Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 2 urama:

Se strinjam. Samo žal živimo v svetu, kjer mora vse biti v absolutih. Saj opisa Cyberpunka 2077 nisem prebral, tako da ne bom več sodil glede tega opisa specifično.

 

Bolj globalno gledano pa so si opisovalci sami naredili to žalostno uslugo. ko so raznim praktično mrtvim igram brez duše dajali visoke ocene (npr. v primerljivi zvrsti Dragon Age: Inqusition) in razne GOTY plakete. Dragon Age: Inqusition je recimo slab na vseh področjih: kratka, nezanimiva main zgodba, absolutna sramota od side questov, slabše kot v najslabšem Ubisoft špilu, preprost in neznimiv combat, nevznemerljiv dizajn svetov. Pokale pa GOTY ocene ena za drugo. Zdaj pri Cyberpunku pa so se nekateri reviewerji končno čudežno zbudili in začeli talat nižje ocene. Ma pač dvolično se mi zdi in slabo, da kritiki v našem mediju bolj zamerijo buge kot slabo zgodbo, slabe queste, slab combat, slab design sveta. 

 

Sem pa še dodatno triggered, ker sem včeraj gledal eno francosko filmsko klasiko iz 1959 in nisem štekal, kaj je tako kvalitetnega, zato mi grejo trenutno vsi reviewi česarkoli na kurac :D.

 

Jaz pa sem full užival v DA:I. Tak da mi gre tvoj review malo na kurac. :D Pa lep lp.

Povezava do prispevka

Jaz pa osebno komaj čakam da sprobam to čudo od Tsushime :D Prov hyped sem evo, vsak teden čekiram eBay / Bolho če je kak sweet deal za 30-35 :D  

 

Ful se mi ušta dober 3rd person open world cheeser s skill treejem in random questki po mapi. Manjka mi. To generacijo me je zares popraskal samo HZD (Spidermon in Gays Done sta bila popolnoma povprečna, AC serije rajši ne probavam ker vedno znorim kako so to gnili špili), tko da ali bo deliveral GoT ali pa tisti Fenyx mobile game al pa ne vem, sem preveč fin peder in bom moral za ta žanr ful spustiti lestvico in hvaliti kok je Spiderman noro dober špil tko kot to dela celoten svet izven tega foruma

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 6 urami:

Zahtevam, da se zaradi zaljivk postavi na hladno za par dni/izrece opozorilo uporabniku @Gapi182/Staticu ker ocitno ni zmozen normalnega diskurza brez zaljivk in otrocjih izpadov, upostevajoc dejstvo, da smo jaz in se par drugih uporabnikov na zeljo enega jokajocega userja takisto fasali opozorilo par tednov nazaj

 

Ce ze mislite serifi drzat nek nivo pogovarjanja, ga pa dajte. @Gapi182 ne argumentira nicesar, kot je ze veckrat bilo dokazano, debati ne pridoda nicesar in samo serje ter zali druge, ki se ne strinjajo z njim. Prav ni sposoben pozret dejstva, da se nekdo ne strinja z njim. Ban/opozorilo je po mojem skromnem mnenju popolnoma na mestu

Blockaj če te motim. Zdaj vidim zakaj je par ljudi tako pissed off tle. Neke conspiracy theories zdaj sm že js Static tle, a član sem od 2012 mislim resno kaj je z vami? Pa poglej prosim komentarje in boš videl kdo je prvi začel z osebnimi stvarmi. Js nisem nobenega napadel samo kritiziral sem CDPR in potem folk NAPADE MENE.  In ja mal bom pissed off če mi nekdo reče da ne argumentiram, mislim halo? Witcher 3 graphical downgrade? Smo vsi pozabili? Resno? Pejt gledat zdaj prvi gameplay. Witcher 2 obupna optimizacija smo tudi pozabili? Mislim kaj je to nek fanboy forum kjer gaslightamo al kaj? Kaj se naj pretvarjam da prvi gameplayi od witcher 3 ne obstajajo? Mislim kaj je z vami a ste legit delusional? Treba napadat vsakega ki kritizira tvojo igro ali kaj?

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 5 urami:

 

Ubisoft dela eno in isto igro od prvega Assassins creeda naprej. Ja okolica se spremenija, ampak gameplay je v osnovi isti snoozfest. Pri zadnjih treh so sli malo bolj v kopiranje Witcherja 3, kar ji pri tvojem pizdakanju se toliko bolj smesno, ampak v osnovi so igre se vedno dolgocasne.

 

Pri Cyberpunku imajo GIGi, ki so tista najbolj osnovna opravila v igri, vec vsebine in raznolikosti, kot vsa osvajanja postojank v zadnjih acjih. In to je ubistvu 50% igre pri Ubisoftih. 

 

In ja hrosci, buhuhu, a se pomnite francijo in asasine. Malo je bilo jokanja in to je to, pri Cyberpunku, so igro umaknili iz prodaje btw.

Poglej tole mi je mal ne fer. Ne rečem da je AC nek presežek igre od 3ke dalje recimo ampak vseeno... we take AC for granted. Unity je bila obupna z bugi ma še vseeno ne tako kot C2077. Vseeno naredijo čudovita okolja, živa mesta in mapo. Celo Origins ki je mogoče najslabši AC ima svetovno lepo mapo in izgled Egipta. Ljudje se tam premikajo, delajo razne opravke, mesto je bolj živo kot v Cyberpunku. Zdaj ali je gameplay, grafika, sama zgodba na nivoju Cyberpunka? Seveda ne ma vseeno ljudje malce preveč kritizirajo Assassin's creed za vsako stvar medtem ko toliko problemov, kot sem jih imel v Cyberpunku nisem imel še NIKOLI. Niti No man's sky na katerem sem imel tam 30h PRED vsemi updejti, niti stari Skyrim. Je res da nisem igral F76.

Povezava do prispevka

Ni problem v kritiki ljudje moji, sej se VSI tu zavedamo, da je igra v trenutnem stanju u kurcu, ampak vseeno nekak uzivamo v tem.

 

Problem je ko pride vojska majmunov razlagat, da ne smemo v tem uzivat. Evo, samo to je problem. In iskat razlicne nacine, kako razlozit nam kretenom, da je igra polomljena ne bo pomagalo, ker se zavedamo tega, kljub temu, nam je kul. 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 minuto:

Legendarni član Gapi182, katerega sem prvič opazil v Cyberpunk temi, kljub temu da na forum hodim dnevno vseh teh 8 let :D

Hja jebiga nisem nikoli dosti pisal gor. Smešno da ljudje mislijo da sem nek static, sploh ne vem kdo je in kakšna mnenja ima ker pač nisem nikoli pogosto preveč hodil na forum. Ampak resno kolk ljudi je zdaj že static? 4? Zanimivo da vsakič ko nekdo skritizira kakšen TLOU2 ali Cyberpunk je kar Static ali kaj.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Ni problem v kritiki ljudje moji, sej se VSI tu zavedamo, da je igra v trenutnem stanju u kurcu, ampak vseeno nekak uzivamo v tem.

 

Problem je ko pride vojska majmunov razlagat, da ne smemo v tem uzivat. Evo, samo to je problem. In iskat razlicne nacine, kako razlozit nam kretenom, da je igra polomljena ne bo pomagalo, ker se zavedamo tega, kljub temu, nam je kul. 

Sprejmi kritiko in pojdi dalje mislim... a sem kdaj rekel da je kdo idiot ker igra to igro? Potem sem to tudi jaz ker imam 70h v igri. Samo ne bom si zatiskal oči pred napakami. Vedno sem bil in vedno bom objektiven to iger, četudi gre za podjetja ki so mi zelo pri srcu. Ma sem rekel kaj narobe ko sem omenil da je Witcher 3 bil edin dokaj dobro optimiziran špil njihov? Kako? Kaj noben tle ni igral Witcher 1 ali 2ko ko je izšla? Rečem samo bodite pazljivi, kar se tiče microtransakcij in podobnih pizdarij, zaupam da bo CDPR vedno proti temu, ma ne fer je da postavljate to podjetje na tako visok standard kot nek Rockstar ali Naughty dog ki imajo DOLGO zgodovino polished iger. Mislim da če bi EA ali Ubisoft izdal popolnoma isto igro bi vsi zdaj pošiljali podjetje v kurac.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 31 minutami:

 

Ful se mi ušta dober 3rd person open world cheeser s skill treejem in random questki po mapi.

 

Hmmm ne vem če ti bo to to, vsaj po tem, ko se naveličaš fajta in občudovanja HDR grafike. 

 

Skill tree je približno tok pomemben, da sem lih prejle skontal da imam 20 skill točk nevloženih, preprosto se ti začne jebat, questki po mapi pa tudi niso vrhunec, še najboljši so legendary kvesti. 

Povezava do prispevka
4Stringed reče Pravkar:

Cloveka si oznacil za arogantnega idiota, ker se ne strinja s tvojim mnenjem

 

Ti rabim quotat tvoj post, al si tolk sposoben, da za seboj najdes napisano?

a ker sem podal argumente in mi človek reče pejt spat? Dej no... tist pa normalen odgovor ne? 
Kaj se vam res zdi pametno da je tle sama ''pozitiva'' ajde gremo brisat negativne komentarje in blockat userje ki kaj kritizirajo? Tako kot na c2077 subredditu? Ja take stvari se vedno dobro končajo. LP to je najina zadnja diskuzija, nimam nič proti tebi, iskreno sem premalo tukaj da bi vedel kakšno mnenje imaš in ironično mislim da sem zamešal tvoj nick s Staticom. Ma tole obnašanje in te conspiracy theories za Statica... tole je mal čudno sori. 

Povezava do prispevka

  

Gapi182 reče pred 5 minutami:

a ker sem podal argumente in mi človek reče pejt spat? Dej no... tist pa normalen odgovor ne? 
Kaj se vam res zdi pametno da je tle sama ''pozitiva'' ajde gremo brisat negativne komentarje in blockat userje ki kaj kritizirajo? Tako kot na c2077 subredditu? Ja take stvari se vedno dobro končajo. LP to je najina zadnja diskuzija, nimam nič proti tebi, iskreno sem premalo tukaj da bi vedel kakšno mnenje imaš in ironično mislim da sem zamešal tvoj nick s Staticom. Ma tole obnašanje in te conspiracy theories za Statica... tole je mal čudno sori. 

 

 

Sem prelistal nazaj v temo, argumentiral nisi jack shit, tisti "pejt spat" posmeh je pa bil namenjen temule dijamantku

 

Navedek

 in smo pozabili kako nezanesljivo je to podjetje vedno bilo in očitno vedno bo

 

Kar preprosto ne drzi, sori. Lahko ti tut jst recem mirne duse popolnoma isto

 

Ni problem, ker ljudje kritizirajo spil, problem je obnasanje nekaterih, ki si mislite, da ste s svojim mnenjem prijeli boga za muda in bi se mogli naenkrat vsi strinjat s tabo. Isti stil pisanja in dopizdevanja mas, kot ga je mela prej pescica ostalih (al en ta isti) uporabnikov, argumenti pa so totalno sibki al pa non-existent

 

Temu se folk posmehuje. Tvoj nacin izrazanja je smesen, ne tvoje mnenje. In pa jaz sem dejal, da naj bo potemtakem isto za vse, ko zacnejo padat zaljivke tipa aroganten idiot - da se te uporabnike primerno sankcionira. Niti z besedico nisem omenil, da bi se zarad tvojga mnenja moglo ti izdat kakokoli opozorilo, nehi besed v usta polagat sogovorniku, ker to je fejst smotana navada

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 uro:

 

Jaz pa sem full užival v DA:I. Tak da mi gre tvoj review malo na kurac. :D Pa lep lp.

Zanimivo tudi meni je bil všeč DA:I. Na žalost ga nisem nikoli končal ker je prišel W3 prehitro zadi ma sam sistem upravljanja vseh 4 karakterjev proti tistim ogromnim zmajom mi je bil kar zanimiv. Na žalost pa igra malo spominja na momente kar na MMORPG. Character creator pa je bil fenomenalen. Je pa tudi res da takšne igre niso za vsakega, mislim da so dosti manj dostopne kot kakšen Skyrim ali Witcher ki jih lahko igrajo ljudje ki niso še nikoli igrali teh iger in se kar hitro ujamejo.

 

Ćamir(whatever the fuck that means): Če tole leti name samo da povem. Witcher 3 je bila zame najljubša igra tiste generacije, TLOU2 pa mislim da je pač padla v kvaliteti zgodbe(ZA NJIHOV RIDICULOUSLY HIGH STANDARD). Sem razočaran nad TLOU2 ne ker bi bila igra slaba(8/10 v najslašem primeru, to sem rekel večkrat) ampak ker sem od Naughty Doga pričakoval več. Gameplay mi nikoli ni bil presežek v njihovih igrah, zgodba in vse scene pa me še vedno privlečejo bolj kot katerakoli igra EVER(govorim za Uncharted in TLOU serijo). Vidim pa da si eden izmed tistih ki ne zna sprejet nikakršne kritike za igro tako da ti težko kaj dopovem. Lahko pogledaš moj profil kdaj sem začel, ne vem zakaj bi si namišljeval, nimam kaj od tega. Mogoče sem bil član še prej.

 

Zdj pa PROSIM nazaj na to temo.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Moram rečt, da je to obkladanje s Statici resnično že precej nadležno. Pa če je res al ni me boli kurac... dosadno je vsak dan prebrat 15 postov o tem.

 

Tudi, če se Static pojavlja za kakim nickom pa naj se... za vsemi se definitivno ne more. Kje bi on zdaj dobil gesla od 5 ali 6 starih uporabniških imen naenkrat, da bi ga sral tukaj. Pa kot omenjeno tudi če... spreglejte poste, ki vam ne sedejo in to je to.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Moram rečt, da je to obkladanje s Statici resnično že precej nadležno. Pa če je res al ni me boli kurac... dosadno je vsak dan prebrat 15 postov o tem.

 

Tudi, če se Static pojavlja za kakim nickom pa naj se... za vsemi se definitivno ne more. Kje bi on zdaj dobil gesla od 5 ali 6 starih uporabniških imen naenkrat, da bi ga sral tukaj. Pa kot omenjeno tudi če... spreglejte poste, ki vam ne sedejo in to je to.

Ma to je zame iskreno malo mentally ill pa brez zamere. Take teorije si pač ne namišljujejo zdravi ljudje. Imam isti nick na konzole slovenija(kjer sem večinoma bil zaradi bolj normalnega obnašanja uporabnikov), slotech, partis, reddit, steam. Ma valda Nek static mi je dal 800€ in pobral moj acc zato da sem lahko kupil PS5 od scalperja. Mislim resno, ljudje ki si to mislijo, prvo kot prvo... mogoče pejte malo na sonce ker preživite preveč časa na forumu in kot drugo seriously... get help man. To ni normalno. Tega ne počnejo mentalno zdravi ljudje. BACK TO C2077 faking hijackal smo to temo kot za šalo.
 

 

 

Js bom kr podal novo vprašanje ker me zanima mnenje nekoga ki se mogoče bolj spozna na to. Je mogoče popraviti takšen AI sistem policistov kot je v igri samo s patchi? Ima kdo kaj izkušenj glede tega? Res upam da se tole malo popravi ker, bi res popestrilo free roam. Vsaj mal police chasov ali malo večja razlika med leveli. Jaz sem pričakoval neke Mech robote in killer drones na najvišjem levelu. Upam da dodajo opcijo menjanja frizur in facial features, to mi pomeni dosti v RPGjih ker pač mi je zabavno hodit po cesti in poskusit role playat kakor da sem tam. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...