociranje vseh po vrsti, na koncu pa se on hoce igrat zrtev s tem, da se meni in ostalim, ki smo ga oklicali za retada, izrece opozorilo serifov, lmfao, mislim, koga ti zajebavas, sine? :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 28 minutami:

Galaksija, džaba tvoji poskusi, da pokažeš ostalim, da hočeš kako argumentirano debato, če brez razloga provociraš folk. Evo, točno to si zdaj dokazal. Pač uživaš v provociranju, kar te uvrsti v najnižjo obliko življenja na tem forumu, prav tisto hinavsko gnilo žabo, katere niti pohodil ne bi. Če bi vsaj bil smešen, ampak niti tega nimaš. Odnehaj človek, tečen si.

 

 

Ni panike sploh. So se mnogi pred mano trudilii imet argumentirane debate, pa jih mn3njalnik vedno znova povleče nazaj v svoj gnojen standard debat. If you can't beat em, join em

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Correction: mnogi pred tabo smo imeli kvalitetne, argumentirane debate, dokler nisi ti prisu in se lagano posral s svojimi nesmiselnimi provokacijami in debilizmi na vse, ki smo pred tabo razgovarjali v normalnem tonu

 

Se enkrat - nihce se ne obesa na nikogar drugega, kot nate. Ti pa ne samo, da si tako retardiran v zdrav mozak, da tega ne dojames, nasprotno - zacnes igrat zrtev in izsilis od serifa, da izda opozorilo tistim, ki smo ti povedali, da si kreten. Ne zaradi nasprotujocega si mnenja, ampak ker se ne znas pogovarjat

 

Mislim holy fuck, eni random zabiti Karen na Fejsbuku je lazje dopovedati, da je Zemlja okrogla, kot pa da bi v tvoji psihopatski betici dojel, da si ti tisti, ki trosi gnoj po drugih. Gnida jedna hinavska. Spizdi

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 8 minutami:

Correction: mnogi pred tabo smo imeli kvalitetne, argumentirane debate, dokler nisi ti prisu in se lagano posral s svojimi nesmiselnimi provokacijami in debilizmi na vse, ki smo pred tabo razgovarjali v normalnem tonu

 

Se enkrat - nihce se ne obesa na nikogar drugega, kot nate. Ti pa ne samo, da si tako retardiran v zdrav mozak, da tega ne dojames, nasprotno - zacnes igrat zrtev in izsilis od serifa, da izda opozorilo tistim, ki smo ti povedali, da si kreten. Ne zaradi nasprotujocega si mnenja, ampak ker se ne znas pogovarjat

 

Mislim holy fuck, eni random zabiti Karen na Fejsbuku je lazje dopovedati, da je Zemlja okrogla, kot pa da bi v tvoji psihopatski betici dojel, da si ti tisti, ki trosi gnoj po drugih. Gnida jedna hinavska. Spizdi

 

Itak ja, problem je samo v meni. Aja, pa še v 20 drugih ki so vsi moji Alti al neki? :rofl:

 

In ti men da se ne znam pogovarjat, medtem ko se kregaš z vsakim ki se v temi ne strinja s tabo in jih zraven zmerjaš.

 

Reported za žaljenje BTW.

Povezava do prispevka

Se pravi, da se ga ponovno ne bo benalo po tistem, ko je spet sam zacel s provociranjem in se bo samo zamahnilo z roko v stilu "umiri se, resno" ter se po moznosti se ugodilo njegovemu reportu

 

A-mazing, res. +1, ma kje, +1000 na to odlocitev. Js pokasiram opozorilo, ker se ugodi zelji tega psihopata, v nasprotnem primeru nikome nista :) Carsko

Povezava do prispevka
4Stringed reče Pravkar:

Se pravi, da se ga ponovno ne bo benalo po tistem, ko je spet sam zacel s provociranjem in se bo samo zamahnilo z roko v stilu "umiri se, resno" ter se po moznosti se ugodilo njegovemu reportu

 

A-mazing, res. +1, ma kje, +1000 na to odlocitev. Js pokasiram opozorilo, ker se ugodi zelji tega psihopata, v nasprotnem primeru nikome nista :) Carsko

 

njegov naslednji izpad bo tudi zadnji

 

ignoriraj ga

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...