Skoči na vsebino

[multi] Alan Wake 2


fric

Priporočeni prispevki

Feget reče pred 2 urama:

:rofl:

 

Prvo pravilo zdravljenja bolezni je seznanitev s tem, da ta obstaja. 

Ne vem al trollaš al si dejansko tako skregan z realnostjo, da bi lahko kogarkoli tukaj označil za woke lol.

Isto ima tukaj ogromno folka rasistične in homofobne izjave, pa jih še ne smatramo za nacije.

Dej si malo porihtaj vokabular al neki. Učiš na jebeni fakulteti in ti ni jasno kaj pomeni beseda woke.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Meni se zdi obratno. Da oni dosti bolj škodujejo meni, kot jaz njim. Če ne drugega s svojim vplivom (slabšanjem) iger, serij, filmov in posiljevanjem svojih agend v vsako možno sranje.

 

Sicer pa kot rečeno, nehaj s tem licemernim utrujanjem na forumu. Pokaži z dejanji svojo podporo woki skupinam, ne samo z gobcem. Nehaj igrati ne-woke igrice in nehaj gledati ne-woke serije in filme. Potem lahko pametuješ, dokler pa so ti najboljši špili japonski najbolj newoke špili možno, do takrat pa lepo spizdi s svojim hipokritičnim teženjem in pametovanjem.

Povezava do prispevka

Evo, vprašanje:

 

zdajle iz glave ne vem specifikacij mojega kompa, ni nek hud gaming komp sploh (mislim, da imam gtx 970), ampak sem brez problemov igral Cyberpunk, Control, Spiderman: Miles Morales ... Tisti, ki ste dejansko igrali špil na kompih, menite, da je šansa, da bi lahko imel vsaj tekočo, če ne že grafično vrhunsko igro? 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...