Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Feget reče pred 28 minutami:

A potem se mi ne splača takoj na začetku v grad? Zdaj sem dobil konja in sem level 2. Je bolje da raziskujem okolico naokoli preden nadaljujem "main quest"?

Pejdi pejdi v grad 😄

Ne sej jaz swm celo ratmisljal, da bi delal samo main quest za proper tezavnost.. sam lvl2 ne vem ce bos usu vratarja 🤣 vsaj toliko mores bit da gres mimo njega :)

Povezava do prispevka

Okrog 30 lvl sem bil jaz ko sem usul glavnega bossa v gradu, Feget je pa tudi veteran souls serije, tko da IMO komot uleti prej, no :) Pač sprobaš kako ti gre Vratar, itak ima bonefire zraven, če je pretežak greš malo levelat naokrog, mal levo, desno, južno v peninsulo, spet sprobaš itd... pa itak so baje v patchu nerfal ogromno bossov, možno da so tudi Vratarja :)

 

Mi je pa Stormveil castle še vedno najboljši del špila drgač :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 19 minutami:

Okrog 30 lvl sem bil jaz ko sem usul glavnega bossa v gradu, Feget je pa tudi veteran souls serije, tko da IMO komot uleti prej, no :) Pač sprobaš kako ti gre Vratar, itak ima bonefire zraven, če je pretežak greš malo levelat naokrog, mal levo, desno, južno v peninsulo, spet sprobaš itd... pa itak so baje v patchu nerfal ogromno bossov, možno da so tudi Vratarja :)

 

Mi je pa Stormveil castle še vedno najboljši del špila drgač :)

skupaj z limgrave.

Povezava do prispevka

Drugace tam na mapi ko so oznacene une jame ki ti dajo kamne za upgrade orozji.. une neke crne pike z oranznim robom..

 

pa na sploh tam okoli jezera je dobro naredit en krog preden gres gor.. Pa ce ni dovolj se malo v gozd zalutas in gres s5 gor in ce se ni dovolj gres se en giro po polotoku.. pol pa si ready mothafucka

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

Okrog 30 lvl sem bil jaz ko sem usul glavnega bossa v gradu, Feget je pa tudi veteran souls serije, tko da IMO komot uleti prej, no :) Pač sprobaš kako ti gre Vratar, itak ima bonefire zraven, če je pretežak greš malo levelat naokrog, mal levo, desno, južno v peninsulo, spet sprobaš itd... pa itak so baje v patchu nerfal ogromno bossov, možno da so tudi Vratarja :)

 

Mi je pa Stormveil castle še vedno najboljši del špila drgač :)

 

Capitol je mrbit še celo boljši no. Vsi ostali legacy dungeoni so pa konkretno slabši ja.

Povezava do prispevka

Od kod trditev, da je patch nerfal določene bosse, a sem jaz kaj spregledal?

 

To so patch notes, pa nisem zasledil imena Redhan ali nerf ali karkoli v zvezi s tem, pa že večkrat opažam, da je govora, kako je bil Redhan nerfan v zadnjem patchu?

 

Ali sem pač slep? (tudi možno)

 

https://www.bandainamcoent.com/news/elden-ring-patch-notes-v1-03

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Od kod trditev, da je patch nerfal določene bosse, a sem jaz kaj spregledal?

 

To so patch notes, pa nisem zasledil imena Redhan ali nerf ali karkoli v zvezi s tem, pa že večkrat opažam, da je govora, kako je bil Redhan nerfan v zadnjem patchu?

 

Ali sem pač slep? (tudi možno)

 

https://www.bandainamcoent.com/news/elden-ring-patch-notes-v1-03

 

On je bil nerfan že skor 2 tedna nazaj če se ne motim.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 38 minutami:

 

Ja, ampak kaj konkretno,a to morda veš?

 

 Pa me resno zanima, ker zveni vse skupaj kot nek myth, ki se prenaša iz roda v rod, nihče pa ne zna nič konkretno povedat. 

Hitboxi miško, sej sem ti zgoraj povedal. Prej me je razjebal vsak aoe napad pa tut ce sem bil dalec, ko je driftal na kobilici in vlekel meč po tleh, si fasal damage če si bil poleg. Zdaj sem zraven stal pa ni bilo nič.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...