Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

4Stringed reče pred 57 minutami:

  

 

 

Sem prelistal nazaj v temo, argumentiral nisi jack shit, tisti "pejt spat" posmeh je pa bil namenjen temule dijamantku

 

 

Kar preprosto ne drzi, sori. Lahko ti tut jst recem mirne duse popolnoma isto

 

Ni problem, ker ljudje kritizirajo spil, problem je obnasanje nekaterih, ki si mislite, da ste s svojim mnenjem prijeli boga za muda in bi se mogli naenkrat vsi strinjat s tabo. Isti stil pisanja in dopizdevanja mas, kot ga je mela prej pescica ostalih (al en ta isti) uporabnikov, argumenti pa so totalno sibki al pa non-existent

 

Temu se folk posmehuje. Tvoj nacin izrazanja je smesen, ne tvoje mnenje. In pa jaz sem dejal, da naj bo potemtakem isto za vse, ko zacnejo padat zaljivke tipa aroganten idiot - da se te uporabnike primerno sankcionira. Niti z besedico nisem omenil, da bi se zarad tvojga mnenja moglo ti izdat kakokoli opozorilo, nehi besed v usta polagat sogovorniku, ker to je fejst smotana navada

 

 

Meni je pa zanimivo da je to že drugi uporabnik kateremu Cyberpunk kot igra pač ne sede, ti pa se z njim hardcore kregaš.

 

Ko se bo to zgodilo z četrtim boš najbrž tupal iste argumente kot pri meni in gapiju, in bil prepričan da se ti godi največja krivica.

 

Drugače pa:

 

  

4Stringed reče pred 8 urami:

Zahtevam, da se zaradi zaljivk postavi na hladno za par dni/izrece opozorilo uporabniku @Gapi182/Staticu ker ocitno ni zmozen normalnega diskurza brez zaljivk in otrocjih izpadov, upostevajoc dejstvo, da smo jaz in se par drugih uporabnikov na zeljo enega jokajocega userja takisto fasali opozorilo par tednov nazaj

 

Ce ze mislite serifi drzat nek nivo pogovarjanja, ga pa dajte. @Gapi182 ne argumentira nicesar, kot je ze veckrat bilo dokazano, debati ne pridoda nicesar in samo serje ter zali druge, ki se ne strinjajo z njim. Prav ni sposoben pozret dejstva, da se nekdo ne strinja z njim. Ban/opozorilo je po mojem skromnem mnenju popolnoma na mestu

 

 

Če je kdo nesposoben požret dejstvo da se nekdo ne strinja z njim ste to Cyberpunk fanboyi. Tako kot vi delite svoja pozitivna mnenja o igri, ostali delijo svoja negativna. To da te kritike vzemate kot neke napade in (kot je napisal nekdo prej, ne vem več) da se vam govori da ne smete uživat v igri so pa vaši problemi.

 

Jebena je ta kognitivna disonanca.

Povezava do prispevka

Meh končal side quest za Panam... nevem meni tole ni nek presežek. Feels empty. Par questov in je konec (jo lahko odmisliš pomoje do konca igre. :P). Witcher mi je bil bolj pri srcu in characterji v njemu so imeli bolj razdelane vloge in pomembnost in bolj zapletene queste (Ciri, Dandalion, Zoltan, Triss...).

 

Bom videl kako mi bo main story sedel ampak trenutno mi je precej pod Witcherjem glede zgodbe in questov. Pa tele gig-i in sidequest-i bi bli lahko mal bolj raznoliki ne da prideš tam pobiješ folk (checkbox checked - in se ti pojavi 5 novih istih zadev). Sploh mi ni za to policijo delat te evente assaulte etc. Rajš bi obratno kaj. :D 

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

Hja jebiga nisem nikoli dosti pisal gor. Smešno da ljudje mislijo da sem nek static, sploh ne vem kdo je in kakšna mnenja ima ker pač nisem nikoli pogosto preveč hodil na forum. Ampak resno kolk ljudi je zdaj že static? 4? Zanimivo da vsakič ko nekdo skritizira kakšen TLOU2 ali Cyberpunk je kar Static ali kaj.

Noben ne misli resno, da si Static. Umiri se no. :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Jaz pa osebno komaj čakam da sprobam to čudo od Tsushime :D Prov hyped sem evo, vsak teden čekiram eBay / Bolho če je kak sweet deal za 30-35 :D  

 

Ful se mi ušta dober 3rd person open world cheeser s skill treejem in random questki po mapi. Manjka mi. To generacijo me je zares popraskal samo HZD (Spidermon in Gays Done sta bila popolnoma povprečna, AC serije rajši ne probavam ker vedno znorim kako so to gnili špili), tko da ali bo deliveral GoT ali pa tisti Fenyx mobile game al pa ne vem, sem preveč fin peder in bom moral za ta žanr ful spustiti lestvico in hvaliti kok je Spiderman noro dober špil tko kot to dela celoten svet izven tega foruma

 

Jaz ti jo posodim za dva pira, 2-3 tedne pa mi jo vrneš, ob predpostavki, da si pošten - kdo lahko voucha tu zate? ;)

S kje si btw?

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 36 minutami:

ob predpostavki, da si pošten

 

Galko je že pošten, stari forumaš. Samo moraš obvezno vso robo, ki jo dobiš od njega počekirat z UV lučko in potem razkužit za ziher. Tudi ne bit presenečen, če bo v škatlici zraven igre kaka "zahvalna" fotka...čudna mogoče na prvi pogled (ti v glavnem preglej škatlo najprej, še posebej, če maš deco doma).

Povezava do prispevka

Rofl - Galko pošten. Zadnjič ko sva šla z žensko na morje, sem ga prosil, če mi zalije rože v stanovanju. Ko prideva dam zgleda vse normalno, dokler par dni kasneje ne odkrijem dveh rabljenih kondomov različnih velikosti zatlačenih za kavč in na PS4 storu z mojo kartico nabavljeno 24-mesečno naročnino na MachoTube. Ne mu posojat, ko ga jebe

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Kaj pa ko se vozim z motorom lepo...pa se na radio naredijo porocila...pa zacne: a girl named Zoe Barnes jumped under the train....newsreporter investigating high political figure....sn bil kuj ono ...WTF??  Kdo je gledo HouseOfCards...FrankUnderwood :). 
 

haha...dobra se mi je zdela...prav ono cuker:).

 

pa v reklamnih panojih je opaziti oni gnili kip CristianoRonalda...ko mu je oni portugalec naredo tisti smeh :D 

Povezava do prispevka
gorkyporky reče pred 2 urama:

Evo, obrnil. 48 ur za vse ta pomembne sidejobe, nekej gigov in main story. Meni je bil špil odličen, razen tega, da se mi je dvakrat sesul pri zadnjem boss fightu ni bilo niti enega game breaking buga. Sem ventilator. 

Maš pa srečo da nisi naletel na več bugov ej :D. Tud kr hitro si končal js dvomim da bom to prej kot v 90-100h

Povezava do prispevka

@Gapi182 Se mi zdi da je na PCju zadeva precej bolj stabilna kot na konzolah. Kar se pa ur tiče, v teh open world igrah vedno opravim več ali manj samo misije ki majo povezavo z glavno zgodbo, tistih res obstranskih (razni gigi, dirke, beat on the brat ipd...) se mi pa enostavno ne da. Če bi še vse tiste obračal, pa odprl vse vprašaje in klicaje na mapi bi verjetno rabil 400 ur. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...