Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Ja jst mam slabo zgodovino prednaročil, upam da se prekine to z ER :D

 

Prvi spil ki sem ga prednaročil je bil Gothic 3 in to se collectors edition

Kaj sem bil razočaran ker nisem mogu niti normalno ga igrat (20fps m m mmm - sej tle sm si sam kriv, ker sem lih minimum zahteve izpolnjeval, sam nisem si mislu da bo tako slabo), plus milijon bugov (najbolj v spominu mam merjasce, ki so te pred enim patchem z navadnim napadom stun lockali - > dosti da te je enkrat zadel pa si bil adijo) 

 

Cyberpunk 2077 za ps4 - brez komentarja :D

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Jst mam s konzolkotom dobre izkušnje, ampak res redko prednaročujem, tako da tle nimam nekih relevantnih informacij 

 

Jazbina je cenejša če na koncu nakupa vpišeš kodo "Playstation" za 25%

Elden Ring za PS5 pride s tem popustom 52€ (pa še poštnina je zastonj) 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 13 minutami:

Konzolko ma za 8 eur ceneje k Jazbina

 

al am i missing something? mamo kake izkušnje so zanesljivi? 

 

Konjzolko je gladko najboljša SLO mini štacuna z igricami, vsaj meni. Nisem še imel negativne izkušnje z njimi. 

 

Kar se pa prednaročil tiče, FROM + Miyazaki kot game director je najbolj safe bet za prednaročilo špila kar jih obstaja IMO. Dejansko skoraj ni šanse, da špil ne bi bil fenomenalen, kaj šele da bi bil "samo" dober ali Boh ne daj povprečen.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

Konjzolko je gladko najboljša SLO mini štacuna z igricami, vsaj meni. Nisem še imel negativne izkušnje z njimi. 

 

Kar se pa prednaročil tiče, FROM + Miyazaki kot game director je najbolj safe bet za prednaročilo špila kar jih obstaja IMO. Dejansko skoraj ni šanse, da špil ne bi bil fenomenalen, kaj šele da bi bil "samo" dober ali Boh ne daj povprečen.

ne sej kar se tiče prednaročila FROMa sploh ni blo vprašanja, samo kje kupit da ne bom ravno potem cel teden na plesnivem kruhu in vodi, čeprav za FROM bi tudi to potrpel :D

 

ker nisem vedel za tale Jazbina skonto sem šel gledat okoli in če ne bi dobil tukaj bi 100posto vzel na konzolkotu

Povezava do prispevka

Upam da ni zdaj galko užgal tweenerja, me3do pa bad luck briana še v tretje, in bomo na konc dobil low fps gnila grafika ps5 port s smrdljivo špilo, kje se je from z prevelko žlico lotu stvari, ki jih ne obvlada. To bi bil sicer epic thread na forumu samo pizda bi bili vsi kisli in smrdljivi, bolj ko ljubljanska megla.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

also kaj je zdej, a bomo imeli 2 ločena topicka za igrico ali bomo imeli samo enega in bomo mega pazili na spoilerje, tudi s slikami? :)

 

Za From igre se mi zdi, da jih že imamo ene 10 aktivnih, kamor grem, je debate o njih :D 

 

Drugače bi bilo dobro, da bi se zmenili kaj in kako se poroča o ER v topicu Trenutno igram (Feb/Mar ipd). Ker predvidevam, da bo tudi tam tekla debata in se rado postajo slike.

 

Jaz sem za to, da se vse kar je spoiler za mesec/dva vsaj posta samo v Spoiler free temi, pa še tam naj tisti, ki rusha uporabi pozor, da eni so bolj počasne sorte in ne bi rabi slišali o final bossu ipd. Pač, naj se uporabi zdravi razum in uporablja spoiler tag za kaj večjega. 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Če bosta dala na polico in ovenčala igrico: gladko PS5, ker bo špil na polici zgleda čudno med PS4 igricami

 

Če bosta sam igrala in vaju BK za polico: dejansko PS4 verzija daje opcijo, da igraš na PS4 ali PS5, je več izbire in posledično morda celo pametnejši nakup, da lahko posodiš še lidlič frendu s PS4 :D 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Drugače bi bilo dobro, da bi se zmenili kaj in kako se poroča o ER v topicu Trenutno igram (Feb/Mar ipd). Ker predvidevam, da bo tudi tam tekla debata in se rado postajo slike.

 

Jaz sem za to, da se vse kar je spoiler za mesec/dva vsaj posta samo v Spoiler free temi, pa še tam naj tisti, ki rusha uporabi pozor, da eni so bolj počasne sorte in ne bi rabi slišali o final bossu ipd. Pač, naj se uporabi zdravi razum in uporablja spoiler tag za kaj večjega. 

Word.

Povezava do prispevka

Ma v "trenutno igram" se ponavad ne debatira o novih špilih ampak gre večinoma za LTTP igre oz tiste ki niso tolk popularne da bi imele svoj topic.

 

 

Btw kdo bo zdej poleg mene in Bitsuja tekmoval za prvo "Platino" ko ni BigBossa? :P Je pa škoda da sem imel prejšnji mesec korono in se zdej ne upam vzet dopusta... tak da tokrat ne bom tako hiter kot ponavad...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Zadnja stvar, ki mi pride na pamet je, da bi rushal skozi igro. To bom po moje pretaknil vsak kotiček in se presran premikal, kot polž :D

 

To jaz itak v teh igrah dobesedno vsak kamen obrnem in velikokrat prehitro hočem do kakega zaklada pridet ki se ga lahko dobi šele kasneje v igri :D . Sam ponavad sem vzel dopust in sem pač lahko igral 70+ ur v enmu tednu :P

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...