Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Ma niti ne, ti gledaš iz posledice nazaj. Jaz pa pravim, da v vsakem primeru je revju, kjer ne smeš nič kazat/omenjat (pa ne le konec) invaliden revju. In kot tak je nepopolna informacija za nekoga, ki se odloča, da bi igralo kupil ali ne, kar je od nekdaj bil namen revjujev.

 

Dandanes pa so revjuji postali dam-daš koncept. Opisovalec dobi klike, firma pa dobi free marketing, ker glede delov, katerih ne smeš omenjat, je ne moreš skurcat.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 4 minutami:

glede optimizacije je (IMO) še kar precej prostora, ker zgleda res too much mesarskega klanja na grafih glede na viden gameplay footage.

 

če pa prostora ni, pol bo pa na konzolah blazno zanimivo. :rofl:

Sploh posnetki iz base PS4 in XB1 verzij bodo zelo zanimivi :D

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 minutami:

Ma niti ne, ti gledaš iz posledice nazaj. Jaz pa pravim, da v vsakem primeru je revju, kjer ne smeš nič kazat/omenjat (pa ne le konec) invaliden revju. In kot tak je nepopolna informacija za nekoga, ki se odloča, da bi igralo kupil ali ne, kar je od nekdaj bil namen revjujev.

 

Dandanes pa so revjuji postali dam-daš koncept. Opisovalec dobi klike, firma pa dobi free marketing, ker glede delov, katerih ne smeš omenjat, je ne moreš skurcat.

Ok, s tem se 100% strinjam. Mene je bolj zmotila primerjava, ker razloga za cenzuro nista glih ista.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 38 minutami:

Why the fuck bi hotu imet na ultra? Si kdaj gledal kak DF video kolk velik impact ima cel kup nastavitev na performance in praktično nič na sam videz igre?

 

si slišal kdaj za gušt? :D

 

Tom's Hardware pravi, da ray tracing komplet spremeni podobo igre in da ko ga enkrat sprobaš, je težko it nazaj - preberi članek, ti pravim, je zanimiv...

 

Povezava do prispevka

Drugače pa a tej official system requirements targetajo 30fps al kako?

 

16_9_EN_3-_02qt7qdkx3b50kqk.jpg

 

EDIT: Vidim, da eni pravijo eno, drugi tretje. Nimam pojma kdo ima zdej prav in kdo ne lol.

Sicer pa itak me boli kurac. PC """master race""" kolobocije so preteklost zame. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

 

 

  

Stipe2 reče pred 18 minutami:

 

si slišal kdaj za gušt? :D

 

Tom's Hardware pravi, da ray tracing komplet spremeni podobo igre in da ko ga enkrat sprobaš, je težko it nazaj - preberi članek, ti pravim, je zanimiv...

 

 

Dej ustav mal konje k so predivji lol. A zdej k si zagonu cca 2K dnarja za PC boš pa kar naenkrat PC guru in vse vedel o master race sceni?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 18 minutami:

Drugače pa a tej official system requirements targetajo 30fps al kako?

 

16_9_EN_3-_02qt7qdkx3b50kqk.jpg

 

EDIT: Vidim, da eni pravijo eno, drugi tretje. Nimam pojma kdo ima zdej prav in kdo ne lol.

Sicer pa itak me boli kurac. PC """master race""" kolobocije so preteklost zame. :D

RTX 2080 ne bo zmogla RT high settingsov :nicjasno:

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 6 minutami:

 

fixed

 

i see wut u did thar.

 

sej pol se vnese situacija, ko gre začetno navdušenje mim. ma pa pc masterrace potem še vseeno izredno veliko prednost, ker lahko pri <insert igro> ki je na konzoli 30fps lagfest reče bum, grem še nižje z nastavitvami in je naenkrat zadeva vsaj playable, če že pretty ni.

 

ker konzolčine so že fine fajn, sam če pa nimaš nobene jebene opcije nekaj naredit igralno pa pač... se simpleton pristop konča.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 1 minuto:

 

i see wut u did thar.

 

sej pol se vnese situacija, ko gre začetno navdušenje mim. ma pa pc masterrace potem še vseeno izredno veliko prednost, ker lahko pri <insert igro> ki je na konzoli 30fps lagfest reče bum, grem še nižje z nastavitvami in je naenkrat zadeva vsaj playable, če že pretty ni.

 

ker konzolčine so že fine fajn, sam če pa nimaš nobene jebene opcije nekaj naredit igralno pa pač... se simpleton pristop konča.

 

Se 100% strinjam. Sem zelo fan, da se je začel na konzolah trend vsaj dveh opcij, performance in quality, upam da postane standard. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 20 minutami:

 

 

 

 

Se strinjam v celoti z njegovo poanto, ki samo potrdi moj point. Taki revjuji, ko je vse omejeno in pod embargom so večjem delu neuporabni. In so namenjeni tihemu marketingu, povrh vsega dajo take pogoje, da težko skurcaš za prav določene segmente. 

 

Ampak pol se človek vpraša, zakaj sploh dajo ven revju, če se ne morejo svobodno izražat? Ker imamo vseeno zunaj cel kup revjujev, ki so tudi video revjuji in ti so sploh neuporabni, ker gledaš ene in iste treilerje v ozadju in ne tisto, kar je opisovalec igral.

 

Odgovor je jasen: $$$$ in samo $$$$. Ker opisovalec hoče klike in kliki so denar. Embargo pa je tak kot je, ker razvijalcu, v tem primeru CDPR, seveda ni vseeno če bodo padali cancel preorderjov  v masi ali bo še zadnji neodločen Tomaž se odločil in preorderal. 

 

Embargo je kot pogodba: se ne strinjaš s pogoji, pač ne pristaneš nanj in pika. Počakaš tistih par dni in ko igra izida daj notri video footage kot si zaželiš in rečeš kar ti paše. Ampak vseeno ti kekci se odločijo in dajo ven robo prvo minuto, ko pade embargo in kljub temu, da morebiti niso dali v igro več kot nekaj deset ur ali pa da ne morejo sploh nič reči o celotnih segmentih igre.

 

Tako da z moje strani vseeno respect opisovalcem, ki bodo izdali video ven po izidu, on pogoju, da bodo notri vrgli tudi res veliko število ur.

 

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 15 minutami:

 

 

  

 

Dej ustav mal konje k so predivji lol. A zdej k si zagonu cca 2K dnarja za PC boš pa kar naenkrat PC guru in vse vedel o master race sceni?

 

nestoj žalit, debelo čez 3 je šlo in še malo bo zgleda treba :D

 

kaj pa točno ne vem o svojih lastnih guštih, da ti veš boljše od mene?

kar neki - slab dan, al sem te razočaral z performance testi ? nisem jaz kriv :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Pravkar:

 

nestoj žalit, debelo čez 3 je šlo in še malo bo zgleda treba :D

 

kaj pa točno ne vem o svojih lastnih guštih, da ti veš boljše od mene?

kar neki - slab dan, al sem te razočaral z performance testi ? nisem jaz kriv :D

 

 

No dejmo rečt 5K da boš še večji 

 

9663ea891f49e72d07b053c96e1ee71c.jpeg

 

Aja pa ne pozab iz partisa dol potegnit iger :rofl:

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 minutami:

 

Se strinjam v celoti z njegovo poanto, ki samo potrdi moj point. Taki revjuji, ko je vse omejeno in pod embargom so večjem delu neuporabni. In so namenjeni tihemu marketingu, povrh vsega dajo take pogoje, da težko skurcaš za prav določene segmente. 

 

Ampak pol se človek vpraša, zakaj sploh dajo ven revju, če se ne morejo svobodno izražat? Ker imamo vseeno zunaj cel kup revjujev, ki so tudi video revjuji in ti so sploh neuporabni, ker gledaš ene in iste treilerje v ozadju in ne tisto, kar je opisovalec igral.

 

Odgovor je jasen: $$$$ in samo $$$$. Ker opisovalec hoče klike in kliki so denar. Embargo pa je tak kot je, ker razvijalcu, v tem primeru CDPR, seveda ni vseeno če bodo padali cancel preorderjov  v masi ali bo še zadnji neodločen Tomaž se odločil in preorderal. 

 

Embargo je kot pogodba: se ne strinjaš s pogoji, pač ne pristaneš nanj in pika. Počakaš tistih par dni in ko igra izida daj notri video footage kot si zaželiš in rečeš kar ti paše. Ampak vseeno ti kekci se odločijo in dajo ven robo prvo minuto, ko pade embargo in kljub temu, da morebiti niso dali v igro več kot nekaj deset ur ali pa da ne morejo sploh nič reči o celotnih segmentih igre.

 

Tako da z moje strani vseeno respect opisovalcem, ki bodo izdali video ven po izidu, on pogoju, da bodo notri vrgli tudi res veliko število ur.

Dobro povedano.

Najboljša rešitev bi po moje bila narediti 2 videa. 1st impressions in pol še full review, ko ni več embarga. Dobiš klike in si obenem rešiš ugled. :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 minutami:

še vedno bo na tvojem PCju boljša grafika, kot na PS5 - s tem da imaš še DLSS podporo, kar pomeni enaka grafika kot na PS5, samo z duplo več fps...

3k vs 500 eur

 

Hmmmm...

HMMMMMMMMMMMM

 

Res ful ful težka odločitev imo. :D

 

EDIT: Aja ne, to pimerjaš Ćamirjev PC za reveže za samo tisočdvesto s PS5. My bad :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

 

No dejmo rečt 5K da boš še večji 

 

9663ea891f49e72d07b053c96e1ee71c.jpeg

 

Aja pa ne pozab iz partisa dol potegnit iger :rofl:

 

ne vem kaj je tvoj problem...pač igraj na medium, če ti je gušt - jaz raje ne igram nič, kot na medium in tak sem za vse stvari v življenju, ne samo jebene igre - nisem pa jaz tebi nikoli težil, tako kot ti meni zdaj...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Pravkar:

 

ne vem kaj je tvoj problem...pač igraj na medium, če ti je gušt - jaz raje ne igram nič, kot na medium in tak sem za vse stvari v življenju, ne samo jebene igre - nisem pa jaz tebi nikoli težil, tako kot ti meni zdaj...

 

potem je po svoje rahlo zanimivo (če ne kontradiktorno), da boš šaltal na konzolo, če ti je samo najboljše sprejemljivo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...