Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Ok to sem pa tudi jaz opazil (+ caelid) in se nekaj je. Vse te nastete stvari so ful vecje v teh lokacijah, kokr kasneje. Velik manj extra rovov, poti itd je znotraj. Sam realno me ne moti, ker obdelam vse in sm happy da cimprej naredim kljukco pri lokaciji 😄 mam ze 100 ur, ravno zakljucujem atlas, pol pa vzhodno it

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 31 minutami:

To bi bilo preveč izbire in totalna zmešnjava, če bi lahko mel 100 stvari upgrejdanih. Vzame vsako željo po raziskovanju in iskanju.

 

Edino kar bi bilo logično, hočeš kaj upgrejdat, odlično, nesi že upgrejdano orozje blacksmithu, naj ti ga razstavi na koščke, dobiš upgrade material nazaj in gremo v akcijo.

 

Evo to ... mogoče je ok za vas znalce ... js nimam pojma, a je sekira kul orožje zame al bi probal katano ... uuu, kaj pa greatsword ... mogoče hammer? :D

Povezava do prispevka

Jaz prvič igram souls igro, kjer "mainam" greatsword (brez ščita, ker ne najdem tistega, ki ti busta stamino)
 

Vučko3 reče pred 1 uro:

Stari, jaz bi tudi eno azijko, eno črnko, eno ortodox švedinjo...in ob tem obdržal punco. Pa ne gre

Ker Azijke in zamorke niso kompatibilne

Povezava do prispevka

Se tudi jaz pridružujem elitnem platina klubu :D

RwoDA1pl.png?1

 

 

Končal igro kot Samurai lv. 155

Image

 

Ena najboljših iger zadnjih let !  

Miyazaki :ododava:   

 

Fantastičen dizajn open worlda !  Res vsi ostali v industriji se lahko samo učijo :happy:

Težavnost pa se mi je zdela ravno pravšnja. Prav nobene potrebe po grindanju nisem občutil. Pa ful mi je všeč, da te ne vrže takoj v NG+ ampak lahko še naprej raziskuješ, delaš preostale queste....

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Močno svetujem, da kdor še ni dobil platine, da si preden popne zadnjo trofejo, da stran ves equipment. 

 

Tisto, ko sedi na prestolu ultimativni možakar v raztrganih gatah in popne platina ter screenshot ali short video je neprecenljivo :D 

 

Jaz sem žal tole zajebal, ne bit jaz :D 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 45 minutami:

Verjetno edina FS igra kjer ne rabiš delat NG+ in dlje za platino doslej?

BB in Sekiro sta tudi taki igri.

Drugače je to precej Easy Platinum, ampak sam je ne bi naredil, če ne bi pogledal navodil za ene par stvari.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Sam jaz sem dejansko pogrešal covenante in PVP... DKS2 in DKS3 sta bila glede tega prov zabavna. 

 

Moja nova lestvica FS iger je BB>>>Elden Ring>Sekiro=DeS remake>DKS3>DKS1>DKS2. DeS remake je pa tako visoko zgolj in samo zaradi spoliranosti v nulo. FS bi res nujno rabli en Blupoint like studio za engine in optimizacijo...

 

  

ke_kit reče pred 3 minutami:

BB in Sekiro sta tudi taki igri.

 

Hmmm Sekiro platinirat v NG je pa skor nemogoče če se prov spomnim. Ker moraš dejansko imet vse "spomine" šefov hkrati v inventarju kar seveda ni možno brez da greš Shura ending delat ločeno? Pa tud grindat exp za vse skille je pointless v NG. + ni dost Lapis Lazulov al kva so že v enmu skozihodu za vse prostetike zlevelat.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Sam jaz sem dejansko pogrešal covenante in PVP... DKS2 in DKS3 sta bila glede tega prov zabavna. 

 

Moja nova lestvica FS iger je BB>>>Elden Ring>Sekiro=DeS remake>DKS3>DKS1>DKS2. DeS remake je pa tako visoko zgolj in samo zaradi spoliranosti v nulo. FS bi res nujno rabli en Blupoint like studio za engine in optimizacijo...

Ma ne sej je ql sam ki engine je kar je, sej sekirp je bila sekar lepa graficno.. ta je pa pac star engine, cross gen... naslednja bp ziher z novim enginom, bos vidu..sicer pa ja blu point bi jim lahko kej pomagali z enginom ja, ao se izkazali in majo izlusnje

 

Drugace glede lestvice se strimjam tudi jaz imam nekalo tako

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 15 minutami:

Hmmm Sekiro platinirat v NG je pa skor nemogoče če se prov spomnim. Ker moraš dejansko imet vse "spomine" šefov hkrati v inventarju kar seveda ni možno brez da greš Shura ending delat ločeno? Pa tud grindat exp za vse skille je pointless v NG. + ni dost Lapis Lazulov al kva so že v enmu skozihodu za vse prostetike zlevelat.

Aja, sem pozabil na un early ending in lapis lazuli. Imaš prav, ja. Rabiš 2 skozihoda. Sam po moje je lažje in hitreje izvedljivo tole v Sekiru, kakor en skozihod v ER. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...