Skoči na vsebino

[multi] Alan Wake 2


fric

Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 2 minutama:

Malo streljam, sem zablodu jebiga :)

Sploh me ne čudi, če folk misli, da je BG3 woke, ker so not po moje vsi liki biseksualci. Samo deajnsko ni fora v woke kulturi, ampak to da ti dajo na razpolago vsega boga možnosti izbire. Res ne jebejo žive sile. Levo in desno lahko pobijaš otroke, veverice, cute mačke, daješ folku dobesedno jest drek, podpiraš trgovino sužnjev, ni da ni. :D

Povezava do prispevka

Yep. Woke je samo v tem smislu, da ni čist 100% vezano na tradicionalne vloge in ideje. 
 

Spidey 2 je v primerjavi woke as fuck, pa še vedno ni moteče. Ni preveč moteče, no. Pol sidequestov je pojanje po črnskih in indijanskih muzejih, bipoc(lol lmao) razstavah in debatiranje o gay boyfriendih. Pa še vedno je le 7 na woke lestvici. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Fake news, kolega! 

 

2016 Uncharted 4
2017 Horizon: Zero Dawn
2018 God of War 
2019 Death Stranding
2020 The Last of Us 2 

2021 It Takes Two

2022 Elden Ring

Menda zato Jim Ryan leti v penzijo pod prisilo saj bo Playstation že 3 leta zapored brez najprestižnejše GOTY nagrade v industriji....Mn3 GOTY

Povezava do prispevka

Malo sem probal

 

Grafika je ql, kar zahtevna za pc

Glede na to, da je ql na playstationu, pohvalno

 

Malo prevec detektivskih for in premalo akcije ampak ok, je bilo za pricakovat

 

Atmosfera je ql, zadeta v nulo. Pol imas se neke jump scare fore, ki meni osebno grejo na k ampak ok vsaj je neka kvaliteta zadaj

 

Najboljsi del igre se mi zdi zgodba, scenarij oz pravzaprav režija spila je precej zakon... kako je vse skupaj dano in tempirano

 

 

Povezava do prispevka

tole je tudi zanimivo (pride ven v 2024):

 

Navedek

Two paid expansions

 

Both of our expansions tell new stories and offer exciting gameplay within Alan Wake 2.

 

Expansion 1 – Night Springs  

Visions and dreams. Fiction is written and coming true. Fiction collapses and remains just words on a page. These are those stories… in Night Springs.   

Play as several familiar characters from the world of Alan Wake and experience the unexplainable in multiple self-contained episodes of Night Springs, a fictional tv-show set in the world of Alan Wake.  

 

Expansion 2 – The Lake House  

The Lake House is a mysterious facility situated on the shores of Cauldron Lake set up by an independent government organization to conduct secret research… until something goes wrong.   

Explore the Lake House and embark on two separate adventures as the realities of Saga Anderson and Alan Wake collide again. 

 

Povezava do prispevka

Evo preigral :)

 

 

Sm kr malo razočaran :(  Enka je boljša, veliko boljša namreč.

V bistvu mi je to celo njihov najslabši špil doslej. QB ne štejem ker tisto so res smeti lol

Tempo igre je res švoh, sploh če si igralec, ki rad pretakne vsak kotiček sveta. Okolica je preprosto mrtva in neinteraktivna. Kot kulisa pač. Collectibles so sami sebi namen in jih najdeš copy paste na vsakih par metrov. Kot da bi ubisoft delal igro :mehkoblato:

Potem pa sam gameplay. Tipi so perfektno kopirali inventar, streljanje & premikanje v stilu novih RE iger ampak pozabili isto narediti s sovragi. Feedback je porazen, pištola slabotna in preprosto je sam boj dolgočasen. 

Bolj fokusirane Alan Wake stopnje so veliko boljše in instantno spreminjanje okolice preko scenarija je zelo kul.

Sej ma vsake toliko časa igra klasične Remedy elemente ampak tudi ti delujejo večinoma kot slaba kopija preteklih iger. Tisti, ki ste igrali Control boste vedli v kateri sceni/stopnji govorim. In v Control je superiorna. 

Evo primer in-game televizorji. Max Payne je imel telenovele, Alan Wake x-files zgodbice, Control zabavne Darling scene...... Dvojka ma pa reklame bratov, ki so smešne kvečjemu folku ki jih je tist dan snemal.

Je pa Max Payne Alex Casey fantastičen :wub: Jebeš Sago, on bi moral biti drugi protagonist !

 

 

Pa celotna zgodba in konec.... a to je to po 13 letih čakanja ? 

 

!SPOILER!

Spoiler

EN VELIK JEBEN CLIFFHANGER in še par njih za povrh :rolleyes:

Če dobro pomisliš se sploh ni kaj dramatičnega zgodilo v dvojki. Alan je še vedno ujet v Dark Place :rofl:

Vprašanje kdaj če sploh bomo dobili nov del.

 

Grafično pa tudi ni nič posebnega. Prej nasprotno. Občasni shimmering je prav ogaben. Smo videli že veliko drugih krepko lepših iger na PS5.

 

Me prav zanima mneje vas ostalih, ko končate igro :D

 

In še trije moji:

izm9sMI.png

F9d_dHNWwAAqmHs?format=jpg&name=large

F9d_dSdW8AAEgMk?format=jpg&name=large

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Meni je zaenkrat kr oredu.
Me je pa zelo zmotilo dogajanje na policijski postaji takoj na začetku.
 

Spoiler

V kleti pujsi-bajsi pokolje par miličnikov in en izgine bog ve kam. V zgornjem štuku pa k da nč ni bilo.

Grafično se pa strinjam, da ni nič posebnega (RE4r pelje Alena scat za šalo)

Povezava do prispevka

Že pri Spidermanu 2 so bile take razlike med uporabniki. Eni kako je to totalen kragični benčmark, drugi nič posebnega. Tukaj pa isto, večina opisov bla kako je grafično fantastična, potem pa druga mnenja čist kontra :) Bo treba preveriti na lastne oči.

 

Jaz sem Alana mislil igrat na PC. Samo glede na opise o tehnični zahtevnosti... nisem več čist ziher.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...