Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 57 minutami:

No ajde ogaben res ni bil. Cool trash open world, s par res dobrimi combat scenariji in zombie horde poboji. Žal je zgodba res v kurcu in glavni lik tako annoying, da ni šans, da se špila še kdaj dotaknem. 7/10.

 

Tukaj se popolnoma strinjam.

Čeprav jaz bi raje dal solidno 8/10.

V primerjavi z Doom Eternal pa bi IMO dal dosti, dosti slabšo oceno.

Povezava do prispevka

Evo igral swm par ur par misij.. prav mi je zal ko zacnem pisar neka mnenja prehitro.. bolj igram bolj se mi zdi to AC japan.. grafika je ql ker je barvita sam teksture so slabe.. naj mi se kdo rece da ni dowgrade od prvih trailerjev.. igral bom pac doklee me bo volja sam meni se to zdi vesno bolj AC Japan.. braz locka lol

Povezava do prispevka

exoOMuO.gif

 

Vučko3 reče pred 8 urami:

Jebo mater to je najlepsa igra kar sem jaz kdaj spilal! 

 

+1 :avadodo:

 

Sej so igre, ki imajo boljše animacije & teksture ampak grafični stil in barvitost v tej igri pričarata najlepše izgledajoč naslov te generacije !

 

Pa na Performance Mode je Projka tiho :w00t:

Dejansko slišiš šelestenje listja :happy:

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Bol je stiliziran, to ne pomen, da se mi zdi lepši, HZD ma velik bol čisto, crisp grafiko s fantastičnimi mecha dinoti. Ta špil je pa zelo lepo stiliziran, sam je dostkrat overload, pa design hiš in drugih objektov je grozn, od blizu rajš ne gledaš stvari. Če je mel HZD težave z designom likov (sploh med govorom) ma ta špil težave s praktično vsemi temi stvarmi, preprosto zgleda cheap. Sej pravm rešuja ga stilizacija, pa efekti (čeprav s temi listi itak pretiravajo). Sej ni kot, da je to edina stvar, ki me mot, ampak je fun gameplay, tak casual, ampak dovolj deep, da se zabava človk. Kle me spominja na GoW.

Povezava do prispevka

Imo super. Pač mene ful spominja na AC2 pa Rome, sam z bolšim combatom, kar se mene tiče je topić špil. Sam cheapunski :D Men je bil AC2 gladko najboljši AC. Open world je res kul, ni preveč shita, sam sovražniki so povsem generični (bad guy 1 2 pa 3), queste pa ne bom komentiral, ker zaenkrat res niso nč posebnega. Mot me tud lipsync, char design, vse to je res super cheap. Igram japonsko s podnapisi sicer (te me ne motjo, sm pa vklopu dodatno ozadje pod accessability).

 

Kot open world kar se mene tiče perfeknt balans med vprašajčki pa raziskovanjem. Prou uživantsko je. Tak relaxing spil.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Jaz osebno sem velik "sucker" za karkoli Japan in mi je tole zagotovo po Zeldi drugi najlepsi open-world špil te generacije. Sicer imamo kot kaže zelo različne poglede, kaj je komu "lepo", ampak meni resolucija texture, likov ipd. ne prinese "lepše" igre. Tole je res neverjetni art, ki ga je užitek igrati. Gameplay je po 3 urah odličen, boj se stopnuje, "side" opravila so pa nemoteča in kot že rečeno ni nadležnih vprašajev po celi mapi. Aja, že taku minimalnemu HUD-u so dodali še opcijo "expert", ki zadevo še bolj "skrije" in je trenutno to moj go-to za igrat, kot seveda "hard" težavnost. Kako so hudo z naravo rešili potovanje po mapi je noro. Mape ne rabiš odpreti niti enkrat, vse skupaj pa poteka v res hudem flowu (main quest - side quest - shrine idp.).

 

 

Povezava do prispevka

Pač HZD je bil bolano DIZAJNIRAN, ne govorim kle o lepoti tekstur (čeprav so ble tud te bolše :D). Dizajn dinotov, snega, gora, vsega je bil men osebno bolano hud. Ta špil je tud ok, sam pač izpade cheapunski, so stvari, ki so ful lepe, pa stvari k zgledajo kot kup dreka. Zdej koga to ne bo motil, sploh folku, ki mu je kul stiliziran izgled, koga pa bo motil. Jst sm nekje vmes, ni da mi najeda, sam tud daleč od tega, da bi mi bil najlepši špil generacije (do TLOU2 pa RDR2 je imo kr daleč).

 

Dobr jst ne bi lih reku, da je HUD minimalen :D Poleg tega uporablja špil dost cheesy iskanje shita (shrine in hot springse) ful se vid izrazito last gen design. Jst sm tud HUD drugač zdej preklopu na expert pa je dost bolš. Pol mi je še najeda to nenehno pobiranje materialov (to me je že v HZD moril), pa tud nasplošno vse kar delaš, si že delal. Sej nč ne rečem, jst tud uživam, kle zgleda k da sam dissam pa da mi ful najeda špil - daleč od tega, sam vse kar se tuki dogaja, se je že dogajal drugje - na višjem nivoju.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 5 minutami:

Pač HZD je bil bolano DIZAJNIRAN, ne govorim kle o lepoti tekstur (čeprav so ble tud te bolše :D). Dizajn dinotov, snega, gora, vsega je bil men osebno bolano hud.

To je bilo edino izstopajoče. Vse ostalo kar si naštel pa je proti W3 zgledajo kot da je HZD nek  random MMO naslov.

HZD je po dizajnu bil tam tam z Days gone.

Povezava do prispevka

Nekaj je na tem špilu, ki me enostavno ne povleče notri, pa sem manijak open worldov, ACjev, samurai/JAP svetov... skratka... ta igra bi morala biti kot nalašč zame, a jo že drugi dan s tako muko in odporom igram, da ne morem verjet še sam. Seveda je to 100% na meni in mogoče mi bo še poklikalo, ampak že spet sem igral eno uro, vmes zehal in pol ugasnil vse skupaj.  Ne znam niti opisat zakaj, ampak mi deluje vse na nivoju povprečnega. Sure, okolica je lepa in barvita, ampak vse ostalo pa... liki so mi živ dolgčas, kvesti nič posebnega, pa še JAP voice sem si izklopil iz istega razloga kot Gatsu.

 

 

Povezava do prispevka
fric reče pred 3 minutami:

To je bilo edino izstopajoče. Vse ostalo kar si naštel pa je proti W3 zgledajo kot da je HZD nek  random MMO naslov.

HZD je po dizajnu bil tam tam z Days gone.

 

Sej men HZD drugač ne zgleda neki ful noro, sicer ko sm ga igral je bla tud drugačna situacija glede primerjav (pa tud v  dodatku so velik stvari popravl), zato tud primerjam Ghost z HZD, se mi zdi, da mata oba svoje pomanjkljivosti in prednosti tko da je kr analogna primerjava. Določene stvari so tm bolše, določene pa tuki. Drugač je HZD men dost lepši špil kot Days Gone, sam uno mi res zgleda kot kup dreka, verjetno je tud dost na osebne preference :D Ghost mi je pa tud lep, barvit, čudovito stiliziran (padanje listov, dramatični vzhodi in zahodi, meglice nad jezeri, bambusovi gozdovi), sam pač me motjo stvari kot je bedn char design (k je res kot da bi se nekdo posral na ekran), hiše k so smešno low poly, razmetane stvari vse naokol. Pač tak shit. Sej nč dramatičnega.

 

Questi in vse ostalo... če vam je to dobr, smo pa res v drugih sferah :D Razen combata men nč ne dogaja, prou generično je k svina. Ampak ok, gameplay loop je kul.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Nekaj je na tem špilu, ki me enostavno ne povleče notri, pa sem manijak open worldov, ACjev, samurai/JAP svetov... skratka... ta igra bi morala biti kot nalašč zame, a jo že drugi dan s tako muko in odporom igram, da ne morem verjet še sam. Seveda je to 100% na meni in mogoče mi bo še poklikalo, ampak že spet sem igral eno uro, vmes zehal in pol ugasnil vse skupaj.  Ne znam niti opisat zakaj, ampak mi deluje vse na nivoju povprečnega. Sure, okolica je lepa in barvita, ampak vse ostalo pa... liki so mi živ dolgčas, kvesti nič posebnega, pa še JAP voice sem si izklopil iz istega razloga kot Gatsu.

 

 


ja daj...kupim...pa ti pol magari dam nazaj ce se ti bo zalustalo ;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...