Skoči na vsebino

[multi] Alan Wake 2


fric

Priporočeni prispevki

pa ne izplača se ravno vseh pobijati. Tiste, ki te motijo pri iskanju kakega "priboljška" že, ampak, ko jih je bataljon na kupu jih je boljše zaobiti ali jim zbežati. Sem ravno preigral prvi Alanov del, ko izvajaš en ritual v podzemni železnici in se jih je na koncu toliko pojavilo, da jih ne bi mogel vseh pobiti, če bi imel trikrat toliko municije kot sem imel, vsaj na hard težavnosti. Sploh pa je uporaba obližev in zdravil ekstremno zamudna, Obstaja tudi tista veščina, ko z točkami od "words of power" narediš Alana manj vidnega tem zgubljenim dušam. Ko pa igraš Sagine dele sem opazil, da se včasih šibke točke pokažejo tudi na hrbtu "takenov". Tisto zadeti je šele podvig. :D

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Men je bil težji kot v enki. Tam se mi je zdelo da sem rambo in lahk streljam kot mi paše :D tle sem imel bolj filing resident evil, ko sem mal razmišljal kaj in koliko bom uporabil. 

 

Sem pa končal špil. Men je zgodba top. Ne vem kaj kadijo te writerji, ampak jst bi tudi to. Tudi če se igra konča, kot se konča, je izvedba, writing, režija, vrhunska. Zame je to definitivno goty 2023. Se mi zdi da je ta špil druge kategorije, to je art. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 10 urami:

kako je hard diff, a je fair al je cheese?

 

vecina pravi, da je kul

 

 

za zdaj se mi zdi igra relativno lahka. Spopadi so v glavnem monotoni, ker ne delaš drugega kot, da se umikaš, ustvarjaš distanco med seboj in nasprotniki zato, da lahko zadaneš par headshotov. Ko pa si stisnjen v kot v popolni temi in jih nekaj pritiska z vseh strani potem je kaos. :D Tudi, ker nisem še prišel do šibrovke. Drugače pa občudujem tiste, ki so končali. Jaz več kot dve urici s pavzo vmes ne morem igrati, posebno ne survival horrorje, ker so izredno počasni glede na to, da vsak prostor skrbno pregleduješ v upanju, da boš našel tisti metek ali medipack, ki te bo rešil.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Nisem si mislil, ampak AW2 mi je za zdej ena iger leta. Nisem fan ne horrorjev, ne prepotentnih “i’m le artiste” iger, ampak ta zadeva je something else. 
 

Imam enako mnenje kot Jin, le končal še nisem, tako da ne vem kako se vse skup konča. 
 

Control je meni čista desetka, AW2 mi je pa standout leta, nisem pričakoval tega. Za BG3 in TotK sem vedel, da bojo sekale.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:

Nisem si mislil, ampak AW2 mi je za zdej ena iger leta. Nisem fan ne horrorjev, ne prepotentnih “i’m le artiste” iger, ampak ta zadeva je something else.

Imam enako mnenje kot Jin, le končal še nisem, tako da ne vem kako se vse skup konča.

Ta špil je umetnina v polnem pomenu besede.

Musical chapter lives in my head rent free.:lol:

 

Povezava do prispevka

Drgač meni tudi Max Payne 3 ni bil slab — vem, da so drugi devi in rahlo predrugačen vibe, ampak se mi je zdel precej naraven naslednik prvencev, kljub soncu se nisem imel težave vživet v dejstvo, da gre za nadaljevanje depresivnega Maxa. Predvsem se mi je zdel grafično nadmočen. Sicer ga že od izida nisem zalaufal, tega je že holy shit 11 let, ampak Rockstarsi so takrat naredili pomoje vrhunec linearnega shooterja. Dobre, raznolike mape, uničljiva okolica, hud bullet-time, dober filing šicanja folka, ni da ni. Po mojem filingu poleg Naughty Dog igračk vrhunec linearne akcijske igre. Res mi zdaj ne pade v glavo, kaj bi bilo (vsaj takrat) še na podobnem nivoju? 

Povezava do prispevka

Končal in platiniral... ob creditsih sem kar malo zaploskal :). Ne bi nič dodajal, ker je Jin odlično zapisal. Sem pa tudi bil navdušen nad ugankami, po dolgem času sem imel dejansko list paprija in svinčnik v roki, da sem jih reševal. Res nor kandidat za igro leta in glede nato, da si Remedy "upa" in dela malo drugače stvari, si res želim, da bo igra tudi komercialni uspeh. 

Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče pred 12 minutami:

jaz sem včeraj delal tisto kašeto v kateri je samostrel in ugotovil, da je z leti moj IQ izparel. Pred internetom sem igre tipa Myst in Riven reševal le z lastno pametjo... j sicer res, da sem včasih rabil pet dni za en problem. :rofl:

Lahko greš pol po AW2 igrat Talos Principle 2, da spet malo prideš v uganke :D 

Povezava do prispevka

Max Payne 3 je meni eden najljubših špilov. Kok hudo, da so Rockstar nardil špil, ki ga niso razvlekli v 3PM; da so set piece dovolj raznoliki; da je Max še vedno tipično depraMax.

 

In najjače je to, da je akcija nonstop, ne tako kot pri Uncharted 4, kjer je občutno preveč no-skill plezanja in mirnih delov.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 41 minutami:

Max Payne 3 je meni eden najljubših špilov. Kok hudo, da so Rockstar nardil špil, ki ga niso razvlekli v 3PM; da so set piece dovolj raznoliki; da je Max še vedno tipično depraMax.

 

In najjače je to, da je akcija nonstop, ne tako kot pri Uncharted 4, kjer je občutno preveč no-skill plezanja in mirnih delov.

 

Mene je najbolj odbijalo okornost lika in težavnost premikanja. 1 in 2 imata to v nulo poštimano. 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 11 minutami:

A mas gusarsko verzijo?

A mas patch 1.08?

A to mn3 tko zmanjsa resolucijo?

tole je napalil najnovejši patch, prej tega baje ni bilo. Baje je bil nek hrošč kjer ti je ena miš onemogočila, dostop do enega kontrolnega panela. Miš so zbrisali in razfukali celo sceno okoli nje. Ne gusarim od kakega 2008. Resolucijo sem zmanjšal preden sem postal sliko, da ne bi bil deležen kritik, da kradem bandwidth. Sedaj sem kritiziran, ker je prenizka. :D

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...