Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 13 minutami:

 

- postaneš nesmrten in se ne moreš ubit, razen da razfukaš policijo in te ubijejo v avtu

- pogovori se kar končajo in te pol npc gleda in ne moreš ven iz animacije

- final boss bugged out in te sam gleda

- floating weapons

- dvigala ne delajo

- questi se ne začnejo

- dialog propti ne delajo

- še in še... pravi da si ni mogel vsega napisat - tip ponavadi ne pretirava in ima kr to the ground opise, tako da mu čisto verjamem. je pa rekel da so na 30-45 minut in je moral fulkrat reloadat

Tip je reku da je hujse kot falout 76 neli neki.. pol ves da je bala, sicer jaz sem optimist in upam da ni tako

 

Mislim mene bugi niti ne motijo tolko kot vas.. vsaj tako opazam z leti.. sam ce mi igra crashne oz morem loadat vsake pol ure 45 min je ze malo bala

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 21 minutami:

 

- postaneš nesmrten in se ne moreš ubit, razen da razfukaš policijo in te ubijejo v avtu

- pogovori se kar končajo in te pol npc gleda in ne moreš ven iz animacije

- final boss bugged out in te sam gleda

- floating weapons

- dvigala ne delajo

- questi se ne začnejo

- dialog propti ne delajo

- še in še... pravi da si ni mogel vsega napisat - tip ponavadi ne pretirava in ima kr to the ground opise, tako da mu čisto verjamem. je pa rekel da so na 30-45 minut in je moral fulkrat reloadat

in potem daš špilu popolno oceno :D

 

where money talks, bullshit walks oh yeah

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 7 minutami:

Spil je su gold 5.10 ce se nemotim. Torej so mel mal vec kot dva mesca za day 1 patch. Tbh marsikeri od zgornjih vecjih bugov se da popravt v tem casu.

 

Samo sem večkrat zasledil napisano, da so baje že povedali, da day1 patch ne odpravi teh omenjenih bugov.

 

Pol veš kak bi blo, če bi res izšla kot predvideno.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Slinch mi smo izvzeli samo objektivne ocenjevalce. Ta ocena je na osnovi Witcherja, bo še padla, ko se vsem ocenjevalcem odpre.

 

Ne mi rečt, da se tebi zdi realna ocena 91 za igro kjer se izpostavljajo bugi? In to celo taki, da moraš vsake dobre pol ure reloadat... Gledal sem IGN opis na Youtube in pove kako je full hroščev, ki zmotijo dinamiko igre, na koncu pa dajo 9/10. Če nebi to bli CDPR bi padale tam 70.

 

Pa ne pravim, da ne bo fina igra, ko jo porihtajo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

 

Maš prav, saj jaz jo bom tudi sam ocenil, ko jo bom igral. Malo me je strah edino, ker se mi zdaj vsi ti bugi motajo po glavi in ne grejo ven. Počakajmo kakih 10 dni na naše vtise.

 

jaz sem zaj poglejal ign rivju in pravijo da:

 

a) ti hroči vseeno niso sfukali carskosti izkušnje

b) so igrali brez day 1 patcha

 

tako da

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

Torej kot sem sklepal že od prvega videnega gameplay reveala. 


Igra je slaba.

 

Navedek

 

 

Navedek

Igrica je očitno pasji drek. 

 

Navedek

po moje je ocena 7-8 kar realna. laymen pravi, da je špil dober, ni pa to "game of the generation" good, kar je marsikdo pričakoval

 

ITold You So Told Ya GIF - IToldYouSo ToldYa YoureWrong - Discover & Share  GIFs

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...