Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Stari…to je tak vlki spil da nemorn verjet…100ur..55%… 114lvl…zaj sem 2/3 zime male odkril..raziskoval se nic..ker si skoz prvo mapo odprem celo pol pa zacnem lutat….oni nekron al kj je..tuneli..pol ze gam isces raziskujes..puno vsega..je lift..valda grem gor da vidim kam pridem…mhm..gremo dol..doli oni scarlet pool…tam vse okoli..se en lift..da vidim kje bom gor priso..ah kje mudel..se dool..adeejo..kaj te to je..te oni bossek…ruknem..zadi vrate..faak se en morem odpret…grem do ranni..se ne morem odpret chesta za ono runo…nvm morn se neke poiskat…

 

pa kolko let so te delali toti spil? 10? Pa 200 japoncekov =DD 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 20 minutami:

Instaliral sem dirt 5 in ghostrunner. Prvega sm 3min igral, drugega pa 5min preden sem zbrisal.

 

Pofromovska depresija

 mene je strah končati ta špil (zadnja dva tedna nisem igral 10 ur skupaj, burnout od prej ):ninja: oz kaj sploh še ostane drugega kot depresija?

Povezava do prispevka

kvaj ta spil. grem raziskovat weeping peninsulo in me chest preteleportira v liurnio. premagam gianta. un mini kamnit teleporter ne morem uporabit. na drugi strani lever za dvigalo tudi ne. fast travel ne dela, you are traped.

 

 

ja nic se fuknem tam v prepad, ozivim in spet lahko fast travelam. fak.

 

sem pa videl big ass kamnitega zmaja na tej lokaciji. nice.

Povezava do prispevka

ja grace je bil takoj tam ko me je teleportirali pa se vseeno nisem mogel travelati. kje to pise kako se resis traped? jaz sem videl samo to, da so vsi graci precrtani z rdeco.

 

also spucal sem limgrave in weeping peninsulo. mal je bad, ker se eni bossi ponavljajo. eni so tam kr tko, tolko da so. tud prevelik level sem in si enih bossov nebi smel zasluzit ubit ampak ker mam vecino pik v health in upgrejdane flaske mi uspe v prvo.

 

tile bossi v evergaolih. to so kar random posejani okrog in so sam tolko da so, da dobis nek loot.

 

weeping peninsula nasploh nima neke zgodbe. zakaj bi sploh sel v to zono ne vem. ena mladenka mi je dala neko pismo. bogsigavedi kam ga morm dostavit. bil sem pri zadnjem bossu na otocku na drugi strani grada pa nisem nasel quest NPCja.

 

aja, pa kaj si lahko zacnem z unim mavzolejem, ki stompa okrog in zvoni, pol mu pa popucas noge in ti pise da lahk neki duplicatas ampak ne vem kaj.

aha, pa se to vprasanje. godrick the grafted mi je dal runo, ki sem jo aktiviral in tudi equipal. ampak ne vem ce runa kaj deluje al ne? neki pise da mors rune arc uporabit or smth. sam kako dolgo pol to drzi? consumabli v igricah mi grejo na zivce in jih ne uporabljam ponavadi.

Povezava do prispevka

Drži dokler ne umres

 

Weeping je tam, da se nabildas pred stormveilom, ni obvezna, lahko bi pičil takoj v grad (če ti je blo prelahko) 

 

Ponavadi moraš restat pri grace-u, včasih je še tako da mors proti vn iz jam da potem dela fast travel 

Povezava do prispevka

Dotaknil si se gracea, da si ga zacahnal, ampak nisi restal ob graceu, zato.

 

Un kvest glede pisma, njen fotr je v tem gradu, navrh grada. Zihr si falil en stolpek. Pejt do njega, pejd do mladenke, pejt do njega, pejt do mladenke, mogoc clo do nje 2x. Tko nekok gre quest 😄  pol fotra kasneje se nekje srecas, ce to vse naredis

Povezava do prispevka

in kaj je ta rememberance?  v holdu mi ga ena stara zenska lahko aktivira in dobim njegove powerje. v mauzoleju pa ga lahk duplicatam. a je to razlicno od great rune?

 

sem sel nazaj poiskat unga modela in mi je dal neko bedno vejo lol.

 

drgac sem popucal vse bosse kar sem mislil, ostali so mi se samo:

 

image.png.921b7e09469f762593131407587c9972.png

 

mogoce se potrudim pa poiscem bell bearing hunterja. v stormveil castle pa ni sans da spet grem in se tam zgubljam. ceprav crucible knight zna bit kar izziv, ce je isto tezek kot v evergaoulu.

 

aja, pa megla cist na zacetku k se un vozicek vozi po hodnikih mi je ostala. to me pa res zanima kaj se skriva na koncu

Povezava do prispevka

remembrance je soul od večjega bossa, pri bakici ga lahko zamenjaš za weapon/spell/item, vsak remembrance ima dva itema

Če hočeš dobit oba, moraš duplicirat rememberance

 

Je različno, remembrancov je več, great rune pa dobiš samo od demigod bossov  

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
drevored reče pred 3 urami:

in kaj je ta rememberance?  v holdu mi ga ena stara zenska lahko aktivira in dobim njegove powerje. v mauzoleju pa ga lahk duplicatam. a je to razlicno od great rune?

 

sem sel nazaj poiskat unga modela in mi je dal neko bedno vejo lol.

 

drgac sem popucal vse bosse kar sem mislil, ostali so mi se samo:

 

image.png.921b7e09469f762593131407587c9972.png

 

mogoce se potrudim pa poiscem bell bearing hunterja. v stormveil castle pa ni sans da spet grem in se tam zgubljam. ceprav crucible knight zna bit kar izziv, ce je isto tezek kot v evergaoulu.

 

aja, pa megla cist na zacetku k se un vozicek vozi po hodnikih mi je ostala. to me pa res zanima kaj se skriva na koncu

Js glih danes na ng+ šel bell bearinga lovit, 2x me razbil ko pičko 😄

Povezava do prispevka

Prišel do fenomenalno narejenega in ravno prav dolgega Heligtreeja, se nabeastal na lvl 140 ker ti dropa dobesedno vsak šupak med 6k in 10k duš, nato pa kake 2 uri delal Melanio :DEvo to pa je proper souls boss, ZELO worthy rangiranja med težjimi DkS 3 DLC bossi. Najprej sem jo delal s tisto dilo iz plota od Ruins Greatsworda, ki sicer res užge ko artilerija, ma je za takega bossa čist prepočasen. Potem sem switchal na Golden Haleberd in je zadeva ponovna rešila situacijo, kljub precej nižjemu dmg outputu. Ful ji lepo je pobirala skoke vstran, dosti hitra, velik range, dober jo je staggerala, tko res very nice. Zelo težek, ampak res carski fajt.

 

Je to to, se grem lahko požigalca.mov? Ali moram še kaj zrihtati prej - npr. questa od Fie nisem nič več videl odkar jo je štihnil dvojček Damjan, božjega bratca Miqaella tudi še ni bilo nikjer, od tistega Lord of Blooda tudi ni bilo še niti piska...

 

Aja pa nimam več pojma, kam bi vlagal pike :D 60 VIT, 50 END, 55 STR, to je to, to je lajf, drugega se ne rabi...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 minutami:

Je to to, se grem lahko požigalca.mov? Ali moram še kaj zrihtati prej - npr. questa od Fie nisem nič več videl odkar jo je štihnil dvojček Damjan, božjega bratca Miqaella tudi še ni bilo nikjer, od tistega Lord of Blooda tudi ni bilo še niti piska...

 

Če si od Fie dobil Mending Rune of Death Prince (kar si), potem je to to. Če si premagal zmaja kamor te teleportira od zadnje lokacije in dobil trophy... potem je to vse nujnega za platino.

 

Boš delal platino v prvem skozihodu? Potem motaš v Capitolu pobrati legendary weapon (Bolt of Gransax, če še nisi) preden požgeš drevo (ker bo potem nedostopno).

 

Potem pa burn motherfucker, burn...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Potem sem switchal na Golden Haleberd in je zadeva ponovna rešila situacijo, kljub precej nižjemu dmg outputu. Ful ji lepo je pobirala skoke vstran, dosti hitra, velik range, dober jo je staggerala, tko res very nice.

Kot predstavnik kratkokurčnikov, ne bom reku nič, sam tiho pa tudi ne bom.

 

(Jaz sem jo delal z Uchigatano :D).

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

a to so te cheating bleeding buildi fore, jaz sem jo pa moral mlatit z najmočnejšim +10 STR weaponom tolko cajta da sem skoraj skupaj zlezel od utrujenosti, pa mi nasilje nad ženskami ni glih tuje

 

2 katani, seppuku in arcane 80 :D Ne rabiš drugo.

 

To sem šel NG+. Ker sem želel arcane build igrati že Bloodborne. Preden sem videl, da je to dejansko full močno še z raznimi dodatki.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 44 minutami:

Smert je storila v minuti hehe

Eh. Vsak jo lahko scheesa. Tole me žal ne bo nikoli impressioniralo. :D

Iz principa sem fural Keen Uchigatano namesto bleed verzije.

 

Inb4, nje nje, uporabljal si parry, to lahko vsak. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Saj smo že obdelali cheese... nismo? :D To je samo, ko se izkoriščajo glitchi, napake,... ko je uporabljena bilokatera mehanika, ki ima From Software seal of approval pa pač ne hehe... Si kot igralec samo zelo prilagodljiv, učljiv, inteligenten, da znaš izkoristiti mehanike sebi v prid in ekstremno lep :mafija: Programerji ti samo kup vsega vržejo pod noge in tisti bolj iznajdljivi seveda izstisnejo iz tega čim več. Ko vidiš mrtev plen pred sabo pa si full ponosen, da si bil tko zvit.

 

Saj isto v RL. Dobiš nek cilj, nalogo, delo... za katero je fiksna plača XXX.Valjda probaš najti najlažji način, do prideš do teh XXX nagrade in ne mečeš sam sebi vmes polen pod noge. Tisti, ki se dobro znajde že pije, pleše, fuka. Slabši pa pač ta čas grintajo naprej za isto končno nagrado :D

 

Če pa neke lažje poti ni in je edina pot do cilja zagrist v delo (Sekiro v igrah), potem pa se pač zagrize.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Dejansko mi je žal, da ne izkoriščam še veliko več zadev, ki jih nudijo. Toliko consumables kot jih je jaz pa nič. Niti enega parfuma nisem naredil in kasneje vidim, da so ene stvari super. Potem v opisih nasprotnikov weak to fire, imeune to freeze.... Pri vsakem kaj drugega, jaz pa pri vseh uporabljam isto taktiko. Zdaj prvic, ko sem potem gledal njihov wiki prav vidim kaj vse nudijo, mi pa v bistvu ne izkoriščamo. Je pa res, da je špil tako glonazen, da se mi res ni ljubilo brati opisov vseh zadev v inventarju, da bi našel smiselno rabo. 

 

Gledal pa sem potem Fightin Coeboya par boss fightov v walkthroughju in je kar dosti nekih pizdarij vedno žrl, ki niti ne vem kaj so. Mogoče čez par mesecev, če me spet prime. Ampak mislim, da se bom prej lotil še enkrat Bloodborne. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Prišel do fenomenalno narejenega in ravno prav dolgega Heligtreeja, se nabeastal na lvl 140 ker ti dropa dobesedno vsak šupak med 6k in 10k duš, nato pa kake 2 uri delal Melanio :DEvo to pa je proper souls boss, ZELO worthy rangiranja med težjimi DkS 3 DLC bossi. Najprej sem jo delal s tisto dilo iz plota od Ruins Greatsworda, ki sicer res užge ko artilerija, ma je za takega bossa čist prepočasen. Potem sem switchal na Golden Haleberd in je zadeva ponovna rešila situacijo, kljub precej nižjemu dmg outputu. Ful ji lepo je pobirala skoke vstran, dosti hitra, velik range, dober jo je staggerala, tko res very nice. Zelo težek, ampak res carski fajt.

 

Je to to, se grem lahko požigalca.mov? Ali moram še kaj zrihtati prej - npr. questa od Fie nisem nič več videl odkar jo je štihnil dvojček Damjan, božjega bratca Miqaella tudi še ni bilo nikjer, od tistega Lord of Blooda tudi ni bilo še niti piska...

 

Aja pa nimam več pojma, kam bi vlagal pike :D 60 VIT, 50 END, 55 STR, to je to, to je lajf, drugega se ne rabi...

Za lord blooda in miqaella, to je isti kurac se mi zdi.. sem ti reku zadnjic, najdi uni teleport v unem podrocju pree heligtreejem.. tam na zahodu, na robu, pri prepadu mire bit.. od une cerkvice na severu, gres samo juzno ob robu mimo medvedov

 

Str gre do 80 hard cap

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...