Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 18 minutami:

A prov razumem da so vsi opisovalci igral PC verzijo? 

dejansko so vsi trenutni opisi s PC verzije

Naj bi bile v divjini tudi PS4 in XB1 kopije, a so očitno prišle do opisovalcev precej kasneje in se ne bi čudil, če bo prej dejansko folk igral zadevo na konzolah kot bo na voljo kakršnkoli opis

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Pa če koga rado božje vrže ko se začne bliskat na zaslonu, naj raje ne igra

 

Navedek

When "suiting up" for a BD, especially with Judy, V will be given a headset that is meant to onset the instance. The headset fits over both eyes and features a rapid onslaught of white and red blinking LEDs, much like the actual device neurologists use in real life to trigger a seizure when they need to trigger one for diagnosis purposes. If not modeled off of the IRL design, it's a very spot-on coincidence, and because of that this is one aspect that I would personally advise you to avoid altogether. When you notice the headset come into play, look away completely or close your eyes. This is a pattern of lights designed to trigger an epileptic episode and it very much did that in my own personal playthrough

 

Aja PS5 download size je 102 GB brez day one patcha... tko da make some space :D

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 2 minutama:

Jaz sem kar naroču zdaj na gamers.si, se mi zdi da so najceneji. 54,39 eur. Dostava brezplačna. Če so zanesljivi pa še vidimo.

 

Bom špilal na ps5 če mi ga amazon sploh kdaj pošlje, mamicu jim je.... :cry:

Meni je pisalo brezplačna dostava, ko pa je poštar pozvonil (ne vem, zakaj nisem plačal vnaprej) pa se je dostava čudežno znašla na računu :D

 

Samo sem pač plačal in poslal v kurac, ni se mi dalo jebat za 3 € 

 

Slolvenska prodajalna igric confirmed pač 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 3 minutami:

Bom špilal na ps5 če mi ga amazon sploh kdaj pošlje, mamicu jim je.... :cry:

 

a še zdej niso poslal?

 

jst sm ga včeraj imel dostavljenega na naslov v DE. Se mogu celo dostavo spreminjat iz sobote na ponedeljek, ker so kar naenkrat bli tako hitri :D

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

Da napišem neki na temo performanca, ki vidim da še nihče ni.

 

Skratka, zdaj vemo, zakaj ni bilo nikoli nobenega zares 4K high quality trailerja - ker niti RTX 3090 ne zmore več kot 20fps z vsem na Ultra. :D

DLSS sicer skoraj podupla performance, ampak še vedno nismo niti na 40fps.

 

zEMKgpfRYxP6SDGjvFMrag.png (1739×972) (futurecdn.net)

 

1440p Ultra si na 40fps, oziroma 65fps z DLSS - spet, z RTX 3090 seveda, naj . :D

 

3gSyXcVd9KENVSjtj3BXuf.png (1739×972) (futurecdn.net)

 

Je pa res, da to je performance brez novih driverjev in brez day 1 patcha - ampak kot pravijo v članku (priporočam branje, na koncu so tudi dokaj down to earth vtisi o igri), več kot 10-15% performanca s patchi in driverji ne pričakujejo.

 

Cyberpunk 2077 Performance Preview and Initial Impressions | Tom's Hardware

 

Jaz torej na moji RTX 3080 in 3440x1440 monitorju lahko pričakujem dobrih 50fps z vsem na Utra - mogoče 60fps, ko res poštimajo driverje in patche. :sick:

"Can it run Cyberpunk?" bo zgleda nova parola za 2021 in naprej :D

Povezava do prispevka

Jaz mislim, da vsi, ki ne dajo danes ven revju bodo skurcali igro, ker hočejo dat notri video footage od bugov. Seveda cela ta situacija še enkrat pokaže, kako so ti embargo revjuji sami sebi namen in brezvezni, enake težave so bile, ko je izšel TLOU2. Vsi vemo, kaj je tedaj večino folka motilo (zlasti cel pomp okoli Abby in Joela), ampak niso smeli to niti omenjat, kot da ne obstaja. Takisto je sedaj. Lahko rečeš, da so bugi, ampak čisto drugo je, če jih pokažeš ali pa glede tega, kak je performance.

 

Je pa res, da katerikoli revju, ki v CP77 vrže manj kot 100 ur je za mene neuporaben, ker gre za RPG z večkratnim preigravanjem, z različnimi pristopi, buildi in zlasti odločitvami. Slednje drastično vplivajo na samo nadaljevanje špila. V Witcher3 mi je bil najboljši del, ko si se odločal med kvesti ter nato si se spraševal, kak bi bilo, če bi se drugače odločil.

 

Side questov je baje res OGROMNO in so dokaj raznoliki. Tako da, vsak revju, ki je zbrznel skozi main story je zame neuporaben. Sej čez 2 dni izide igra, izide patch (ki po moje GOTOVO NE BO odpravil vseh težav, ker ni mogoče) in jo bom sam sprobal. Recimo Skill up je meni OBUPEN za take RPG igre, ker tip nima potrpljenja, da gre skozi vsak kotiček, da se poglobi, da dela side queste. To sem opazil že v drugih revjujih, ki jih je naredil v tem žanru. 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 6 minutami:

vsi novopečeni pcjaši uporabljajo nove špila, da igrajo svoj hardware. ne obratno.

 

Ampak je res tole:D po drugi strani pa res lol, 1000 evrov grafična pa igraj igrice na medium ali high:rofl: zato sem toliko let nazaj prešaltal na konzole, komu se da jebati s tem. PC imaš nek basic za polno random igric in strategije, vse top AAA zadeve pa se igra na konzolah:mafija:

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 24 minutami:

Da napišem neki na temo performanca, ki vidim da še nihče ni.

 

Skratka, zdaj vemo, zakaj ni bilo nikoli nobenega zares 4K high quality trailerja - ker niti RTX 3090 ne zmore več kot 20fps z vsem na Ultra. :D

DLSS sicer skoraj podupla performance, ampak še vedno nismo niti na 40fps.

 

zEMKgpfRYxP6SDGjvFMrag.png (1739×972) (futurecdn.net)

 

1440p Ultra si na 40fps, oziroma 65fps z DLSS - spet, z RTX 3090 seveda, naj . :D

 

3gSyXcVd9KENVSjtj3BXuf.png (1739×972) (futurecdn.net)

 

Je pa res, da to je performance brez novih driverjev in brez day 1 patcha - ampak kot pravijo v članku (priporočam branje, na koncu so tudi dokaj down to earth vtisi o igri), več kot 10-15% performanca s patchi in driverji ne pričakujejo.

 

Cyberpunk 2077 Performance Preview and Initial Impressions | Tom's Hardware

 

Jaz torej na moji RTX 3080 in 3440x1440 monitorju lahko pričakujem dobrih 50fps z vsem na Utra - mogoče 60fps, ko res poštimajo driverje in patche. :sick:

"Can it run Cyberpunk?" bo zgleda nova parola za 2021 in naprej :D

PC gaming in a nutshell :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...