Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Bloodborne je men osebno overrated in mi je se najmanj dogajal od vseh souls iger. Lep svet ampak copy paste. Bossi tud, sam ajd, to je pr vecini souls igrack. Prakticno neobstojec multiplayer. Zlo mal orozij in opcij buildov. Podobno me je motilo pr Sekiro. Prav nobene zelje po preigravanju.

 

Moj tier list glede na to kolk mi je dogajalo:

A: Demon souls (ker je bil pac prvi, drugac bi bil verjetno tier D), DkS2 (predvsem zarad multiplayerja), Elden ring

B: DkS1, DkS3

C: Bloodborne, Sekiro

 

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 11 urami:

Bloodborne je men osebno overrated in mi je se najmanj dogajal od vseh souls iger. Lep svet ampak copy paste. Bossi tud, sam ajd, to je pr vecini souls igrack. Prakticno neobstojec multiplayer. Zlo mal orozij in opcij buildov. Podobno me je motilo pr Sekiro. Prav nobene zelje po preigravanju.

 

Moj tier list glede na to kolk mi je dogajalo:

A: Demon souls (ker je bil pac prvi, drugac bi bil verjetno tier D), DkS2 (predvsem zarad multiplayerja), Elden ring

B: DkS1, DkS3

C: Bloodborne, Sekiro

Se mi zdi legit opcija za nekoga, ki je fan multiplayer segmenta in RPG mehanik. Že nekaj ljudi, ki so aktivno igrali MP, mi je reklo, da je dvojka najboljši del, pa da jim Sekiro ne sede, ker je zelo malo RPG elementov

Povezava do prispevka

Men je samo totalno čudna izjava

MIHA_IS_GOD reče pred 12 urami:

Bloodborne je men osebno overrated in mi je se najmanj dogajal od vseh souls iger. Lep svet ampak copy paste. Bossi tud

Drugo je seveda vse lahko stvar okusa in osebnih preferenc. Sam to zgoraj pa res ne drži niti približno. Razen če misli(š) izrecno Chalice Dungeons.

Povezava do prispevka

Evo jaz sem tut extra slow panda, če najdem zvečer 2 urice je luxuz. Imam pa 45-50 ur in sem do konca odprl Caelid in naredil tist rdeč swamp pa magic town, ustavil sem se pri crucible knightu ker mu delam sumljivo mal dmgja pa v nek dragonland sem prišel in sem se obrnil. Pred tem sem naredil tisto trdnjavo na zahodu kjer so une ogromne roke, tako da sem včerej pičil proti prestolnici, kjer zgleda da bo kar zabava. 

 

Še vedno furam ta bloodhound sword, mislim da je na ene 5 ali 6, pa iščem nek nov kul armour ker sem tega že sit. Tale open world mi res še vedno ful dogaja, res pa je da je FUL vsega, včasih kak dungeon že preskočim. 

 

Pa filing imam, da imam dva miljona itemov, js pa uporabljam en ščit, en meč in en flask. :D Tam pri magicu zgleda cel žur, skos neki pada. Pa ashes of war še vedno nisem sprobal, moj lik se samo popraska po riti, ampak ti ashes mi itak zgledajo ko en cheat v primerjavi z OG souls igricami. 

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 uro:

Jaz kr dosti uporabljam Quickstep odkar sem ga neki kupo al dobo al ne spomnim se. Nekak mi ne rata na medium load prit, pa mi kr pomaga.

Samo armor si daj kak lažji. Tista mala razlika v poise/defense res ne bo spremenila izkušnje. Ali pa kak proper talizman?

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 10 urami:

Ce nimam nobenga armorja ki bi kewl zgledal, te pa kr tega vanguard basic furam... res pa je da se nisem skoraj nic v endurance vlagal, skor vecino v strenght pa dex...

 

Če nimaš nič kar bi kul izgledalo in normalno igralo pa res razumem :D

 

Fak no... hecam se. Nikoli nisem mogel igrati minute s fat roll... raje bi igral popolnoma gol kot pa to.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

 

Če nimaš nič kar bi kul izgledalo in normalno igralo pa res razumem :D

 

Fak no... hecam se. Nikoli nisem mogel igrati minute s fat roll... raje bi igral popolnoma gol kot pa to.


Ja git gut al kaj ti naj recem. :lol:
 

Drgace ne vem, mogoce zato ker je to moj prvi from spil ne pogresam roll. Neka skacem sem pa tja, back hop, wolf pack, pa na konju ce gre, pa zaj se quickstep pa sn golden.

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 17 urami:

Ce nimam nobenga armorja ki bi kewl zgledal, te pa kr tega vanguard basic furam... res pa je da se nisem skoraj nic v endurance vlagal, skor vecino v strenght pa dex...

Lahko pa samo Gauntlets ali Bracers/Boots zamenjaš za kaj lažjega. Po navadi ne spremenijo ful izgleda.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...