Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Sem opazil od Jazine v mail-u. Prejeto pred tremi dnevi.

Navedek

God Of War Ragnarok - obvestilo!

Razpoložljive količine hitro kopnijo in bodo kot kaže razprodane v prednaročilu. Velja tako za PS5 kot za PS4 različice.
V kolikor si želite zagotoviti igro v prednaročilu 25% ceneje, je sedaj zadnja priložnost za oddajo naročila. Dostava igre bo na uradni dan izida, devetega novembra. Za dostavo bo poskrbel GLS.

Pravkar gledal in je še zaloga.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Fak... upam, da me ne zajebejo pri Jazbini. Enkrat po prednaročilu so mi poslali predračun, ki pa sem ga vmes pozabil plačat. Šele prej sem ga poravnal. Menda ne bojo rekli - to late boy.

 

Uradno na papirju je bil rok 3 dni.

Pomoje je čist ok. Sej špil še niti ni na Jazbini razprodan (razen Jotnar edicija). Najboljše, da jim pišeš, če te preveč skrbi.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 15 urami:

Res ne razumem tega navdušenja nad GOW. Preigral sem prejšnji del, v njem sicer dokaj užival ampak ga v trenutku pozabil. Ja no, vsakomur svoje.

Navdušenje je bolj zaradi tega, da sedaj konec leta ni bilo nekih AAA naslovov oz. je mnogo ljudi nasplošno brez špilov, ki jih želijo igrati. 

 

Ziher bo ta špil spektakel, priznam pa da me ne vleče spet igrati Gow 2018, vsaj zaenkrat ne, ker bi blo itak fajn pred Ragnarok preigrat. 

Povezava do prispevka

 

Sicer pa mi je pri privjujih všeč en carski detajl. Igrica nam menda nonstop servira zgodbo bodisi preko osrednjih momentov bodisi preko Mimirja, ki je tokrat zraven od začetka. Kar je dosti carsko, ker so nordijske mitološke zgodbe v primerjavi z grškimi bistveno manj ohranjene in v povprečju tudi manj znane, tako da je potem fino brati in primerjati z izvorno predlogo. Če koga zanima, priporočam branje Nordijske mitologije by Neil Gaiman. Lahkotno, zabavno, poučno. Tudi dobro odskočišče za nadaljnje raziskovanje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...