Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

tomazek reče Dne, 2. 11. 2022 at 15:25:

Ravno v tem je fora. Cenejši je PS4 verzija, ki ne vključuje avtomatičnega upgrejda na PS5 verzijo. Dela pa seveda tudi na PS5 (ampak PS4 verzija), zato je to tudi označeno v majhnem kvadratku. Ćamir je malo pomešal.


Baje da so igre za PS5 za 10 eur drazje samo zato da jih folk lazje loci od PS4 verzije

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

Ta Skill Up je postal res dosadan za ga poslusat, samo neki filozofira innic ne pove razen waaaw ful dobra igrca

Ha? Tip je povedal dobesedno vse kar je lahko, brez da spoila karkoli. Dejansko elokventno je izrazil lastno mnenje o igri, kot tudi o povezavi med enko in dvojko. Ne vem kaj bi ti rad mel

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 urami:

Ha? Tip je povedal dobesedno vse kar je lahko, brez da spoila karkoli. Dejansko elokventno je izrazil lastno mnenje o igri, kot tudi o povezavi med enko in dvojko. Ne vem kaj bi ti rad mel

Ni povedal cel walkthrough, da bo lahko prvi obrnil špil

Povezava do prispevka

Dajte mi razložit, zakaj bi sploh kdorkoli, ki je občutljiv na spoilerje, gledal bilokateri review? Ali je sploh možno narediti opis igre, brez da bi bil v njem kakršenkoli spoiler? Jaz mislim, da je to 100% nemogoče, glede na to, da vidim, da so nekateri bočutljivi že, če vidijo ime boss-a ali njegovo sliko... Tudi igralne mehanike ne bi smele biti vključene, ker spoilajo... kaj bi potem sploh naj vključeval opis igre?

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Sem pogledal Digital Foundry grafično analizo in tipi fuknejo not huge spoiler glede ene game mehanike. Budale zabite.

Ne gledat, če si nočete pokvariti zadeve.

Če ti je to hudo, pol bohnedej gledat Famitsu rivjuja, ki je spoiler za spoilerjem. Očitno ni to špil za vzhodnjake lol

Povezava do prispevka

Po eni strani je nemogoče narediti opis brez spoilerjev, po drugi strani pa opis ki včasih ne omenja pomembnih stvari ker se bojijo spoilat je tudi kurca vreden. 

 

Napiši TLOU2 opis, v kerem ne omeniš Tiger Woods dela ali da pa da igraš pol igre z debilnim AnalHulkom. Nemogoče.

 
YT opisovalci bi morali met pred izzidom en “trust me bro” opis kjer samo pove če je dobro ali ne, po izzidu pa full on opis kjer pove vse.

Povezava do prispevka

Jaz o GoW 2 vem:

- dogaja par let po prvem delu,

- notri debeli Thor,

- igrica je dolga cca 30 ur, mislim da sem to cifro nekje zasledil (brutalno kul, če je res),

- gre za duologijo, torej da ne bo več GoW 3 oz vsaj ne v nordijski različici.

 

In glede na to, da ima špil jeben 94% metascore, je to zame povsem dovolj informacij, ker bo pač padel day 1 nakup. Če bi imel pa bolj tako - tako reviewe, bi šel pa gledat opise, itak. Tako kot sem jih šel za Plagues Tale 2.

 

Da ima pa DF performance video heavy spoilerje je pa kar sweet cheese ja, se strinjam da tega nekak ne pričakuješ od unih kvadratastih trotov :D 

 

edit: spomnil sem se še to, da vem da je nekje v igrici zamorec ženska :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

@bitsurugi Tako ja, ljudje smo si pač različni, radovedni in smotani. Mislim pa, da je treba ločit ljudi, ki jim je spoiler malodane vse (tudi to, da Kratos v GoW 3 cheste odpira z eno roko), in tiste, ki pač ne želimo v naprej videti ključnih preobratov, lokacij, orožij presenečenja itd. Dosti jutuberjev šteka to mejo. Glede tega, koliko je treba spoilat, da se lahko spiše proper rivju, pa je stvar debate. Sam bi sicer rekel, da je to tudi odvisno od komunikacijske veščine opisovalca, ampak vseeno se mi zdi v primeru early rivjujev fora nekje drugje. Če bi ti rivjuji prišli day one, ko izide igra in jo lahko že igraš, bi jaz načeloma res pogledal samo metascore, teden dni prej me pa pač malo mika prebrat kakšen vtis. Hype whoring, no, it's a thing. In v teh primerih zelo cenim spoiler free rivju, karkšen je na kanalu Skill Up.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...