Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Ma itak ne :)

 

Zanimivo mi je, ko opazujem kako različne izkušnje imamo z različnimi boss-I. In to v vseh From igrah. Fina stvar. 

 

Je pa res, da sem pri Godricku umrl in je on tudi umrl in že pravil tiste poslovilne besede. Sem upal, da ostane mrtev, ampak je zgleda bil prej moj crkot. Je blo treba še enkrat. 

 

Tista golazen pod gradom je tudi mene drkala v glavo. Pa še slabo se vidi, ko obrača kamero. 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Stormveil Castle!!!! :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Bolano dober design, arhitektura, milijarda prehodov, skrivnih poti, ugank kako do določenih itemov, ki ti jih igra kaže pred faco in kar 4 mini bossi (2 sta res lepo skrita, še posebej oni grozni životinski stvor spodaj). Sem porabil kar nekaj ur, da sem pogruntal vse poti in lahko mirno rečem, da sem absolutno VSE pobral in pobil.

 

Že uno, ko vstopiš v grad, pa takoj hidden item ter pot za prvim vogalom. Ampak ta grad je res proper gromozanski, sem prav s težavo delal mapo gradu z možgani, vsakič vsaj 3 poti.

 

Zdaj pa lahko začnem Liurnio za prav.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Ma itak ne :)

 

Zanimivo mi je, ko opazujem kako različne izkušnje imamo z različnimi boss-I. In to v vseh From igrah. Fina stvar. 

 

Je pa res, da sem pri Godricku umrl in je on tudi umrl in že pravil tiste poslovilne besede. Sem upal, da ostane mrtev, ampak je zgleda bil prej moj crkot. Je blo treba še enkrat. 

 

Tista golazen pod gradom je tudi mene drkala v glavo. Pa še slabo se vidi, ko obrača kamero. 

 

Ja, izkušnje so res različne. Sem šu zdele šele recimo probat Godricka. Sem mislu ajde, grem pogledat, ker mam rune itak na nuli, tko da je vseen. So bli volkci tako pridni, da me niti enkrat ni udaril in je padel v prvo. :) In evo, zdej sem še jest v golden klubu.

Povezava do prispevka

Evo spucal prve tri demigode in prva tri obmocja.. naredil sem ogromno in swm OP ampak glede na videno in po vasih pogovorih sem kljub temi spustil precej kvestov 🤯

 

Kaj naj tecem.. odfuk od igre.. dobro se stopnjuje..  bossov je milijardo.. igrica je OGROMNA vedno neka nova obmocja mape, bossi, questi.. ce nebi imel sorcereja in obvladal souls system gledal na wiki za opremo ki si jo zelim, bi scal kri na veliko

 

Igra je res ogromna imam cca 60 ur in sem IMO na polovici mogoce malo vec, ampak ne dosti... tako da, ne vem kaj napisat. Ne vem kako jim je vspelo naredit tako ogromno mapo in dobesedno true Openworld.. tudi ce bi lahko dolocena obmocja omejili, da bi igra bila bolj tezka, zanimiva, je res uno no limits.. gres v podzemlje, ki je imo po delih kot se eno celo obmocje al se vec in prides ven nekje v pm na drugi strani mape........ tudi ce si spoilas in ni se cas za to in pol lahko overleveliras, nema veze. Miyazaki dont give a fuck, smo reki openworld in more bit openworld 🤣

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 12 urami:

A uno žensko ste objeli? Ste vedli tole:

 

DO NOT hug this lady in #EldenRing .

She'll cause you a negative buff where you lose 5% of your Health Power (top corner, red box, arrow down).

Use Baldachin's Blessing (she gives this consumable) to get rid of it.

You should only hug her if you're ready about to fight a boss.

 

To je to, kurba. Vsak dan jo trikrat objamem.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 10 urami:

. !!!! :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Bolano dober design, arhitektura, milijarda prehodov, skrivnih poti, ugank kako do določenih itemov, ki ti jih igra kaže pred faco in kar 4 mini bossi (2 sta res lepo skrita, še posebej oni grozni životinski stvor spodaj). Sem porabil kar nekaj ur, da sem pogruntal vse poti in lahko mirno rečem, da sem absolutno VSE pobral in pobil.

 

Že uno, ko vstopiš v grad, pa takoj hidden item ter pot za prvim vogalom. Ampak ta grad je res proper gromozanski, sem prav s težavo delal mapo gradu z možgani, vsakič vsaj 3 poti.

 

Zdaj pa lahko začnem Liurnio za prav.

 

Men je tut fascinanten. Dva dni se že podim po njem, pa imam občutek, da nisem vsega odprl, pregledal. Se pa počas pripravljam podelat minibosse, bosse in ostalo viteško gamad, ki se mi je zamerila na poti.

 

Eno vprašanje za junake, ki so že švical na gradu... 

 

Spoiler

Tam na onem 'vrtu' v gradu, kjer je cela divizija vojščakov, uperjenih na mala vrata kjer uletiš ven iz bajte. Zadaj na koncu sedi oni big guy s psom pod stopnicami. Pred njim pa je oni kip, iz katerega se svetita dve stvari. Ročno ju ne morem vzet. Mora ta big guy usekat po tem kipu v pravem trenutku al je tisto kar tako? Da vem, a se grem nazaj matrat al mirno spustim?

 

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Včeraj sem stresu šefico na akademiji v drugo. V prvo sem prišel do nje z 5 flaski potem nisem takoj opazil kaj moram delat v prvi fazi in mi je seveda zmanjkalo flask za drugo.  Potem sem šel spucat podzemlje pod Limgrave kjer sem mislu da bom dobil popizditis zaradi lokostrelcev ki te snajpajo čez pol mape. Na koncu sem šel pa še spucat podzemlje pod Liurnio kjer me je kar precej namučil šef ampak ker sem pač kar precej močan sem ga kar malo potankal in zmagal.

 

A je komu jasno kam gre un npc ki je hotel ključ za akademijo potem ko mu ga daš? Ker sem ga malo iskal po akademiji pa ga nisem našel...

Povezava do prispevka

@Preotet predvidevam, da moramo spet poiskat tisti Bell, tako kot za smithing stones in ga dat nekomu, da lahko kupimo.

 

Kateri level ste? jaz sem se kar malo presenetil, ko sem vido. Level 50 po 30 urah igranja. v Liurniji še mam akademijo in Caria Manor od vecjih zadev za spucat.

Pa se niti dotaknil nisem ne Siofre ne Ainsel river.

Povezava do prispevka

A craftate kaj? Jaz skoraj nič. Včeraj sem nekaj puščic za rezervo. Kake ognjene bombe mi je žal, ker nimam dosti pot-ov in imam vedno občutek, da moram material šparat za hude čase :D

 

To imam v vseh takih igrah problem (isto z rune arc in ember v DS3 recimo). Šparam, ker mi je žal porabiti, na koncu pa mi je ostajalo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

 

Kere talismane imaš to? Tudi R2 uporabljam premalo pa sem slišal, da je dosti pomembnejši kot v prejšnjih souls igrah.

Mam enega, da je vsak naslednji udarec mocnejsi, prepoznas, ko zacne rdeca energija vret iz lika, pa tudi ojačan r2 attack, demolira minibosse. Oni erdtree avatar je bolj ko ne skoz v visceral pozi :D

 

Ne sprasuj kje sem jih dobil, ker nimam pojma, vsake tolko casa preverim inventory in vedno nekaj novega :D

Povezava do prispevka

Matr vola ne vem kje dobit sharde (4)... Rabim še enega da spravim orožje na +12, shardov (5) in (6) imam pa toliko da bom lahko takoj nadgradil orožje na +16... V akademiji sem dobival (5) v Siofre in Ainsel River pa 1-3... Spucan imam pa cel Limgrave, Weeping Peninsulo in Liurnio do akademije. Pa mislim da sem tudi v vseh treh conah našel rudnik...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...