Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Jaz sem padel v Elden Ring, kot da prvič špilam. Res je, da prvič špilam INT, ampak nisem tega pričakoval. 

Čaranje mi je postalo všeč, pa sem bil v dvomih, kak se bo to izteklo. Še posebej mi je kul ker še vedno lahko špilam melee zaradi carskih sword spellov in ni potrebe se zanašat na Moonveil.

Takoj ko sem prebolel HP flasks in naložil večino v FP, je igra stekla. Ni pa to noben easy mode, nekatere zadeve lahko rešiš brez težav, ampak hitri bossi so lahko hud problem.

Zdaj že znam balansirat borbe in je hudo dober občutek ko ustvariš idealen build. Mam še celo SIofro, Ainsel, Shaded castle in Lyndell za naredit, pol bom verjetno pocakal DLC.

Mogoče se še odpravim v zimske kraje malo.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 20 minutami:

Jaz sem padel v Elden Ring, kot da prvič špilam. Res je, da prvič špilam INT, ampak nisem tega pričakoval. 

Čaranje mi je postalo všeč, pa sem bil v dvomih, kak se bo to izteklo. Še posebej mi je kul ker še vedno lahko špilam melee zaradi carskih sword spellov in ni potrebe se zanašat na Moonveil.

 

 

Meni eno lowkey najjačih early orožij za INT build. Ni OP sploh, izgleda sick v kombinaciji s Carian platom, in ko imaš prave trinkete postane res močan.

 

https://eldenring.wiki.fextralife.com/Carian+Knight's+Sword

 

Pol ko pa moraš nekemu bossu res ful jebat mater, pa izvlečeš Astelino krilce in deri po L2 kot da ti je dolžan denar.

 

Drgač meni je int melee daleč najbolj fun build. Ko dobiš luno od Ranni pa sploh.

 

 

Povezava do prispevka

Mislim, da mam tega. Problem je, da imam marsikaj, sam še nisem vsega probal.

 

Kar sem naštudiral do zdaj je tole, Carian glinstone staff uporabljam ker boosta carian magic, jaz pa dost uporabljam Carian greatsword, piercer in slicer.

Za long long looong range pa Lorettas greatbow, zakon zadeva. 

 

Vceraj sem ugotovil, da tudi če imas staff equipped, ti lahko boosta določene spelle, to bom danes preveril malo. Talismane morm malo prečekirat.

 

Wings of Astel dobis pol ko ubijes Astela verjetno? ker jaz še nisem tak daleč

 

aja pa včeraj sem ugotovil, da lahko chargam magic attacke. Pač, počasi napredujem :D

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Mam night comet in shard, uporabljam Carian staff, ker boosta carian magic, to mi je vsec, se vedno lahko igram melee s carian slicer. Loretta, night magic itd je samo za tezje navadne seronje. Sicer pa rock sling sfuka vse kar je mal vecje (zmaji itd) 

 

Ampak mage easy mode kurac. 

 

Da vidim kak je easy mode ko si zaprt v mali sobi, cimer ti je pa Elemer of the Briar, ki ti vsako noc ko spis zabije meč v rit.

Povezava do prispevka

Špekulacije na podlagi nepotrjenih virov, DLC bi lahko naslednje leto ven priletel, kar je dokaj smiselno, ker letos pride Armored core.

 

Jaz sem pripravljen, level 110.

 

Sem pustil vse endgame bosse za pol. Torej Fire Giant živ, ne nameravam it v Farum Azula, v Haligtree bom šel pogledat. 

 

Sicer pa, res odlom od igre. Mage igranje mi je carsko, toliko izbire (čeprav zdaj skoz samo Dark moon GS uporabljam). 

 

Bloodborne mi je osebno boljsa igra, bolj strnjena, precizna, šus v žilo. Po drugi strani, Elden ring je gardaland, neskoncno opcij, uzivanja in kar se mene tice, res neverjetno dobro zaokrožena igra in zaključek sage.

Povezava do prispevka

Jaz sem tudi ta vikend prišel do Malenije z MGS buildom.

 

Prvi try po animaciji prasica insta charga in me twoshota na 50 VIT v med armorju. Ubila me je sred casta Rannis dark moon. Ok bitch, to bo zanimiv popoldan si rečem.

 

Drugi try ona lepo chilla kot sem vajen. Ranni lunica, phalanx greatsword in chargan MGS insta stun, visceral, gremo v p2. 

 

Naredi gay rožo, ista vaja kot prvič, mrtva. Fakin najlažji fajt v tem runu. Ne samo da ni waterfowlala, ni udarca štartala a kamoli zadela. Perfect win.

 

Poln hypa ajde bom še Maliketha da se nisem logiral zaman a ne. Maliketha sem ubil ene 4-5x, nikol rabil več kot tri poskuse na run, pa še to v learning moves poskusih. 

 

Tle sem zdej na ene 12tih tryih. Z MGS ga ne zadanem, s spelli ga ne mislim cheesat. WoA je tudi useless na njem. 12 fakin failov, več kot na vseh bossih doslej skup. Čist razočaran in zafrustriran grem do chesta. 

 

Tko nekak mix med Kratosom ko gre v GOW2018 v kolibo po verige in Ludwigom v p2 tranziciji ko se spomne his old trusted frienda.

 

Vzamem ven Moonveil, a rekel sem si da ne bom. Lepo do kovača na +10, pol pa cucku dat lekcijo. Prva faza ezpz, druga faza ajmo fant, jaz in ti. 

 

Valda me je pojebal na suho 4x zapored. Jaz sem vmes tiltal, vsakič zaprl igro in insta šel nazaj not, zamenjal kontrolerja ker "neki ne prijema" ceprav je na 90% baterije. 


Najboljši feeling ever. Danes pogledam TLOU finale in grem pesotu dostavit doživljensko zalogo Pedigree Pal in katane.

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Ne vem, malo sem zatrokiral, kaj je MGS???? :D

 

Jaz sem pri Maleniji priso v drugo fazo, sam je problem, ker sem ocitno pozabil kako dodgat rožo. V prvi fazi pa fašem od oka 3x waterfowl dance. Načeloma ga znam dodgat, s tem da me vseka vsaj enkrat.

Ker pa imam VIT nekje 35, uporabljam talisman za negacijo damagea. Recimo, da pomaga. 

 

Uporabljam pa Dark moon GS + Rannis moon + night comet + stars of ruin + adulas moonblade. 

Povezava do prispevka

Dark Moon Greatsword je bil v Dark Souls imenovan Moonlight Greatsword, pa še vedno pišem MGS, moj bad.

 

S tem buildom se jo najbolj splača stunnat tko kot sem gor opisal. Fukneš lunico v njo, potem castaš greatsword phalanx al kaj je(3 meči k lebdijo okol tebe).

 

Pol rabiš 1-2 charged projektila in v combu z phalanxom bo stunnana 100%. 

 

Drgač nucam Shard of Alexander, def talisman iz haligtreeja, godfrey icon za boost charged spellov in int talisman. 

 

Vit 50 mam pa na vsakem liku v vsaku FROM igri, brez izjeme. Modrec me je enkrat naučil "dead retards do 0 dps".

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...