Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

kemik reče pred 49 minutami:

 

Galko ob omembi da so duhci v ERju easy mode brez da bi From dal v igro easy setting:  lej tega, vsak igra kakor hoče, kdo misliš da si, moj foter?! 

Galko ob normal GoW: jebeni levićarji, spizdite iz socialne in dajte na hard :D 

 

 

Je ful razlika med obema, ampak ja, to so bolj debate za ob škampih in sauvignonu s dr. Janezom Šušteršičem (igral je FTH / STR Cleric build, če koga zanima) kot pa za forumske siromake 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Včeraj sem igral Muspelheim Valkiro na NG+, z gearom od NG, sem šel direkt na njo, cause why not, itak je bla lahka na NG. Trialse do nje nardim izi pizi brez težav vse v prvo,...

 

...nakar sem se na njej jebal več kot v Elden Ring na Malenii, ne hecam. Kot največji slabič sem se počutil. Pizdunka je definicija cheesa, sploh pri sub 50% HP začne non stop spammat ''fire from the sky'' in jebeno maxi delayano trojno ''Valhallo'' v kombinaciji, kar, če te zadane karkoli, je true combo za tvojega 75% HP bara. Pol občasno niti je ne moreš staggerat in gre skozi tvoje udarce. Pa Fire pitsi čez pol arene. Not fun. Ni pomagalo, da sem šel nanjo brez Spartan Rage in brez boljšega geara. Kot primerjavo, v NG sem jo z lahkoto v prvo, pa tudi ono Queen Valkiro Sigrun sem naredil z levo roko. 

 

Skratka, kar tečen fight in se ne veselim tistega, kar so v prvem public trailerju pokazali, ne vem če ste pozabili ali sploh opazili: 

  Razkrij skrite vsebine

dve valkiri, ki se znašata nad Kratosom, sicer je le cinematic, ampak se bojim, da so šli ful Ornstein/Smough koncept. Upam, da se motim, ker sovražim multiboss fighte.

 

 

Točno to, prav imaš.

 

Ti lahko igraš na hard/normal, pa greš na high level optional cone in ti bo težje kot na Give me God of War (sploh če se lotevaš enemijev, ki imajo lobanjo nad glavo). Če igraš npr. na hard, pa prvo levellaš in pol greš na trialse/Nilfheim, ko si že lvl8, potem ti bo občutno lažje kot na normal, če si tam zašel takoj, ko si lahko in bil nizek level.

Na sploh je prvi GoW imel to težavo, da je bil začetek res težek na hard ali GmGoW, ampak pol, ko si levellal in začel dobivat OP gear, se je težavnost konkretno in občutno zmanjšala.

 

Tudi sam sem nazadnje igral GoW NG+ na hard in se čudil zakaj mi delajo Valkyrie večje probleme kot sem imel v spominu. No potem sem pogooglal in ugotovil da so dejansko na NG+ malce težje.

 

Navedek
  1. Some enemies have new behaviors and attack patterns. Maybe you should see how you hold up against the Valkyries this time around? [NG+ ONLY]

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Razen Sekira so vse FROM igre imele easy(easier?) mode.

 

In še vedno vidim pri čisto vsaki nekoga pizdit kako se to ne da igrat dokler heavyrolla z 12 VIT. 


 

PS. In da motherfuckerji, parry Maria je cheese tko kot pyro DS1

 

A tu se pogovarjamo o videogame bogovih?

 

 

Tale na videu pravi, da je parryjanje v vsheh From igrah čisto legit mehanika (nisem parryjal Marije, sem pa res z užitkom sparrijal Radagona in Malenio :D).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

A tu se pogovarjamo o videogame bogovih?

 

 

Tale na videu pravi, da je parryjanje v vsheh From igrah čisto legit mehanika (nisem parryjal Marije, sem pa res z užitkom sparrijal Radagona in Malenio :D).

Oprostite, gospod. Prosim. da na Mn3 ne objavljate svojih pron kolekciji, saj redko koga zanimajo vaši fetiši. ;):lol:

Povezava do prispevka

Ne. V vsaki FROM igri če najprej nabiješ VIT na 30, oz 40 v ER, boš imel veliko lažjo izkušnjo. To je že igra na normal, če je default hard.

 

Pol pa še specaš magijo, najdeš kako broken orožje in maš easy. 
 

DS1 izbereš Pyro in imaš retard mode.

 

 

Nič narobe s tem, ampak možnosti vedno so.

Povezava do prispevka

In? kaj je poanta zdaj vsega tega? Zakaj to pišeš, kot da bi se tisti, ki igra igro z mehanikami v igri, mogo pocutit kot picka?

 

Sej so devi to dali not, in folk na mnenjalniku, vsaj tisti, ki sodelujejo v tej debati, nimajo pripomb na tezavnost in jih ni treba trenirat.

Ti komentarji bi bili bolj primerni, za tiste ki ne spilajo teh iger.

 

Vse kul, sam res ne vidim poante.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 39 minutami:

Melee parry je high risk - high reward.

Bloodborne parry je low risk - high reward.

 

 

Jaz bi se rad naučil parry v Bloodbornu, nekak večji užitek mi je blo pretepat nasty fuckerje z rezili kukr jih vmes streljat (zato sem tudi imel težave proti Ghermanu)

 

vsakič ko sem poskušal parryat sem nekaj zajebal, tko da low risk high reward zame tu ne velja :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 48 minutami:

Ne. V vsaki FROM igri če najprej nabiješ VIT na 30, oz 40 v ER, boš imel veliko lažjo izkušnjo. To je že igra na normal, če je default hard.

 

Pol pa še specaš magijo, najdeš kako broken orožje in maš easy. 
 

 

Aha :D 

Nima veze 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 urami:

Ne. V vsaki FROM igri če najprej nabiješ VIT na 30, oz 40 v ER, boš imel veliko lažjo izkušnjo. To je že igra na normal, če je default hard.

 

Pol pa še specaš magijo, najdeš kako broken orožje in maš easy. 
 

DS1 izbereš Pyro in imaš retard mode.

 

 

Nič narobe s tem, ampak možnosti vedno so.

Sej to je fora vsakega rpgja? Drugače pa se strinjam. Sekiro je edin njihov spil kjer lahko prideš dalje samo s skillom

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 minutama:

Sekiro je edin njihov spil kjer lahko prideš dalje samo s skillom

 

 

Ne bi dal roke v ogenj... jaz sem bil cel Sekiro slab v parry in sem se mučil kot tele... na koncu sem vseeno vedno našel način ubiti sovraga in končati igro. Nobenega nisem ubil na način kot ke_kit v videu. Iznajdljiv moraš biti :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

 

Ne bi dal roke v ogenj... jaz sem bil cel Sekiro slab v parry in sem se mučil kot tele... na koncu sem vseeno vedno našel način ubiti sovraga in končati igro. Nobenega nisem ubil na način kot ke_kit v videu. Iznajdljiv moraš biti :D

js sm edin Demon hatred mogu cheesat prvi playthrough ker enostavno ni šlo nič :D. Pač Dark Souls boss v Sekiro igri. Tko kot je Malenia Sekiro boss v soulsborne igri in je mal jebeno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...