Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2021]


Priporočeni prispevki

Ta drug del mape je drugač krepko krajši če delaš samo story queste. Vedno pa velja pravilo v openworld igrah da ne delat vsega kar imaš na voljo če ti res ne sede osnovni gameplay loop ker se boš prej ko slej prenažrl igre in ne boš prišel do konca. Itak se da stranske naloge v večini teh iger delat po kreditih.

Povezava do prispevka

Tej faking bossi lol. Do zdaj mi je probleme delal izključno Smelter Demon, ki sem ga ponavljal res dosti krat (v stilu dobrega starega BloodBornea :D). Poleg njega so me premagali samo Old Dragonslayer in Sentinels, s tem da sem oba pol naredil takoj v drugo. Nobena Souls igra mi do slej še ni imela tolk easy bossov. Tale vidik igre je res veliko razočaranje. :\

 

Drugače sem zdaj dobil King's Ring in se veselo vračam na lokacije z vrati. In valjda nimam pojma kje je kaj, ker si v zapiskih vedno zapišem zgolj najbližji bonfire. Faking les sem. :D

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Majek reče pred 59 minutami:

Sem ti na začetku rekel, da si vklopi Champions Covenant pa si me preprosto ignoriral.

Ma sem mislu, da si samo v hecu tauntal. :D

Če grem vklopit tisto mam filing, da me bojo potem mobi preveč maltretirali. Pa če to sam naredi bosse večje damage sponges, to mi res ne pomaga neki dosti. Jaz bi rad, da imajo bolj raznolik in nepredvidljiv move-set.

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Haha, v Sekirotu sm prsu do tistega Chained Ogre, ki je nasemu streamerju delal ful problemov.

 

Iz prve sem ga skoraj ubil, sam sem padel v prepad, gg wp, pa sem si mislil, da je tole ful na izi.

 

No, ni. :D

 

10 poskusov kasneje, ga se vedno nisem premagal oziroma mi gre vsakic slabse. :D Saj ni tezko zares, ampak takoj ko si enkrat za pol sekunde prepozen, se ti zjebe sistem pa prakticno moras od zacetka :) Moram pa priznat, da je ta repeticija "easy does it" akcij dokaj zabavna? 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Avion reče pred 53 minutami:

Haha, v Sekirotu sm prsu do tistega Chained Ogre, ki je nasemu streamerju delal ful problemov.

 

Iz prve sem ga skoraj ubil, sam sem padel v prepad, gg wp, pa sem si mislil, da je tole ful na izi.

 

No, ni. :D

 

10 poskusov kasneje, ga se vedno nisem premagal oziroma mi gre vsakic slabse. :D Saj ni tezko zares, ampak takoj ko si enkrat za pol sekunde prepozen, se ti zjebe sistem pa prakticno moras od zacetka :) Moram pa priznat, da je ta repeticija "easy does it" akcij dokaj zabavna? 

Bloodborne, DeS, DKS1 in 3, so me naučile potrpljenja, ki ga nisem imel pri Sekiru. :D

V bistvu je res easy, enkrat ko poštekaš, da je treba kajtat in bit čim manj greedy. Pa njegove elbow drope in druge napade se da parryjat, česar seveda nisem vedel na začetku. Ampak ja, najhujši so prijemi. Sam spizdi vsakič. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 uro:

Haha, v Sekirotu sm prsu do tistega Chained Ogre, ki je nasemu streamerju delal ful problemov.

 

Iz prve sem ga skoraj ubil, sam sem padel v prepad, gg wp, pa sem si mislil, da je tole ful na izi.

 

No, ni. :D

 

10 poskusov kasneje, ga se vedno nisem premagal oziroma mi gre vsakic slabse. :D Saj ni tezko zares, ampak takoj ko si enkrat za pol sekunde prepozen, se ti zjebe sistem pa prakticno moras od zacetka :) Moram pa priznat, da je ta repeticija "easy does it" akcij dokaj zabavna? 

 

Več igraš več veš :D

 

Jaz sem se prvič matral tudi ene 10x, da nisem falil prav tiste ključne pol sekunde. Potem pa skozi zgodbo in napredovanje izveš za čist enostaven način kako ga premagati.

 

Tisto prisluškovanje prej ti vse pove, ampak ni obvezno, da si ti za to že pripravljen. Kar je meni en plus/minus pri Sekiru, ni nekega zaporedja kam moraš prej in kam potem. Sem mel kar learning the hard way. :D

Ampak zdaj, ko vem že kar nekaj, mi je to velik plus, da ne veš pravilno sosledje krajev. Treba trpeti, da je potem občutek zmagoslavja toliko večji. :D

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 uro:

Evo, premagal dobesedno brez večjih težav, ni mi čisto jasno, kako bi lahko ogenj tam uporabil sebi v prid, ampak je šlo dokaj BP skozi :) 

Boš kasneje zvedel, zagotovo :D

 

Petarde so pri njemu super, ogenj pa še bolj.

 

Maš to, samo vztrajno naprej :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Deaths Door (88@Opencritic): Zelo dobra Zelda like indie igrca za katero sem bil konkretno fovš lastnikom Xboxa ki so jo dobil pol leta prej. Edino kar pogrešam je zemljevid ker je cel kup stvari treba it pobrat potem ko dobiš opremo... 

 

Deathloop sem končal v 25 urah in nekak nimam več želje loopat naprej... Konec mi je pa nasploh kr neki tako da sem kar razočaran...

Povezava do prispevka

Ori and the Will of the Wisps:  pred kratkim preigral in užival v predhodniku Blind Forest, včeraj pa sem se lotil še nadaljevanja. Kljub petim letim razlike zelo podoben špil (igralno in vizuelno), le bolj nadgrajena ter popiljena verzija prvega dela.

 

Pozna se (verjetno) večji budžet, predvsem v enemu kupu NPCjev od katerih dobivaš stranske kveste in kupuješ nadgradnje (tega v enki ni bilo) in v bolj podrobnih animacijah in vmesnih sekvencah. Poleg tega ti je v Blind Forestu špil serviral nove sposobnosti v linearnem, vnaprej določenem zaporedju in jih ni bilo toliko, v WotW imaš pa en kup možnosti za lasten build (ker je precej abilityev, perkov in nadgradenj zanje opcijskih oz. jih je treba kupit z resursi; tudi omejeno število slotov zanje pomeni, da ne moreš imeti vseh opremljenih naenkrat.

 

 

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

@MajekPower stance dual wielding :avadodo:

A si ti nor haha, kjer faking raztur.

 

Našel sem res najboljši farming spot in v roku pol ure dvignil STR iz 50 na 75, da lahko delam insane damage z dvema Dragon Tooth-oma. :avadodo:

Bonfire Ascetic mehanika je ena boljših idej v tej igri. Res kul zadeva. Mika me, da bi šel odlomit Pursuerja še tretjič, da si vtaknem še en Ultragreatsword v rit, k dva sta premalo. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...