Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Se strinjam, da so zelo debilne takšne najave ampak treba razumeti tudi, da v veliki večini so takšne najave zaradi investitorjev, da jih pomirijo med finančnimi obdobji ko je kaka kriza ali slabo obdobje. Ali pa tudi zaradi iskanja talentov, da jih tako lažje privabijo. 

Povezava do prispevka

Začel igrat par mescov nazaj na PCju... ne vem kako je blo ob izidu, sam trenutno je špil čist ok... 

Ni vse skp na nivoju Witcherja, sam jst osebno sm ga z užitkom prešpilu...

 

Vidu 2 od 5ih koncev, zdej sm pa on hold dau, de počakam še expansion, k naj bi se baje pred koncem dogaju...

 

To de so pa sploh šli izdajat špil za last gen konzole je bla pa pomoje tko bedarija oz. money grab. Bolš bi blo de bi straight up rekl de je pač hardware prešvoh...

image.png.28532e2a42e222b52dd021a96fe89b41.png

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Modifikacija z ChatGPT je na voljo.

 

https://www.tomshardware.com/news/mod-enables-chatgpt-fueled-cyberai-mod-in-cyberpunk-2077

 

A new plugin mod for CD Projekt Red's divisive (yet culty) Cyberpunk 2077 has been launched that's likely the one mod to mod them all. CyberAI, as it's been named by its creator, "tomatojuice", enables integration between the neo-chrome of Cyberpunk 2077 and the synthetic abilities of OpenAI's ChatGPT. 

 

Available on NexusMods, CyberAI promises to bring worlds of synthetic content to anyone curious enough to try: using the console, users will be able to query OpenAI API methods from Lua or Redscript, essentially allowing you to bring ChatGPT's scripting abilities to code extreme modifications. "tomatojuice" lists a few things the tool can be used for, like creating custom NPC (Non-PLayer Character) dialogue; Dynamic Plot Generation, which enables creating entire storylines and sidequests based on in-game events or player actions; Procedural Mission Planning, which generates new missions with in-game context, NPC data (which can be custom itself), and other player preferences; and the creation of interactive environments, which through AI generates more dynamic environment conditions while enhancing the interaction between elements.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
Galko reče pred 4 minutami:

prišel je patch 2.0, ki močno spremeni (nadgradi) vanilla verzijo cyberpunka

 

https://www.pcgamer.com/forget-phantom-liberty-cyberpunk-2077s-free-20-patch-is-a-staggering-upgrade-on-its-own/

 

avtor članka deluje IZJEMNO navdušen nad spremembami


Res za pohvalit, da jim je v “zgolj” 3 letih od izida uspelo spil postimat 😆

 

Jaz sem tole kupil jeseni 2020, ffs. Sej je kul, da je zdaj boljse, ampak da mi mediji hvalijo tako pocetje, potem si res zasluzimo igre stila Gollum.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Ma ja, ampak vseeno boljš da porihtajo, namesto da bi rekli jebeš, smo zafukal, pusti Cyberpunk v kurac :D


Treba je prepricat folk, da placa se za DLC pa za preorder bodoce igre, katerakoli ze se dela v ozadju.

 

Sej se strinjam v bistvu s tabo, ampak madona, v treh letih bi ze skoraj butnili dvojko, ne le popravek. Da so rabli tolko casa, samo prica kako je bla igra totalno v kurcu ob izidu.

Povezava do prispevka

Za Cyberpunk so nam lagali, da je že dolg časa v produkciji, ampak baje je do poznega 2016 bil v predprodukciji in so šele potem začeli napolno delati na špilu.

 

Zato je mesto tako impresivno na ogled, sam AI in kok živo je to mesto pa bolj porazno, ker itak niso imeli cajta še to spimpat. Tole bo (oz. Bi morala) biti čisto druga izkušnja.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 30 minutami:

Kako pa kj zadeva laufa na PS5? Razmišljam, da bi začel še 1x (+DLC), ker na PCju igric ponavadi ne končam.

Rock solid 60 fps (performance seveda). Nobenih hudih bugov nisem doživel, razen kako čudno obnašanje predmetov tu pa tam. Nič game breaking zadev.

 

Ko sem jo prvič pognal ob izidu je bilo malo bolj rough vse skupaj. Pridem iz garaže takoj na začetku igre, pred mano dva tipa na motorju. Voznik spredaj mi neki zasika in se frajersko odpelje. Spotnik zadaj ostane na mestu in lebdi v zraku še vedno v isti pozi. Mal awkward trenutek.

Sem samo nopeal ven iz igrice lep lp.

 

Tega pol ni bilo več v kasnejšem playthroughu.

Povezava do prispevka

Jaz sem bil res razočaran nad kvaliteto ob izidu igre in sem na srečo počakal na ps5 update in potem z užitkom preigral igro in naredil platino. Res super igra, ki ima pa kar nekaj težav. Ni GOTY kot so jo nekateri tukaj opisovali, je pa proper igra, ki je daleć na vsemi ostalimi generičnimi open world igrami. Zelo čakam tale DLC!

Povezava do prispevka

V bistvu je lih kot open world igra porazna. Side activities so bl tkotko, AI policije poraz, AI folka poraz, da res bl deluje kot kulisa kukr živ svet. Tud nič ni drugega za počet kakor samo streljanje in pretepanje. Aja, pa vožnja je bila tudi nezrihtana do enega leta kasneje.

 

Če delaš samo glavne misije pa tiste daljše side queste, pol je špil kr bomba. Kar ta špil nujno rabi je malo več odločitev med questi (eden prvih questov v špilu je res top kar se tega tiče in pol tega ni več) + boljše zamišljene tolpe, kaj lah z njimi počneš, a se pridružiš eni pa imaš potem beef z ostalimi, itd itd. Magar tud da ko se enkrat pridružiš enim, dobiš unique queste za to tolpo.

 

AI nasprotnikov so pa do neke mere že porihtali, to sem tud bil razočaran 3 leta nazaj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...