Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Imam ja, ma mal se hecamo :D 

 

Meni je komp čisto zakon. Prav vesel sem, da sem si sestavil pošast, ker tudi službene stvari aka premiere programe laufam 100x boljš kot prej 

Ne, sej. Tole.

Itak, da gre bolj za hec kot zares. Men je kul imet dober komp, da lahko tu pa tam igram kako carsko stvar, ki je ni na PS. Predvsem pa je kul zaradi dela, itak.

Meni samo na splošno mori ta PC filozofija, kjer več časa gledaš v FPS grafe kakor uživaš v igrah (ja ja, vem, ni čisto tako sam malo pa je).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Čeprav jaz vseeno sumim, da gre tu ali za pretiravanje, oziroma res res patetično optimizacijo igrice.

 

Ker RDR 2 na xbox one x izgleda fantanstično in deluje v 4k HDR stalno smooth 30 fps (ps4 je drgua zgodba, tisto je res kurac). Tako da prvič ne verjamem, da je Cyberpunk toliko lepši, grafično bolj zahteven ali napreden, da bi bil tak preskok strojne moči upravičen. Osebno mi RDR 2 izgleda precej lepši.

 

Torej po mojem bi moralo lepo na high 4k (brez bullshit tracinga seveda) delati že na xbox one x 

 

Samo če progamerji ne znajo optimizirati igrice, tako kot je še danes večina ne zna za novega beasta, to ni krivda konzol, grafičnih kartic itd.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 12 minutami:

Čeprav jaz vseeno sumim, da gre tu ali za pretiravanje, oziroma res res patetično optimizacijo igrice.

 

Ker RDR 2 na xbox one x izgleda fantanstično in deluje v 4k HDR stalno smooth 30 fps (ps4 je drgua zgodba, tisto je res kurac). Tako da prvič ne verjamem, da je Cyberpunk toliko lepši, grafično bolj zahteven ali napreden, da bi bil tak preskok strojne moči upravičen. Osebno mi RDR 2 izgleda precej lepši.

 

Torej po mojem bi moralo lepo na high 4k (brez bullshit tracinga seveda) delati že na xbox one x - nobi beast bi pa moral tej igrici raztrgati rit.

 

Samo če progamerji ne znajo optimizirati igrice, tako kot je še danes večina ne zna za novega beasta, to ni krivda konzol, grafičnih kartic itd.

 

Ma ja, dobro - Rockstar je vseeno drug nivo...preberi vtise o igri iz tistega članka (ki ni plačan review) - igra je zgleda daleč od raznolikosti, ki so jo obljubljali in tega s patchi ne bodo popravljali, ker ne gre za buge.

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 minutama:

Pa cakte mal, ravno konzolasi ste ful hvalil RT kot novo tehnologijo ki bo pravtako na konzolah ... kak zdej ni vazno 

 

Ta glavn protagonist RTja na konzolah je zdej prestopil v PC vode tak da je vrag vzel šalo... ;)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

To, da po x-krat prestavijo spil in ga potem prodajo za 60€ totalno hroščatega je nesprejemljivo. Jaz sem Witcherja prodal po dveh dneh, ker v tisti fazi ni bil igralen. 

Verjamem, da bo spil dober in vreden igranja, mi pa v osnovi gre na zivce, zakaj spil toliko prej promovirajo (krivi so seveda kravatarji), ce ga niso sposobni spacati. Vsec mi je recimo Rockstars, ki nekaj let dela v zatišju, ko je špil že v zelo pozni fazi začnejo promovirat, in tudi release date je načeloma točen.

uredilo bitje narodno
Povezava do prispevka
narodno reče pred 4 minutami:

To, da po x-krat prestavijo spil in ga potem prodajo za 60€ totalno hroščatega je nesprejemljivo. Jaz sem Witcherja prodal po dveh dneh, ker v tisti fazi ni bil igralen. 

Verjamem, da bo spil dober in vreden igranja, mi pa v osnovi gre na zivce, zakaj spil toliko prej promovirajo (krivi so seveda kravayarji), ce ga niso sposobni spacati. Vsec mi je recimo Rockstars, ki nekaj let dela v zatišju, ko je špil že v zelo pozni fazi začnejo promovirat, in tudi release date je načeloma točen.

 

Jaz sem Witcher 3 platiniral ob izidu na PS4 brez kakršnihkoli omembe vrednih bugov in težav. Ja FPS je bil predvsem v močvirju in v Novigradu all over the place ampak tega smo bli konkretno vajeni še iz PS3 časov... :D

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

 

Jaz sem Witcher 3 platniniral ob izidu na PS4 brez kakršnihkoli omembe vrednih bugov in težav. Ja FPS je bil predvsem v močvirju in v Novigradu all over the place ampak tega smo bli konkretno vajeni še iz PS3 časov... :D

Fak js prvega medveda nisem mogel ubit ker se Gerald zatikal in tudi neke cudne animacije so bile takrat.  :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

PC Master Race garda = klovni

 

Fak, kolk je bilo lepo, ko smo imeli samo konzolec in ni blo treba poslušat teh debilov, razen Mihakmeta, ko je uletaval vsake tolko s forami iz leta 2004.

 

Zanimivo kako te vedno motijo PC-jaši, konzolaši kot je foker te pa ne motijo. Zanimivo, res zanimivo :ninja:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...