Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

kid666 reče pred 10 minutami:

dej spojler temo mal drgač preimenuj, npr

SPOJLER SPOJLER God of War..

in ne God of War pa šele pol Spoiler

 

ker sm že po pomoti gor kliknu in mi je drkač tomažek spojlal špil

sej vredu, sm si sam kriv, sam da se ne bo še komu tko ponesrečl

 

Isto pizda :hmm:

 

Res nesposobni šerifi...

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 24 minutami:

dej spojler temo mal drgač preimenuj, npr

SPOJLER SPOJLER God of War..

in ne God of War pa šele pol Spoiler

 

ker sm že po pomoti gor kliknu in mi je drkač tomažek spojlal špil

sej vredu, sm si sam kriv, sam da se ne bo še komu tko ponesrečl


Sem se ze zasekiral, da sem edini debil, ki si je zjebal spil, ker sem avtomaticno kliknil mislec, da je to stara/obstojeca tema.

 

Pac sam sem si kriv, ampak tudi ce ne bi soregledal teme bi verjetno kliknil, ker pac nisem pricakoval, da se pet dni pred izidom, na prvi strani, pogovarja o dejanskem koncu. Ah well, vsaj zdaj se ne bojim vec youtube thumbnailov, harm is done, dobra sola za v bodoce zame :/

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 minutami:

Sem se ze zasekiral, da sem edini debil, ki si je zjebal spil, ker sem avtomaticno kliknil mislec, da je to stara/obstojeca tema.

Ne vem, a samo jaz dojamem, da vas Tomazek trolla in da je napisal neko random izmišljeno informacijo, na katero ste se nasadili :D 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 9 minutami:

Sem se ze zasekiral, da sem edini debil, ki si je zjebal spil, ker sem avtomaticno kliknil mislec, da je to stara/obstojeca tema.

 

Pac sam sem si kriv, ampak tudi ce ne bi soregledal teme bi verjetno kliknil, ker pac nisem pricakoval, da se pet dni pred izidom, na prvi strani, pogovarja o dejanskem koncu. Ah well, vsaj zdaj se ne bojim vec youtube thumbnailov, harm is done, dobra sola za v bodoce zame :/

Pa sej menda ni noben govoril o koncu tam notri. Al pa sem samo jaz po sreči spregledal? :nicjasno:

Edini "spoiler" je fotka Thora.

Povezava do prispevka

Kaj se vi neki sekirate jaz sem na yt naletel na 3 major spoilerje ze v jebenem naslovu oz thumbnail fotki.. glede orozji, glede glavnega antagonista in njegovim odnosom s tamalim in glede konca oz nadalhevanja naslednje sage.. in to uno cisto lagano

 

Sicer prve dve stvari sta bile predvidljive, za tretjo, kaj bo cez 5 let me boli k

 

V glavnem.. jaz se ne sekiram prevec.. dobro malo, nek del, ti pokvari sam, ce je to point igre pol tudi igra nima dosti za ponudit. Mene bolj kot kaj zanima kako se bodo stvari odvile in kako se bo igra igrala.. kaksna bo dinamika.. da ne mi ne bo dosađivalo in morebiti celo da bom hotel preigrati na najtezji tezavnosti kot 2018

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...