Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Denis reče pred 9 urami:

Nc, js pocasi spakiram kovcke za Novo Zelandijo. :)

 

gg.png.5defa5d462d59d0d01b6d678a3f89ea1.png

 

Četrtek 12:00.

 

O ja ta Nova zelandija trik je bil zakon za igrat Ori 2 predčasno :D

 

Evo stisnu preorder in dal downloadat... Še 2 dni pol pa naženem še otroke nekam, ženske pa ne bo cel vikend doma :devil:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 45 minutami:

O ja ta Nova zelandija trik je bil zakon za igrat Ori 2 predčasno :D

 

Kaj to dejansko gre tak ajnfoh, da v konzoli grem spremenim regijo? Ne bi potem rabil popolnoma spremeniti računa (to kar imam zdaj iz USA naslov in podatke)?

 

Če bi lahko jutri ob 12h igral, bi bila bomba :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 34 minutami:

 

Xbox beast! :avadodo:

 

Ma Xlive accounti so ful boljši ker ne rabiš za vsako regijo delat novega ampak sam šaltaš regije... Sony ima to res totalno zoprno zastavljeno ker če se preseliš drugam sploh ne vem kako lahko urediš zamenjavo regije lol.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

V dvomu kaj bo bolje igrat, sem dal downloadat obe verziji igre. :D

 

To tudi gre hkrati imeti gor al kaj? :)

 

Jaz sem preveril in je meni tudi že skinilo. Ko sem dal, naj preveri updejte, pa mi je napisalo, da je na voljo novi in sem še updejtal. Sploh ne bi vedel, da je že dol, če ne bi bitsurugi omenil.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 41 minutami:

V dvomu kaj bo bolje igrat, sem dal downloadat obe verziji igre. :D

 

Naj te obvestim da je PS4 verzija zaklenjena na 30fps. Tako da jo lahko mirne duše izbrišeš. 45+fps >>> 30fps + frame pacing 4 sure ;)

 

 

PS5 verzija je težka 45GB to je verjetno konkretno najbolj zajeten FromSoft špil? DeS remake seveda ne šteje because Bluepoint in extreme highres texture...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 minutami:

Naj te obvestim da je PS4 verzija zaklenjena na 30fps. Tako da jo lahko mirne duše izbrišeš. 45+fps >>> 30fps + frame pacing 4 sure ;)

 

 

PS5 verzija je težka 45GB to je verjetno konkretno najbolj zajeten FromSoft špil? DeS remake seveda ne šteje because Bluepoint in extreme highres texture...

A niso pravili, da je PS4 verzija na PS5 rock solid 60FPS. Kao edina brez frame dipov?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...