Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

KONČNO!

 

On that note...prvič sem se odločil prešaltat na čisti INT build, v življenju nikoli igral na ta način. Danes grem v Caelid po Moonveil, ene par staffov že imam, ne vem pa kateri so dobri, niti spellov ne poznam nič.

 

Je pa drek, dost stvari se približno spomnim kje bi naj ble. Iskal sem en armor, vedo sem, da je ali v Liurniji ali v Altusu. Pol sem šel guglat, Sage's cave v Altusu, pojma nisem mel kak naj pridem tja, pol ure sem skakal ko zmešan okoli :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 minutami:

KONČNO!

 

On that note...prvič sem se odločil prešaltat na čisti INT build, v življenju nikoli igral na ta način. Danes grem v Caelid po Moonveil, ene par staffov že imam, ne vem pa kateri so dobri, niti spellov ne poznam nič.

 

Je pa drek, dost stvari se približno spomnim kje bi naj ble. Iskal sem en armor, vedo sem, da je ali v Liurniji ali v Altusu. Pol sem šel guglat, Sage's cave v Altusu, pojma nisem mel kak naj pridem tja, pol ure sem skakal ko zmešan okoli :D

Ovi Meteorite staff, ki ga najdeš v Swamp of Aeonia, ima S scaling. Jaz sem v prvo preigral s tem staffom do konca špila.

Povezava do prispevka

Miquella je na konju po mojem. Čeprav je tbh lahko tudi Marika, sm zakaj bi jo pol naredili tako zelo podobno Miquelli ob ugrabitvi?

 

Druga mapa imo, mogoče alt varianta kake obstoječe kot v Old Hunters.

 

38061A9F-6F99-46DB-BBE6-C7F1790B9E9B.jpeg

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Meni je najbolj smiselno tak, gremo v čas ko Marika pride v Lands Between, torej ista lokacija, ampak določene zadeve drugačne + neka manjša nova lokacija.

 

Drugi DLC bi pa lahko bil Miquella.

 

Al pa je to dejansko Miquella, in je tam Haligtree.

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Tisto na sliki bo skor stavu da je OG crucible drevo v jizz landsih kjer najdemo Crucible Set. 

 

Sm če je to tisto drevo, pol Miquella ne paše not. 

 

Fak. 

 

Sm si reku da ne bom analiziral glupe slike in naslova, but here we are.

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...