Skoči na vsebino

House of the dragon


pocast

Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 2 minutama:

Itak ni bil dracarys na koncu, ker drugače bi konec serije blo :D 

 

zato pa provin da je plot contrivance :D

 

Tijuana reče pred 3 minutami:

Helaena jim vse spoija vse ovi jo pa ignorirajo :D Sicer pa zelenci so res pune antipatični.

 

ja in sploh po tej epizodi, ki res nazorno pokazejo kaki monstrum je aegon (vbistvu pa ze od prej vemo da ga je alicent vidla za posasten stvor kakrsn je) kdo bo se ostal team green? cist enolicno

 

in se enkrat, kok stupiden twist, iz viserysovo poslednjo izjavo, boze mili

Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 1 uro:

Nisem bral knjige...ampak glede na Got, ko ni bilo nobenega zmaja več,razen unih od Danice...predvidevam, da se bodo poklali in izgubili vse zmaje.

 

 nope prezivijo stirje

 

fun fact jajca ki jih dobi Danica so tista ki jih daemon najde od dreamfyre

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka

Ful stvari so zajebal zdaj. Kot prvo da so nardil da je Kralj kriv ker je  neki blebetal malo pred smrtjo. Pol drugo, so nardil da Alicent ni častihlepna, ampak samo izpoljnuje zadnjo željo kralja. Pa kaj jim je tok težko nardid častihlepno žensko? A ne smejo ker so woke al kaj? Ker na konc izpade vse skup trapast.

 

Pol to z zmajem na konc pri kronanju kralja je pa totalno trapast. Baba z zmajem uleti v nabito poln tempelj, pobije vsaj par sto nedolžnih ljudi, če ne celo več, da naredi najbolj trapasto gesto možno in gre.

 

 

Jao kaj to delajo.... pa tko dobro je kazal. 

 

 

 

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 17 minutami:

Ful stvari so zajebal zdaj. Kot prvo da so nardil da je Kralj kriv ker je  neki blebetal malo pred smrtjo. Pol drugo, so nardil da Alicent ni častihlepna, ampak samo izpoljnuje zadnjo željo kralja. Pa kaj jim je tok težko nardid častihlepno žensko? A ne smejo ker so woke al kaj? Ker na konc izpade vse skup trapast.

 

Pol to z zmajem na konc pri kronanju kralja je pa totalno trapast. Baba z zmajem uleti v nabito poln tempelj, pobije vsaj par sto nedolžnih ljudi, če ne celo več, da naredi najbolj trapasto gesto možno in gre.

 

Jao kaj to delajo.... pa tko dobro je kazal.

 

ja lol tko vleti pobije par sto tlacanov in odleti

 

nick-young-confused-face-300x256-nqlyaa.

Povezava do prispevka

point Martinove zgodbe je itak da sta tako Aegon kot Rhaenyra povsem nesposobna vladarja in tako zeleni kot crni tabor mizerna izbira

 

tule bo pak Aegon Joff , bitch queen (ja tak je bil njen nick) pa le zenska ki zeli uspeti v moskem svetu. Zato so tud izbrali tako igralko

 

Navedek

Alicent ni častihlepna, ampak samo izpoljnuje zadnjo željo kralja.

 

 

this kao da le sluzi zeljam svojega oceta , ceprav v zgodbi bo do zadnjega zelela potamaniti crne. Dejansko sta mi ona in Otto dalec najbolj zanimiva lika v Martinovi zgodbi

 

pa ne mi o spoilanju, kar je v originalni storiji se ne pomeni da je v seriji, bogami da se ne spomnim o kakih fetisih na noge

fak me sam da se gleda

 

 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka

Pizda, ta del je bil tudi meni bolj meh. 

Pa ful bi bilo boljš, da bi Rhaenys sam pač, pobegnila ven z zmajem. Tko pa res lame scena. 

Drugače mi je bil prvi del epizode dost proper, sploh vse spletke levo desno, pa se truplo še ohladilo ni.

Pa jebeni Criston Cole, svaka čast za ta cast, model je tko unlikable, da povedat ne znam.

On je tak pravi 007 of 7 kingdoms, ker očitno ubije lahko tudi lorda brez kakršnih koli posledic.

Jebeni licence to kill.

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

Fetiš na noge, pa take scene so res neki detajli,k bi pričakoval,da so v knjigi,ne pa izmišljeni.

 

Pa tud tle v seriji mi ni jasno, kako je Otto mislil nadzirat Aegona, ali pa Alicent, ko ga v kočiji prosi naj ne gre umoriti Rhanyre...če je evidentno neobvladljiv in psihopat...in še zabije mu,v prejšnjem delu: ti nisi moj sin!...

Pol pa kao vsi navdušeni k bo novi kralj...to mi ne gre čisto skupaj.

Povezava do prispevka

polek enookega blond bad boya imam še enega favourite lika: šepavo pokveko / ščurka (recimo mu "VG", ker ne poznam imena), ki si ga pod plaščem drka na res svinjsko neprivlačna stopala kraljice. Kakšen moški, kakšen zaveznik, prov toplo mi je ratalo pri srcu. Že prej sem bil fan, ampak po temle prizoru danes mu pa želim dolgo in uspešno nastopanje v seriji :D  

 

Lepo se razvija serija, par res cool likov jim je uspelo narest.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka

Meni pa kar soliden del s politično intrigo good old GOT style. Identity confusion pokojnega je odveč in prej v škodo kot v korist sam jbg postranska stvar konc koncev.

 

Tudi zadnja scena mi sploh ni retardirana. Stara koka zbere svojo stran, crasha spektakularno ceremonial zelenim in najavi državljansko vojno, pa drop mic and out.

 

Ne vem no s prve s flamerjem nad pol svoje familije seems a wee bit excessive, sploh za royalty, ki je itak v žlahti in v vojnah katerih praviloma umirajo drugi. 

 

 

Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 3 urami:

Pa tud tle v seriji mi ni jasno, kako je Otto mislil nadzirat Aegona, ali pa Alicent, ko ga v kočiji prosi naj ne gre umoriti Rhanyre...če je evidentno neobvladljiv in psihopat...in še zabije mu,v prejšnjem delu: ti nisi moj sin!...

Pol pa kao vsi navdušeni k bo novi kralj...to mi ne gre čisto skupaj.

 

Lahko ga probajo nadzirat in če ne gre ga še vedno lahko fentajo in ga nasledi Aemond. S tem ko je Aegon kronan pač ohranijo nasledstvo v njihovi liniji, namesto Rhaenyrini.

Povezava do prispevka

Kamuflaže so pa na nivoju Star Wars-a. Kaj hasne Ottu, če se kamuflira pa skriva za kapuco, če na oprsju nosi na vidnem mestu hand of the king pin.:lol: 

Brdavs reče pred 5 urami:

Tudi zadnja scena mi sploh ni retardirana. Stara koka zbere svojo stran, crasha spektakularno ceremonial zelenim in najavi državljansko vojno, pa drop mic and out.

 

Ne vem no s prve s flamerjem nad pol svoje familije seems a wee bit excessive, sploh za royalty, ki je itak v žlahti in v vojnah katerih praviloma umirajo drugi. 

Nisem bral knjig ampak grem stavit, da tole sceno so si namislali sami. 

 

Torej zdaj ni naredla dracarys, da bo pa poletela na Dragonstone, kjer bo povedla Rhaenry ter Daemonu o izdaji Hightowerjev ter bojo skupaj poleteli v King's Landing naredit dracarys, kjer bo pomrlo itak pol žlahte.

 

Meni se tole zdi bolj retardiran scenarij. Plus tega je ovi model ko jo je rešo minuto prej rekel kak zelo zavarovan je Dragonpit, ker jo pričakujejo tam na koncu je pa čas imela se preoblečt ter dat armor gor...

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...