Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

Hitboxi miško, sej sem ti zgoraj povedal. Prej me je razjebal vsak aoe napad pa tut ce sem bil dalec, ko je driftal na kobilici in vlekel meč po tleh, si fasal damage če si bil poleg. Zdaj sem zraven stal pa ni bilo nič.

 

Ok, samo a to je pač VučkosenseTM ali je kje stestirano oz. povzemaš nekoga, ki je to dejansko prikazal? Ker govoriš namreč v prvi osebi, torej tvoj feeling, če te prav razumem.

Če mi karkoli linkaš, ko kdo to prikaže na before/after, si bom že sam pogledal.

 

Ti osebni feelingi ipd. mi žal nič ne pomenijo/pomagajo.

 

Pa ne mislim v polemičnem smislu, resnično bi rad konkretne podatke. Jebat ga, sem stari pizdun, ki ga težko prepričaš brez konkretnih številk :D 

Povezava do prispevka

Eh radan je bil prevec nerf…..pred ti je ja jebal mtko ze v startu z puscicami in onimi kuglami…jedva d asi do njega priso z paul flaski in healtha…summone vse je potamano v 2min…si ostal sam..pa samo petarde…komaj ga sprav do pau lajfa ko se je transformal z sablami pa je blo adijo pamet….itak sem vido da mu ne morem nic…se sau malo lvlat…pado patch..pridem nazaj pa majster picka…summoni ostali do konc fajta…jaz pa ga s prve pokno ko nc.

 

prevec nerf imo…dajte radana nazaj 🤘

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ni mi točno jasno čemu so nerfali kateregakoli enemija v igri. :nicjasno:

 

In to sneaky sneaky nerf, mimo patch notes (to lahko tudi pomeni, da je unintended, bomo videli ko bo kak nov patch...)

 

Meanwhile one shot Blood Dogo still exists.... 11k HP dps ima (kar je sicer še vedno obstoječi bug, ampak vseeno je še vedno tu...)

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Ni mi točno jasno čemu so nerfali kateregakoli enemija v igri. :nicjasno:

 

Ma saj ga niso nerfali. Čist normalen in logičen potek dogodkov. Saj je jasno, da ga razjeda scarlet rot. Tisti, ki so med prvimi prišli do njega, so ga našli še dovolj pri moči. Kasneje pa je valjda bolezen napredovala. Saj jasno povejo, da je že tako daleč, da se je ne more več ustaviti. Verjetno ga čez par tednov sploh več ne bo tam.

uredilo bitje tomazek
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Jest sem caster in mi Radovan ni bil težek. Pač summon + ash summon + tist potion k sm naštelal, da mi boosta magic + intelect = pew pew in Rado pokojni!

 

A v gradu pred njim mi je vsak vitez k je mel 5 min cajta jebal mater, celo en obicen mob s turbo samostrelom me je skoz ownal.

 

Dost sem mel tud problemov s dvema gargoyle...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Dost sem mel tud problemov s dvema gargoyle...

 

Twin Gargoyle al kaj sta... Sta tudi meni ena bolj zajebanih boss-ov. Misliš, da maš malo lufta pa drugi vseka prek pol ekrana v tebe. 

 

Tudi vsi vitezi z great shield in magijami mi nikoli niso glih easy in mam vedno rešpekt do njih. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Stormhill Evergaol Crucible Knight je bil moj prvi pravi izziv v ER. Res zafukan challenge in noro zadoščenje, ko sem ga končno premagal.

Po tistem sem ugotovil, da so vsi Crucible Knighti faking moroni, če se tepejo v normalnem environmentu brez nevidnih zidov.

 

Cruciblol Knights Collection (Predstavljajte si, da v ozadju igra Benny Hill theme song).

Spoiler

 

 

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 minutami:

Stormhill Evergaol Crucible Knight je bil moj prvi pravi izziv v ER. Res zafukan challenge in noro zadoščenje, ko sem ga končno premagal.

Po tistem sem ugotovil, da so vsi Crucible Knighti faking moroni, če se tepejo v normalnem environmentu brez nevidnih zidov.

 

Cruciblol Knights Collection (Predstavljajte si, da v ozadju igra Benny Hill theme song).

 

 

Kaj to snemaš celi playthorugh al hitro vklopiš snemanje samo v ključnih trenutkih? Še nikoli nisem nič posnemal in sem že večkrat imel namen (moral bi si še YouTube kanal verjetno porihtati potem, da imam kam naložit?). Največ kaj sem naredil je par screenshotov.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

 

Kaj to snemaš celi playthorugh al hitro vklopiš snemanje samo v ključnih trenutkih? Še nikoli nisem nič posnemal in sem že večkrat imel namen (moral bi si še YouTube kanal verjetno porihtati potem, da imam kam naložit?). Največ kaj sem naredil je par screenshotov.

PS ima to fino opcijo, da ti ves čas v ozadju snema zadnjo uro gameplaya. Kadarkoli lahko pritisneš Share button (levo od touchpada) in shraniš video. Potem lahko izrežeš točno del, ki ga rabiš in ga uploadaš na Youtube/Twitter, ali shraniš na USB.

Povezava do prispevka

Damn dobra igrica je dobra. Včeraj sem padel v eno res hardcore seanso do 3h zjutraj:D

 

Na začetku mi ta odprti svet ni bil najbolj všeč, ker sem bil čisto zgubljen kaj naj sploh počnem in kaj naj grem. Prav tako mi ni bilo o igrici nič jasno, niti o njenih mehanikah. Tako da sem potem pogledal malo uvodnih youtube tutorialov, na žalost fasal par spoilerjev, ampak jebat ga, from igrice mi vedno 10x bolj dogajajo, ko vsaj približno vem kaj moram početi in kaj se dogaja. Rezultat taktike grem v igrico blind brez pomoči, je potem da še po 10 urah igre okoli hodiš z osnovno sekiro +2:rofl:, kar pa mi ni preveč fun v igri, ki res nudi toliko raznolikosti in opcij.

 

Imam zdaj nek bastard sword, ki spominja na zweihanderja iz dark souls, a še čakam na kakšen pravi greatsword iz Berserka :) vsi ki furate dexterity orožja ste pičke.

Povezava do prispevka

Mislim ... Prav res mi je hecno to, evo. Meni je ravno ta izgubljenost čar Souls-like igric in nasploh razlog, da sploh rad igram igrice. Pa saj ne pravim, da rabijo vsi iste razloge, čisto spoštujem Fegetov drugačen pristop. 

Ampak včeraj sem se ravno pogovarjal z ex-forumašem "Ljud", da naju igre, ki imajo preveč lame questov, klicajev in pointless collectionov vse bolj odbijajo. Je napisal, da ko je vsak quest nek checkbox vse skupaj izpade kot služba, ne pa immersed fantasy world. Dočim Elden Ring pa je res immersive, tudi zavoljo questov, kjer ti nek lik zabaci nek random line in ti se sam jebi z njegovo kriptično informacijo. Pa s tem, da Elden Ring res ni težko pogruntat, kaj in kako. Sploh za folk, ki je že igral prejšnje From igrice. Ja, mogoče malo zabluziš ali pa te random skrinja teleporta čez pol igrice v cono s 100 levelov premočnimi enemyji, ampak z vsake situacije se lahko rešiš, nagrindaš, greš drugam, ni da ni. Tudi letošnji indie Tunic je podoben, pač da ti neke random screene v vesoljskem jeziku in te nabrca v rit in s pajsarjem po hrbtu - pač znajdi se sam, potopi se v ta svet in reši njegove puzzle. 

Tako da za moj playstyle mi je lih izgubljenost na začetku najbolj top. Ko sem enkrat malo overlevelan (pač navado se imam nagrindat na kakih področjih, kjer dobiš veliko XP-jev) in poznam glavne mehanike igrice mi ni več tak gušt. Začetek pa sam golden. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...