Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

zdej mam slabih 16 ur v špilu, pa mi je všeč. Je pa par downsidov. Sploh tehnične pomanjkljivosti so oči parajoče, da o random padanju skozi tla med jezdenjem Torrenta ne govorim. Še hujše je pa nalaganje rastlinja in problemi z LODom. Sploh ko so pa določeni grafični aspekti za crknit dobro narejeni (sploh HDR na konkretnem TVju)

 

Špilam pa kot coprnik, tko da je pew pew in tekanje okoli. Pa itak sem v štartu zalutal nekam - tuki bi absolutno za narodov blagor morali malce nakazati (vsaj v prvih par urah) kam in kako ter pripravit nek tutorial area (kar je ubistvu Weeping penninsula v končni fazi)

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Tudi to se mi ni zgodilo. Zgleda res čist odvisno od kakega malega detajla, ki sproži nek tak dogodek.

 

P.S.: Aja, enkrat mi je nekaj čudno zaštekalo in sem umrl med tem, ko je walking mausuleum šel na kolena jaz pa sem bil na njem... Verjetno je zaznalo kao, da sem pod njim in sem umrl. Ali pa sem dejansko nezavedno padel z njega, ko je šel dol (ker je čudno obračalo kamero med dogajanjem).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

Jest enga grejsa nisem mogel prižgat. Sem moral it na prejšnjega in potem še enkrat in je delalo.

 

Ne vem, če je isto al ne... To se mi je prvič zgodilo po tistem večjem patchu 1.03 al kaj je bil (v drugem skozihodu, v prvem noben krat) . Ampak nisem rabil nazaj na prejšnjega. Ene 3x mi ni pokazalo ob njem možnosti touch grace, je pa blo ene par korakov stran od njega. Kot, da bi zjebalo razdaljo kjer je prijel gumb za interakcijo z njim. 

 

Sem že takrat mislil vprašati, če se še komu zgodilo isto. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

A je še kaka druga poanta lahkih oblačil, kot to da imaš 5cm daljši skok. Mislim jest sem načeloma caster, ampak dam lahko nase skoraj cel najtežji armor in sem še zmeraj medium load. Po netu pravi, da daje spellblade set, da je kao top. Sam jest ne vidim poante, da grem povsod na cloth in se odpovem enormni količini armorja za malo daljši skok, al je še kaka fora?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 7 minutami:

A je še kaka druga poanta lahkih oblačil, kot to da imaš 5cm daljši skok. Mislim jest sem načeloma caster, ampak dam lahko nase skoraj cel najtežji armor in sem še zmeraj medium load. Po netu pravi, da daje spellblade set, da je kao top. Sam jest ne vidim poante, da grem povsod na cloth in se odpovem enormni količini armorja za malo daljši skok, al je še kaka fora?

Light load ima več invincibility frejmov pri rolanju, hitreje rolaš in imaš boljši recovery speed. Mislim, da vpliva tudi na recovery speed pri charge in jump napadih, etc. Pa stamina recovery speed je večji. Mislim, da tudi porabiš manj stamine za karkoli.

Težji armor v vseh souls igrah načeloma res (pre)malo vpliva na prejet damage. Bolj je fora, da ti poveča poise.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Kolega Galko, tole je end-game attire. Dvomim, da tip fura tole. Also, ime datoteke: Elden-Ring-Armor-Sets-Hard-To-Find-Customization-Great-Too-Long-To-Find-Armor.jpg :D

Hehehhehe KRALJ :D :D nisem vedel@Feget hočemo RL sliko tvojega lika! :)

 

Dejch reče pred 4 minutami:

@galko: kdaj boš podpru naju s Cobyjem? real deal holyfiled

 

Kaj to sploh pomeni :)

Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 urami:

Jep jep, heavy armor in megasword - tako se igra souls igrice. Lahke cunje, čarovnije in dexterity katane so za pedre in ženske. 

 

Kako igramo pravi moški:

Elden-Ring-Armor-Sets-Hard-To-Find-Customization-Great-Too-Long-To-Find-Armor.jpg.5398a45211f01b46ad51e5323567dc4d.jpg

 

Kako igrate brezjačni mehkužci:

chamir.PNG.43be9a63f44f412024f121c8686cd6d5.PNG

 

V igri kompenziramo svoj RL. Jest sem v igri točno nasprotje. Furam skullhead, sicer brez nekega benefita, ampak zgledam, kot metalc, ker sem v RL čefur. Furam intelect build, ker v RL sem bolj strenght. Furam dost dolgo katano, ker v RL mam butterflaya. V igri sem zelo rad tam kjer sneži, v RL bi šel v Skandivajo samo, da se slikam pred blokam Ibrahimovića.

Ti pa vidim, da imaš v igri zelo zelo veliko orožje... :P 

 

 

IMG_20220409_230800.jpg

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...