Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

Tole. Ma naj grejo v kurac. Jaz ne vem kaj bi raje igral :D

 

Pri men ni dileme. Kljub temu da mi je HFW noro dober bom takoj v petek šaltal na Elden ring. Vmes pa upam da Guerilla malo spolira videz 60fps verzije ker migotanje ni čist odpravljeno. 30fps je pa čisti no go čim obrneš kamero na hitro... Res bi blo fino če bi vsi Sony studiji uporabljali Insomniacov Temporal Injection namesto CB...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

mislim resno če maš na tnalu HZD in ER? sploh ni debate tuki (vsaj pri meni ne bo ker HZD sploh ne bom igral :D

 

Gatsu reče pred 22 minutami:

 

Pri men ni dileme. Kljub temu da mi je HFW noro dober bom takoj v petek šaltal na Elden ring. Vmes pa upam da Guerilla malo spolira videz 60fps verzije ker migotanje ni čist odpravljeno. 30fps je pa čisti no go čim obrneš kamero na hitro... Res bi blo fino če bi vsi Sony studiji uporabljali Insomniacov Temporal Injection namesto CB...

Haha, ma itak bom takoj prešaltal na ER, sam Horizon II so veliko večje drogice, kot sem pričakoval, da bodo. Reku sem si dejmo nabavit, da mal vidimo to noro okolico in grafiko, pol sem pa iznenada bil hooked zaradi res carskega, ful ful izpiljenega in izboljšanega gaemplay loopa. Zame neverjetno presenečenje.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 minuto:

Pizda, da jaz res nisem za FromSoft igre, ampak vaše navdušenje je res nalezljivo do te točke, da razmišljam, da bi še sam nabavil pa potem grindal skozi špil, dokler mi ne bi bil všeč. :D

 

Sej je mn3njalniška smetana tudi mene navdušila. Tukaj me pa predvsem tolaži dejstvo, da ne bo tako prekleto zajeban špil :D 
No sej iskreno ne vem... Ampak jebemtiš, da sem hajp 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 3 minutami:

Pizda, da jaz res nisem za FromSoft igre, ampak vaše navdušenje je res nalezljivo do te točke, da razmišljam, da bi še sam nabavil pa potem grindal skozi špil, dokler mi ne bi bil všeč. :D

 

Všeč itak ti bo. Edino pripravi živce na pogosti crkljot.

Povezava do prispevka
Denis reče pred 26 minutami:

 

Všeč itak ti bo. Edino pripravi živce na pogosti crkljot.

Ma sem probal DS pa Sekirota (ta mi je bil ok, samo kasneje mi to grindanje ni bilo toliko zabavno, da bi hotel nadaljevat) in lahko rečem, da morda res nisem target audience. Je pa res noro opazovat vaš hype, evo, 100% vam privoščim, da bo tole GOTY naslov :) 

 

Edit: 

 

also, that being said:

 

 

You guys know how this is Battlefield relevant

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Avion reče pred 3 minutami:

Ma sem probal DS pa Sekirota (ta mi je bil ok, samo kasneje mi to grindanje ni bilo toliko zabavno, da bi hotel nadaljevat) in lahko rečem, da morda res nisem target audience. Je pa res noro opazovat vaš hype, evo, 100% vam privoščim, da bo tole GOTY naslov :) 

 

Če kaj v lajfu rabiš (zraven kitare) je to prava izbira!

 

lp

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...