Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 10 minutami:

 

Razn ce gremo komu PS5 spizdit

 

Tole je Bessie nalimal v eni drugi temi. Lahko Evita vozi, vi2 z Jayem si pa podajata PS5ke.
Pa ne bit prasca, da bi metala xboxe na cesto. 100% si jih želi kak mnenjalničar.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče Pravkar:

V bistvu dobre ocene, sem pričakoval slabše.

 

To bo res dobra igra za tiste, ki bodo zdržali eno leto in preigrali GOTY edition z DLCji.

jst je ziher ne bom igral, dokler ne bo goty :D sem se zajebal z witcher 3, ki mi je res pokvaril igro in ustvaril slabo mnenje o špilu. igral sem ga day 1 in to je bilo res res grozno

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 minuto:

V bistvu dobre ocene, sem pričakoval slabše.

 

To bo res dobra igra za tiste, ki bodo zdržali eno leto in preigrali GOTY edition z DLCji.

Oz. Sirote k bojo to igrale čez 5 let k si porihtajo komp :D

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Well šenkanemu konju se ne gleda v zobe... za sprobat bo, potem pa naslednje leto kot pravijo eni GOTY verzija za PS5, če bo dobro porihtana.

 

Ocena bo po moje še itak padla, ker so sedaj ocene dajali samo "od bogov pozvani" in ti ne slovijo ravno po objektivnosti, razen redki večji gaming mediji, ki si pač upajo, ker so mainstream in se zavedajo, da ne bojo zaradi tega naslednjič ven padli.

 

Vučko3 reče Pravkar:

Mislim, da bom ostal pri Valhalli:D

 

Jaz bi tudi raje :) Še posebej, ker sem opazil, da si ljubitelj AC serije.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Well šenkanemu konju se ne gleda v zobe... za sprobat bo, potem pa naslednje leto kot pravijo eni GOTY verzija za PS5, če bo dobro porihtana.

 

Ocena bo po moje še itak padla, ker so sedaj ocene dajali samo "od bogov pozvani" in ti ne slovijo ravno po objektivnosti, razen redki večji gaming mediji, ki si pač upajo, ker so mainstream in se zavedajo, da ne bojo zaradi tega naslednjič ven padli.

 

po moje je ocena 7-8 kar realna. laymen pravi, da je špil dober, ni pa to "game of the generation" good, kar je marsikdo pričakoval

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 4 minutami:

po moje je ocena 7-8 kar realna. laymen pravi, da je špil dober, ni pa to "game of the generation" good, kar je marsikdo pričakoval

 

Ja to je itak relevantna ocena. Nisem mislil padle niže od tega. Ampak niže od tiste povprečne 91.

 

@DaCapo odpovej preorder in nabavi drugo leto :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

@DaCapo odpovej preorder in nabavi drugo leto :)


Sploh nisem preordal. Bom pa verjetno 10.12. na GoG nabavil, pa bo kar bo... :) 
Kot pravim, bi moral itak še prej novi SSD priklopit v komp.. Tak da se mi ne mudi  z igranjem na day-one. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Odlicno.. lih prav je zbugana za upravicen dolpoteg iz Partisa in preizlus pred nakupom

 

Sicer pa izgleda ql storija, sidequesti in filozofska vprasanja.. tudi combat ni lih smeti

 

Bo zanimivo videt koliko so tej bugi hudi.. izgleda kot da so 🤣 upam, samo da mi ne zabuga vsako uro ali manj, ce bo kaksen bug na 2 3 ure bo za preigrat

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

Odlicno.. lih prav je zbugana za upravicen dolpoteg iz Partisa in preizlus pred nakupom

 

Sicer pa izgleda ql storija, sidequesti in filozofska vprasanja.. tudi combat ni lih smeti

 

Bo zanimivo videt koliko so tej bugi hudi.. izgleda kot da so 🤣 upam, samo da mi ne zabuga vsako uro ali manj, ce bo kaksen bug na 2 3 ure bo za preigrat

 

glede filozofskih vprašanj ne pričakuj preveč, ker pravijo, da te ne postavlja nič v vlogo prespraševanja ali česarkoli. bugi so pa na 30-45 minut

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Odlicno.. lih prav je zbugana za upravicen dolpoteg iz Partisa in preizlus pred nakupom


Ravno zaradi tega se bom jaz komplet izognil preizkusom brezplačnih verzij. Pri taki igri so updejti največjega pomena, poleg tega pa gre za enega najbolj pričakovanih naslovov (vsaj zame). To bo vse lepo uradno ali pa nič. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Janša reče pred 3 minutami:

a kje piše kakšne vrste bugi? pač da ti zjebe quest, ker nekega npcja ni na lokaciji ali?

 

- postaneš nesmrten in se ne moreš ubit, razen da razfukaš policijo in te ubijejo v avtu

- pogovori se kar končajo in te pol npc gleda in ne moreš ven iz animacije

- final boss bugged out in te sam gleda

- floating weapons

- dvigala ne delajo

- questi se ne začnejo

- dialog propti ne delajo

- še in še... pravi da si ni mogel vsega napisat - tip ponavadi ne pretirava in ima kr to the ground opise, tako da mu čisto verjamem. je pa rekel da so na 30-45 minut in je moral fulkrat reloadat

uredilo bitje dzaver
  • Na jagodo +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 37 minutami:

V bistvu dobre ocene, sem pričakoval slabše.

 

To bo res dobra igra za tiste, ki bodo zdržali eno leto in preigrali GOTY edition z DLCji.

pomojem js tud ne bi bla nikol witcher fan če ne bi sploh prišla na idejo da bi igrala k je bla enka že v enhanced edition

tokrat na tale prvi uč izgleda še mal slabš kot je pri witcherjih

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:


Ravno zaradi tega se bom jaz komplet izognil preizkusom brezplačnih verzij. Pri taki igri so updejti največjega pomena, poleg tega pa gre za enega najbolj pričakovanih naslovov (vsaj zame). To bo vse lepo uradno ali pa nič. 

Ja sej to je fora.. jaz te igre dolgorocno ne mislim igrat na pcju, ker bo precej boljse izgledala na ps5 kot na mojem pcju

 

Ce mi bo ql in bo replay value, nenazadnje pride tudi MP, bom to zagotovo kupil na ps5

 

Ce ne pa ql kaj.. se ne bom zajebal z nekim nakupom na pc

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...