Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

LeBron reče pred 6 urami:

Opa GLS pravi 8.11. za datum dostave iz Jazbine.

Sem dobil isto obvestilo... upam da bo res že jutr dobimo. :D

 

  

Jin reče pred 1 minuto:

Verjetno imaš CE in boš lahko preloadal igro za izid.

Jaz imam naročeno navadno verzijo za PS5.

uredilo bitje BigFoot
Povezava do prispevka

Tocno tako vmesni filemcki so samo izguba casa

 

Itak si ze prej pogledal vse leake na yt

Pol ko obrnes pa gres itak se 1x lahko na yt pogledat razlage zgodbe, ki so itak vse bolj pametne kot tvoje lastne tako, da res nima smisla unega gledat medtem, ko speedrunash na hard in se smejis Gatsuju kako isce digitalne zaklade za vskamim virtualnim drevesom

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Powerglove itak.. I am Ironman 🤣

 

Ej fantje sorri, ne me jemat resno. Sem bil prehlajen od cetrtka in zdaj sem koncno prisel h sebi pa imam polno energije za gluposti

 

Malo vam zavidam, da boste, ce boste dobili prej..ceprav le en dan

 

Sicer pa uno za hard sem mislil resno

Pomoje iz lastnih izkusenj je skoda igre in kesa, ce ne igras na hard v prvo

Povezava do prispevka

GOW 2018 sem igral na Normal. Sam to je bilo preden sem se seznanil z raznimi Fromsoft igrami, ki so me naučile potrpljenja. Tokrat bom probal na Hard. Na srečo se da spreminjati težavnost v kolikor bi se izkazalo, da so nasprotniki zgolj HP sponges (točno tak feeling sem imel pri 2018 na hard).

Povezava do prispevka

Ker ni scalinga, bo težavnost odvisna od količine stranske vsebine katero boš naredil.

 

Če boš delal vse sidequeste, boš prej ali slej dal na hard, ker boš overlevelan.

 

V bistvu, po mojem je čist kako hočeš igrat. Diablo hack’n’slash ali bolj premišljen boj v kateremu celo lahko umreš.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 36 minutami:

tko da zame je Elden Ring gladko lažji špil, pomoje bom na normal igral Ragnarok

 

tomazek reče pred 11 minutami:

Bom probal na hard, ampak sem skoraj prepričan, da bom na neki točki dal na normal...

 

dont do it niggers, tole se bere kot predober špil, da bi samo neki laufal nag naokrog in tolkel po tipkah kot da si imigrant iz afrike

 

naj vsak igra tako kot mu paše, vsak ima svojo izbiro, rad bi da je zabavno, bla bla bla - jebeš to levičarsko sranje. Igraj na hard da potegneš maximum iz špila in to je to, konec, zaključeno, tema se lahko zapre

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Jaz bi samo rad, da je zabavno. Unga feelinga napetosti, ko ne vem kaj me čaka za naslednjim vogalom itak ne bo, k to za moje pojme znajo samo še pri Fromsoftu delat.

 

Točno to. Samo zaradi tega uživam v From igrah. Če bi bila njihova edina "vrlina", da so samo hard, potem mi sploh ne bi bili zanimivi. Zato sem se jih tudi leta in leta izogibla, ker sem mislil, da je cel smisel njih, da so težke. Je pa skupek vsega kar njihove igre naredi vrhunske. Z glavo skozi zid, da bi bil smisel samo trpljenje, pa mi ni uživancija. Igral bom na težavnosti v kateri bom užival.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 2
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

ampak a ne uživaš bolj, ko zaobvladaš zelo dober fajting sistem in jebeš mater monsterjem, ki ti na začetku jebejo mamico? A ni dober filing enemu skeletorju porinit ščit v rit, potem ko se naučiš proper parryjat, dobiš par OP udarcev in še dobro opremo za povrhu? Ampak da dobiš tak filing, te mora monster skeletor na začetku konkretno polomit, ergo je na hard stopnji :D 

Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

ampak a ne uživaš bolj, ko zaobvladaš zelo dober fajting sistem in jebeš mater monsterjem, ki ti na začetku jebejo mamico? A ni dober filing enemu skeletorju porinit ščit v rit, potem ko se naučiš proper parryjat, dobiš par OP udarcev in še dobro opremo za povrhu? Ampak da dobiš tak filing, te mora monster skeletor na začetku konkretno polomit, ergo je na hard stopnji :D 

 

Če je ta skeleton navaden mob in ga jaz kot neko božanstvo... moram 10x vsekati da umre... potem to ni uživancija. Ko naletiš na kakega pravega moba, ki ni na vsakem koraku, pa se izkaže za ok nasprotnika... pa je kul. Tudi v From igrah so navadni mobi narejeni tako, da ti sicer lahko jebejo mater, če te presenetijo, drugače pa jih ubiješ z udarcem ali dvema komot.

Povezava do prispevka

Eni igrajo za uživancijo (pffffft), eni pa za tist občutek zadovoljstva, ko premagaš težak encounter, igro, karkoli.

 

Garantiram, da se ne spomnem enega bossa v bilokeri igri, ki sem ga oneshotal.

 

Prasci, na katerih sem vmiral desetine, stotine poskusov? Forever core memory. 
 

 

Ps. Ornsteina in Smauga se spomne vsak, kaj pa zmaja iz GoW2018? V drugo ko sem igral me je presenetil njegov obstoj, ker sem čist pozabil nanj.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 47 minutami:

GOW 2018 sem igral na Normal. Sam to je bilo preden sem se seznanil z raznimi Fromsoft igrami, ki so me naučile potrpljenja. Tokrat bom probal na Hard. Na srečo se da spreminjati težavnost v kolikor bi se izkazalo, da so nasprotniki zgolj HP sponges (točno tak feeling sem imel pri 2018 na hard).

Ali pa, da ti začne input brat. GTFO

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

Valkire so bile jebene na hard.

 

Sem pa igral tist musfelheim al ker je že bil tist vulkanski realm na normal, ker se mi ni dalo jebat z geto horde modom za nov armor.

 

Včeraj sem igral Muspelheim Valkiro na NG+, z gearom od NG, sem šel direkt na njo, cause why not, itak je bla lahka na NG. Trialse do nje nardim izi pizi brez težav vse v prvo,...

 

...nakar sem se na njej jebal več kot v Elden Ring na Malenii, ne hecam. Kot največji slabič sem se počutil. Pizdunka je definicija cheesa, sploh pri sub 50% HP začne non stop spammat ''fire from the sky'' in jebeno maxi delayano trojno ''Valhallo'' v kombinaciji, kar, če te zadane karkoli, je true combo za tvojega 75% HP bara. Pol občasno niti je ne moreš staggerat in gre skozi tvoje udarce. Pa Fire pitsi čez pol arene. Not fun. Ni pomagalo, da sem šel nanjo brez Spartan Rage in brez boljšega geara. Kot primerjavo, v NG sem jo z lahkoto v prvo, pa tudi ono Queen Valkiro Sigrun sem naredil z levo roko. 

 

Skratka, kar tečen fight in se ne veselim tistega, kar so v prvem public trailerju pokazali, ne vem če ste pozabili ali sploh opazili: 

Spoiler

dve valkiri, ki se znašata nad Kratosom, sicer je le cinematic, ampak se bojim, da so šli ful Ornstein/Smough koncept. Upam, da se motim, ker sovražim multiboss fighte.

 

Buzzkill reče pred 30 minutami:

Ker ni scalinga, bo težavnost odvisna od količine stranske vsebine katero boš naredil.

 

Če boš delal vse sidequeste, boš prej ali slej dal na hard, ker boš overlevelan.

 

V bistvu, po mojem je čist kako hočeš igrat. Diablo hack’n’slash ali bolj premišljen boj v kateremu celo lahko umreš.

 

Točno to, prav imaš.

 

Ti lahko igraš na hard/normal, pa greš na high level optional cone in ti bo težje kot na Give me God of War (sploh če se lotevaš enemijev, ki imajo lobanjo nad glavo). Če igraš npr. na hard, pa prvo levellaš in pol greš na trialse/Nilfheim, ko si že lvl8, potem ti bo občutno lažje kot na normal, če si tam zašel takoj, ko si lahko in bil nizek level.

Na sploh je prvi GoW imel to težavo, da je bil začetek res težek na hard ali GmGoW, ampak pol, ko si levellal in začel dobivat OP gear, se je težavnost konkretno in občutno zmanjšala.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 35 minutami:

 

 

dont do it niggers, tole se bere kot predober špil, da bi samo neki laufal nag naokrog in tolkel po tipkah kot da si imigrant iz afrike

 

naj vsak igra tako kot mu paše, vsak ima svojo izbiro, rad bi da je zabavno, bla bla bla - jebeš to levičarsko sranje. Igraj na hard da potegneš maximum iz špila in to je to, konec, zaključeno, tema se lahko zapre

 

Galko ob omembi da so duhci v ERju easy mode brez da bi From dal v igro easy setting:  lej tega, vsak igra kakor hoče, kdo misliš da si, moj foter?! 

Galko ob normal GoW: jebeni levićarji, spizdite iz socialne in dajte na hard :D 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...