Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Da vam Mr. Hardware mal razloži o grafiki.

 

RDR 2 zgleda odlično že na navadnem PS4. Na PS4pro zgleda mnogo bolje, kar pa še zmeraj ni nič v primerji z Xbox one X, kjer zgleda najboljše, kot smo že v temi ugotovili.

 

No na Xbox one X so nekatere grafične nastavitve tako nizke, da tako na PCju ne moreš niti nastavit, veliko jih je popolnoma disablanih. Se pravi nižje od LOW. Vse to na samo 30fps.

 

 

Če bo opcija na PS5 igranja brez ray tracinga, bom igral Cybepunk isto, kot bi igral na PS5 in to na graifčni, kartici za katero sem dal lansko leto 300€. S to razliko, da bom jaz igro igral čez dva dni. PS5 verzijo bo pa treba še malo počakati, da se karantena konča in lepo vreme začne.

 

 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 15 minutami:

 

Zanimivo kako te vedno motijo PC-jaši, konzolaši kot je foker te pa ne motijo. Zanimivo, res zanimivo :ninja:

Ma Foker je čisto isti kloven kot Stipe2, ti in Feget. Res ste dosadni v tri pizde materne s tem vašim belo-črno fanbojevstvom. Kot da poslušaš 15 letne otroke, ki se prepirajo čigav foter bi koga bolje premlatil.

Pa sej bi bilo kul, če bi vsaj bili smešni, samo sem res prestar foter za te 15 letniške, oz. da boš ti bolje razumel, ultras navijaške, fore.

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

 

KE RIT reče Pravkar:

Ma Foker je čisto isti kloven kot Stipe2, ti in Feget. Res ste dosadni v tri pizde materne s tem vašim belo-črno fanbojevstvom. Kot, da poslušaš 15 letne otroke, ki se prepirajo čigav foter bi koga bolje premlatil.

Pa sej bi bilo kul, če bi vsaj bili smešno, samo sem res prestar foter za te 15 letniške, oz. da boš ti bolje razumel, ultras navijaške, fore.

 

Pejt v penzijo ;)

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

Da vam Mr. Hardware mal razloži o grafiki.

 

RDR 2 zgleda odlično že na navadnem PS4. Na PS4pro zgleda mnogo bolje, kar pa še zmeraj ni nič v primerji z Xbox one X, kjer zgleda najboljše, kot smo že v temi ugotovili.

 

No na Xbox one X so nekatere grafične nastavitve tako nizke, da tako na PCju ne moreš niti nastavit, veliko jih je popolnoma disablanih. Se pravi nižje od LOW. Vse to na samo 30fps.

Zanimivo

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Ma Foker je čisto isti kloven kot Stipe2, ti in Feget. Res ste dosadni v tri pizde materne s tem vašim belo-črno fanbojevstvom. Kot, da poslušaš 15 letne otroke, ki se prepirajo čigav foter bi koga bolje premlatil.

Pa sej bi bilo kul, če bi vsaj bili smešni, samo sem res prestar foter za te 15 letniške, oz. da boš ti bolje razumel, ultras navijaške, fore.

 

Ti si pomoje prestar za forum nasploh. Tak preveč zagrenjen mi deluješ  in vsaka stvar te spravi v nejevoljo.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Ma Foker je čisto isti kloven kot Stipe2, ti in Feget. Res ste dosadni v tri pizde materne s tem vašim belo-črno fanbojevstvom. Kot, da poslušaš 15 letne otroke, ki se prepirajo čigav foter bi koga bolje premlatil.

Pa sej bi bilo kul, če bi vsaj bili smešni, samo sem res prestar foter za te 15 letniške, oz. da boš ti bolje razumel, ultras navijaške, fore.

spacer.png

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 1 minuto:

 

Ti si pomoje prestar za forum nasploh. Tak preveč zagrenjen mi deluješ  in vsaka stvar te spravi v nejevoljo.

 

Jep jep, največji zateženi zagrenjec na celem forumu. Tip je prav tista scena unega starega fotra, ki smo mu otroci hodili zvonit na dom in potem spizdili in je tip prišel ven in se pizdil in preklinjal:rofl: 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 6 minutami:

Ti si pomoje prestar za forum nasploh. Tak preveč zagrenjen mi deluješ  in vsaka stvar te spravi v nejevoljo.

Ne, ti me spraviš v nejevoljo. Dojamite to že enkrat, trolli dosadni.

 

Feget reče pred 2 minutama:

Jep jep, največji zateženi zagrenjec na celem forumu. Tip je prav tista scena unega starega fotra, ki smo mu otroci hodili zvonit na dom in potem spizdili in je tip prišel ven in se pizdil in preklinjal:rofl: 

Evo, o tem pomanjkanju humorja govorim. :\

Japonski tiči, dvigam več na benchu, imam ful las na glavi etc.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ironično mi je, da najbolj dosadan človek v Igrovju govori o temu kako so drugi dosadni. Ta high&mighty pristop že mal najeda. Če hoče folk na kompu igrat v višji ločljivosti in z miško, naj. Kaj tebe boli kurac kok se more folk skeširat, da doseže to.

 

Itak ima pa večina mn3njala tud konzole, po več njih, tko da edini master race je tuki Ke-skos-dosadan-master-race-Kit

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

Da vam Mr. Hardware mal razloži o grafiki.

 

RDR 2 zgleda odlično že na navadnem PS4. Na PS4pro zgleda mnogo bolje, kar pa še zmeraj ni nič v primerji z Xbox one X, kjer zgleda najboljše, kot smo že v temi ugotovili.

 

No na Xbox one X so nekatere grafične nastavitve tako nizke, da tako na PCju ne moreš niti nastavit, veliko jih je popolnoma disablanih. Se pravi nižje od LOW. Vse to na samo 30fps.

 

 

Zanimive bučke ali drogice:rofl:

 

Tale posnetek lepo pokaže, da med PC in xbox one x verzijo skoraj ni razlik, oziroma so manjše kot med mojim tičom in tičom Lexington Steela.

https://www.aparat.com/v/4NXKg/Red_Dead_Redemption_2_4K_Comparison_-_PC_%2F_PS4

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Ironično mi je, da najbolj dosadan človek v Igrovju govori o temu kako so drugi dosadni. Ta high&mighty pristop že mal najeda. Če hoče folk na kompu igrat v višji ločljivosti in z miško, naj. Kaj tebe boli kurac kok se more folk skeširat, da doseže to.

 

Itak ima pa večina mn3njala tud konzole, po več njih, tko da edini master race je tuki Ke-skos-dosadan-master-race-Kit

Ojej, glej kdo je uletel. Užaljenček, ki sem ga postavil na realna tla, ko mu je udarilo ven slovenceljsvto na račun lahov. :D

 

Dej beri malo bolje, bumbar.

Absolutno nič nimam proti pcjašem in kako hočejo igrat. Na kurac mi grejo trolli, tko kot zmeraj.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Ojej, glej kdo je uletel. Užaljenček, ki sem ga postavil na realna tla, ko mu je udarilo ven slovenceljsvto na račun lahov. :D

 

Dej beri malo bolje, bumbar.

Absolutno nič nimam proti pcjašem in kako hočejo igrat. Na kurac mi grejo trolli, tko kot zmeraj.

 

In evo, ti pomoje tok živiš v svojem svetu, da sploh ne dojameš, da si ponavadi ti tisti, ki začne s trollanjem in podjebavanjem. Dej no, nismo več 13 let stari.

 

Lep pozdrav in lp

Povezava do prispevka
Demogorgon reče Pravkar:

 

Jah glej stari, ti si se že v metnogah z vsemi kregal in ga na koncu neslavno zapustil. Mogoče, samo mogoče je pa deloma problem tudi v tebi.

 

Najboljša stvar, ki sem jo lahko kdaj naredil na tem forum, poleg umika iz gnoja.

Metnoge je brlog hijen, kot si ti in ostali navijači z ultras mentaliteto. Itak, da mi nikoli ni bilo mesto tam.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

Ni treba bit užaljen, ampak res dosadno deluješ - zmeri bolj pomoje. Kokr ti je Gatsu reku, dej onih par uporabnikov na ignoriraj i to je to

A ti prav spremljaš moje delo v konzolcu skooosss :rofl:?

Btw, nisem užaljen. Če mi nekdo kot so ti, feget, demo govorite, da sem dosadan, mi je to samo v pohvalo.

Peče me, samo ko mi to reče folk, ki mi je kul. Tko da ¯\_(ツ)_/¯

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 minutami:

 

Zanimive bučke ali drogice:rofl:

 

Tale posnetek lepo pokaže, da med PC in xbox one x verzijo skoraj ni razlik, oziroma so manjše kot med mojim tičom in tičom Lexington Steela.

https://www.aparat.com/v/4NXKg/Red_Dead_Redemption_2_4K_Comparison_-_PC_%2F_PS4

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2019-what-does-it-take-to-run-red-dead-redemption-2-at-60fps

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

A ti prav spremljaš moje delo v konzolcu skooosss :rofl:?

Btw, nisem užaljen. Če mi nekdo kot so ti, feget, demo govorite, da sem dosadan, mi je to samo v pohvalo.

Peče me, samo ko mi to reče folk, ki mi je kul. Tko da ¯\_(ツ)_/¯

 

Ne, samo 5 strani je blo dost, da vidim tebe v vsakem konfliktu :ninja:

 

Ampak lej, sej si zmagu :alma:, tko da ne rabiš mi več odpisovat

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 19 minutami:

Zanimivo

Seveda je zanimivo. Kar hočem povedat že več let v v železnini. PS4pro je 2,5x močnejši od navadnega. Kakšna je pa razlika v grafiki? Na pcju nikoli ne nastavim grafike na ultra, pač bojkotiram, ker je celotna industrija zadnjih 10 let naštimana, da naj folk zapravlja 3k€ za komp, ki čez eno leto ne bo več cutting edge.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

Ne, samo 5 strani je blo dost, da vidim tebe v vsakem konfliktu :ninja:

 

Ampak lej, sej si zmagu :alma:, tko da ne rabiš mi več odpisovat

Ma v kakšnem konfliktu? Koji ti je kurac no? Čez Fegeta se bunim na vsake toliko in to je to.

Če ti uletiš sem in filtriraš moje poste, pol je to v tebi problem, ne v meni. Dej, resno, odjebi s temi projekcijami.

Niti se mi ne gre za zmago. To se gre vam, ultras navijačem. Itak, ne morem nikoli zmagat proti trollom.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 minutami:

 

men so zanimive te primerjave, ker men dobesedno isto vse zgleda. (ok opazim če je kje več ali manj trave). vedno morajo dat pavzo pa zoomat da vidiš razlike. 

 

če bi delal blind teste - 99,9% ljudi ne bi znalo določit sistema na katerem teče

Povezava do prispevka
Feget reče pred 24 minutami:

 

Jep jep, največji zateženi zagrenjec na celem forumu. Tip je prav tista scena unega starega fotra, ki smo mu otroci hodili zvonit na dom in potem spizdili in je tip prišel ven in se pizdil in preklinjal:rofl: 

 OLD MAN McCOWSKY

 

ai6Y4NL.png

 

Glorious NPM confirms

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...