Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 13 urami:

Men je to krneki. U lajfu še nisem uporabil te funkcije v nobenem špilu. Če je armor hud po stasih ampak v njem izgledaš ko idiot, jebi ga. Če je najbolj stylish oklep ever ampak te odlomi vsak goblin ki ima 5 minut cajta - jebi ga n.2. Ne morš imet vedno vsega. 

Problem novih iger je, da je bil najlepši armor že narejen. Pač, a je še kaj prišlo blizu temu? Faak no, vse ostalo je grdo v primerjavi. :D :D

gains.jpg

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 16 urami:

Mislim, da nekje obstaja neka opcija, kako to preprečit algoritmu v Youtubu, ampak sem preveč stari boomer, da bi jo našel :D 

 Baje, če v eni uri trikrat posearchaš "reject modernity" ali "greg plitt motivation" si safe do izida.

 

narodno reče pred 19 minutami:

men je tudi youtube spoilal :(, tako da ne iscem vec karkoli za Gow na youtube do izzida.

Jp jp jp, direkt v thumbnail dajo pokveke. Razumem greedy trgovce, ki prodajajo prej. Razumem, da Hernier ne razume, da je drugi godofwar vrh serije in da mora googlat, kdo je Greg Plitt. Ne štekam pa, da dobiš igrico dva tedna prej in ti je cilj v lajfu spoilat na youtubu, ko pa veš, da morajo ljudje Dončić highlightse tam vsako drugo jutro gledat.

 

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Haha doncic highlights ja

 

In ja GoW2 ja res najboljsi

Mislim zdaj ne vem ce je se ampak po spominih glede na fist experience vsekakor

 

Sej jaz potihem upam da bodo z ragnarok naredili podoben preskok kot so iz Go 1 na 2

 

Sam kolikor sledim je pac more of the same  kar ni slabo ampak pustimo se presenetit.. itak mn3 mn3nja so njabolj objektivna na koncu..jebes ytberje to je sam biznis

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Itak, ce so hotlinaredit triologijo in so pol 2.in 3. Del strpali v ragnarok

 

To bo dolg spil.. ne tako kot Elden Ring, sam tisto je OW.. za tak storjalen spil bo huge IMO precej vecji od 2018 .. ceprav glumijo da je tam tam

 

Ma ze to da se bo ta del zakljuvil in da ne bom rabil pol iskat Odina v 3. delu je zame deal

Povezava do prispevka

God of War Ragnarok Difficulty Settings:

  • Give Me Balance – Will give a balanced experience similar to God of War 2018.
  • Give Me Story – Similar to  “Give Me Story’ in the last game.
  • Give Me Grace –  Something in between Story and Balance.
  • Give Me No Mercy – Similar to Give Me a Challenge setting from GOW 2018
  • Give Me God of War – The hardest difficulty setting in the game.

Če prav razumem Give Me Balance je dobri stari normal,  No Mercy je Hard, GmGoW je isto kot v enki najtežji setting. Story in Grace ne obstajata za mn3 :D 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Preferiral bi nekaj med balance in challenge.

 

V GoW2018 je bil na začetku balance prelahek, challenge pretežak ker te vse oneshota, mobi pa hp spužve.

 

Šele na kakih 30% postane challenge uživantski po mojih izkušnjah.

 

Tako bom po mojem igral tudi tokrat, vsekakor pa sprobam obe nastavitvi. 

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

God of War Ragnarok Difficulty Settings:

  • Give Me Balance – Will give a balanced experience similar to God of War 2018.
  • Give Me Story – Similar to  “Give Me Story’ in the last game.
  • Give Me Grace –  Something in between Story and Balance.
  • Give Me No Mercy – Similar to Give Me a Challenge setting from GOW 2018
  • Give Me God of War – The hardest difficulty setting in the game.

Če prav razumem Give Me Balance je dobri stari normal,  No Mercy je Hard, GmGoW je isto kot v enki najtežji setting. Story in Grace ne obstajata za mn3 :D 

 

 

 

 

 

 

Kateri zelenolasi transseksualec daje takšna poimenovanja za diffulty selection, mater vam jebem u usta. Dej Very easy, easy, normal, hard, ultra hard pa je. Give you Trikrat s palico po hrbtu, smrade jedan

 

Bom igral pa na Hard, kakorkoli se bo že to imenovalo. V enki je bil začetek na hard res brutal, ampak te je vsaj prislil špil, da si se naučil zaobvaldati in izkoriščati vse systeme.

 

Ta špil je preprosto predober / preveč hype, da bi ga igral na Normal in neki button mashal v tri pizde krasne.

Povezava do prispevka

Fix prednastavljene težavnosti so itak brezveze imo.


Ena prednosti gaminga te generacije je ta, da zdej vsi drkajo na dostopnost. TLOU2, je (razen Abbyjinih absov in juicy anal scene) prispeval zaradi tega tudi kul način določanja težavnosti. Podobno je mel tudi HFW. Vsak aspekt nastaviš in vsi srečni. 

Povezava do prispevka

Moja pripomba je bolj na to, da so fiksne težavnostne stopnje lahko slabo nastavljene kar se tiče output in input dmga ter količine loota ki ga dobiš.

 

Niso vsi devi FROM, ki znajo brez težavnostnih stopenj narediti uživantsko igro, kjer ščiješ kri, so pa bossi in fajti večinoma fer. 

 


 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...