Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2021]


Priporočeni prispevki

Men izgleda Sekiro zanimiv, samo ne pa toliko kot mi je bil Bloodborne že back in the day, ko sem slišal, da je napadalen pristop najboljši. K vidm da se folk ful pizdi čez nekatere bosse v Sekiru, me to samo odvrne, medtem ko Dark Souls 3 in Demon's Souls mi pa izgledata bl my type of game.

Povezava do prispevka

@MaDrungJup. Men naredi strah, da lahko izgubim kopico exp, kar tako mimogrede po poti do bossa, ful ful bolj vzdušno igro. Pri Sekiru me sicer ni tako zelo motilo, ker je levelanje bolj postranskega pomena, sam to, da imaš "bonfire" direkt pred bossom ful ful razvodeni zadevo. Men so checkpointi in odklepanje krajšnjic iz DeS in DS1 dejansko bili eden izmed vrhuncev soulsborne izkušnje. Git Gud in a nutshell, pa tudi če samo za spretno šprintanje mimo mobov.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ene take igre se bom lotu, samo ne še sedaj. Ker pa imam samo PC, je pa izbira dost manjša. Bloodborne mi na prvi pogled najbolj sede, ampak žal PS4.

Na lagerju imam trenutno Monster hunter: world in Immortal: Unchained, ampak te igre niso ravno to.

 

Poleg teh dveh pa izbiram trenutno med:

- Darksouls trilogija

- Nioh duologija

- The surge duologija

- Remnant

- Code Vein

- Mortal Shell

- Dat Hollow knightu še eno šanso

 

Mnenja?

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Dark souls ali Nioh.

 

Surge 2 je ok, Code Vein je anime dark souls z joski, ampak malo dolgocasen. Mortal je meni osebno tko, nice try but try again. Remnant je shooter, na nivoju Surge 2. Hollow knight je lepota najlepša.

 

Ampak, ce ti niso kul mobi, ponavljanje in EKSTRA zajebani bossi na zacetku, pusti Nioh. Meni je Nioh 2 popolna igra, hack n slash looter, nori buildi in orozja, perfekten combat, raznoliki sovragi, mam 400ur in obozujem to igro, predvsem zaradi combata in japan settinga + odlicen lore. Poglej malo gameplay, pa bos vedel. Je pa res, da nioh ma bonfire takoj pri bossu :D in ja, priporocam Nioh 2. Pac v vsakem pogledu je boljsi od enke. In je kot neki prequel enki.

Povezava do prispevka

Sem probal Salt and sanctuary zdaj ene par urc. Dejte mi neki povedat, a fora souls-liek iger je, da moreš grindat? Ker pač vsi na spletu za salt and sanctuary govorijo, da ja. Pač rad bio igral skill-based igro, ne pa grind fest.

Zaenkrat mi je ful bedna, ker je:

1. grda ko pes, da se mi oči solzijo

2. Premikanje je leseno

3. Vsi enemiji in bossi se obnašajo isto

4. polna buggov, ko lahko sovrage lockaš v pozicijo (recimo na robu ene platforme)

 

 

EDIT: Sem igral še eno urco in ne postaja nič bolje. Pass! Če bi bil gameplay boljši, bi se celo potrudil. Tako pa res škoda časa.

Bom raje Hollow knight nadaljeval ali pa začel znova. So kontrole neznansko boljše.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Two point hospital

3/10

Two-Point-Hospital-featured-image.jpg

V tej igri menedžiraš bolnišnico. Ugotovil sem, da so target audience predvsem otroci in tisti, ki igrajo mobilne igre, zato je tudi gameplay zelo preprost in v dveh urah doživiš vse ter potem samo ponavljaš eno in isto v vsaki misiji. Igra predvsem sliči na simse, saj je očitno tudi njihov poslovni model z DLCji zelo podoben.

 

Kaj igra naredi dokaj OK je lahkoten humor (predvsem radio). Opisi so lahkotno smešni in posmehljivi raznim bolnišničnim stereotipom. Bolezni so izmišljene komične verzije resničnih bolezni. DLCjev nisem preigral, saj očitno ne spremenijo blazno gameplaya.

 

Kar se tiče samega gameplaya pa kupiš sobo z opremo, ki jo potrebuješ, najameš in izobraziš osebje, in igra ti vsakič pove, ko je katerih sob premalo in jih zgradiš več. Vmes naseješ malo plevela za vzdušje ter klikaš ko nor po kakšnih stranskih misijah in za izvajanje povišic. Potem pa čakaš, da izpolneš kriterije za zmago. Tojto. 15x oziroma če upoštevaš DLCje 33x.

 

Za otroke bi ta igra bila zelo primerna, vendar jasno da če ocenjujem moj užitek ob igranju, enostavno ne more dobiti ocene višje od 3.

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 28. 12. 2021 at 21:15:

Špilam God of War prvič v življenju. Sram me je malo...kakorkoli, neverjetna igra!

 

Jaz sem ga včeraj končal - ob izidu sem preigral tam nekje do polovice, ko mi je nekako zamoril in sem ga iz jeze prodal - še zdaj mi ni jasno, koji kurac mi je bilo takrat. :D igra je bogovska (pun intended).

Ostale so mi sicer še 3 valkire, tisti zadnji Muspelheim challenge in Niflheim farmanje - ampak ni se mi dalo več, novi Ratchet se ne bo preigral sam. :D  

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 12 urami:

 

Jaz sem ga včeraj končal - ob izidu sem preigral tam nekje do polovice, ko mi je nekako zamoril in sem ga iz jeze prodal - še zdaj mi ni jasno, koji kurac mi je bilo takrat. :D igra je bogovska (pun intended).

Ostale so mi sicer še 3 valkire, tisti zadnji Muspelheim challenge in Niflheim farmanje - ampak ni se mi dalo več, novi Ratchet se ne bo preigral sam. :D  

 

 

Jaz bi na tvojem mestu dokoncal to, ker ko fentas vse valkire, pride sefica valkir, k je verjetno najtezji fight v igrici in kr carski

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 14 urami:

Two point hospital

3/10

Two-Point-Hospital-featured-image.jpg

V tej igri menedžiraš bolnišnico. Ugotovil sem, da so target audience predvsem otroci in tisti, ki igrajo mobilne igre, zato je tudi gameplay zelo preprost in v dveh urah doživiš vse ter potem samo ponavljaš eno in isto v vsaki misiji. Igra predvsem sliči na simse, saj je očitno tudi njihov poslovni model z DLCji zelo podoben.

 

Kaj igra naredi dokaj OK je lahkoten humor (predvsem radio). Opisi so lahkotno smešni in posmehljivi raznim bolnišničnim stereotipom. Bolezni so izmišljene komične verzije resničnih bolezni. DLCjev nisem preigral, saj očitno ne spremenijo blazno gameplaya.

 

Kar se tiče samega gameplaya pa kupiš sobo z opremo, ki jo potrebuješ, najameš in izobraziš osebje, in igra ti vsakič pove, ko je katerih sob premalo in jih zgradiš več. Vmes naseješ malo plevela za vzdušje ter klikaš ko nor po kakšnih stranskih misijah in za izvajanje povišic. Potem pa čakaš, da izpolneš kriterije za zmago. Tojto. 15x oziroma če upoštevaš DLCje 33x.

 

Za otroke bi ta igra bila zelo primerna, vendar jasno da če ocenjujem moj užitek ob igranju, enostavno ne more dobiti ocene višje od 3.

 

 

v bistvu je najjaca naslednica theme hospital.

more like 7/10

Povezava do prispevka

Še vedno kr z užitkom špilam Hollow Knight, 20+ ur pa sem očitno šele v prvi polovici špila :blink:

 

Tle bi sam povedal, da bi se bilo treba malo pogovorit z modelom, ki se je spomnil tistih ogabnih hodečih črvov v kanaliziciji... Izgledajo kot bi imeli anus namesto ust in spuščajo take nagravžne cmokajoče zvoke, ki jih slišiš dva zaslona stran. Fuj in fej kolk ogabno in disturbing je to poslušat ob dveh zjutraj na slušalkah :sick:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...