Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Ej, a je kdo mogoče opazil, sploh veterani From iger. Nisem šel prov čekirat, ampak sem dobu občutek, da so vsi enemiji v vseh regijah enako močni. Se pravi, kostkoti al pa volkci so enako močni v Limgravu in recimo v Liurniji al pa kjerkol. A je to možno, a me občutek vara?

Povezava do prispevka
Preotet reče Pravkar:

Ej, a je kdo mogoče opazil, sploh veterani From iger. Nisem šel prov čekirat, ampak sem dobu občutek, da so vsi enemiji v vseh regijah enako močni. Se pravi, kostkoti al pa volkci so enako močni v Limgravu in recimo v Liurniji al pa kjerkol. A je to možno, a me občutek vara?

 

Ne niso ker delajo več dmg in imajo več hpja  v višji lvl conah.

Povezava do prispevka
Preotet reče pred 9 minutami:

Ej, a je kdo mogoče opazil, sploh veterani From iger. Nisem šel prov čekirat, ampak sem dobu občutek, da so vsi enemiji v vseh regijah enako močni. Se pravi, kostkoti al pa volkci so enako močni v Limgravu in recimo v Liurniji al pa kjerkol. A je to možno, a me občutek vara?

 

Ni šans. Ko sem prvič šel pomotoma preko skrinje v oni rudnik na severu, kjer so une fakin 'kobilice' in rudarji, so mi vsi po spisku j m. Medtem, ko sem dokaj v izi pucal like v začetni mapi...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 40 minutami:

zakva delate s telefoni screenshote lol? :D 

ne vem kje folk igra, ampak ful mi je bedno, da lahko screenshote na PS5 dam na USB ključek ali pa na twitter (ki ga mnogi nimamo), ne moreš pa direktno na fb/insta. Pol je lažje slikat s telefonom in objavit 

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 5 minutami:

Res bi sedu tej igrci nek shortcut za HUD ugasnt, ne da mors v meni za usak screen :’(

A ni trikotnik (oz ekvivalent) za display hud-a?

 

EDIT: Aja, ti bi rad, da je skoz vklopljen, sam da se ga ugasne na določenih mestih za SS. Ma ja, mal je bedno. Drugače lahko furaš brez hud-a in ga prikličeš po potrebi. Men ne sede. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

ne vem kje folk igra, ampak ful mi je bedno, da lahko screenshote na PS5 dam na USB ključek ali pa na twitter (ki ga mnogi nimamo), ne moreš pa direktno na fb/insta. Pol je lažje slikat s telefonom in objavit 

 

screenshote lahko dostopas prek ps appa, al pa ce si ga posles kot msg isto prek ps appa. Cel proces ti vzame3 sec dlje kuker pa ce sliksas s telefonom pa objavs sliko ki zlgeda kot to skropucalo zgori. 

 

Se slabs je da folk komentira kako je lepa. 

 

sI kr predstavlam da je Protetu visek umetnosti da mu doma nad TV visi slika kjer pise Live, Love, Laugh 

 

zasledovalec reče pred 6 minutami:

Res bi sedu tej igrci nek shortcut za HUD ugasnt, ne da mors v meni za usak screen :’(

 

mas HUD nastavitve v settingsih, podefaultu se hud ogasne sam od sebe po parih sekundah.  

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

ne vem kje folk igra, ampak ful mi je bedno, da lahko screenshote na PS5 dam na USB ključek ali pa na twitter (ki ga mnogi nimamo), ne moreš pa direktno na fb/insta. Pol je lažje slikat s telefonom in objavit 

točno to. PS app pa tut nima možnosti gledat in urejat screenshote. :(  bi drugače tiste dal gor.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 minuto:

 

screenshote lahko dostopas prek ps appa, al pa ce si ga posles kot msg isto prek ps appa. Cel proces ti vzame3 sec dlje kuker pa ce sliksas s telefonom pa objavs sliko ki zlgeda kot to skropucalo zgori. 

 

Se slabs je ta folk komentira kako je lepa. 

 

sI kr predstavlam da je Protetu visek umetnosti da mu doma nad TV visi slika kjer pise Live, Love, Laugh 

 

 

Kako to misliš PS app? A obstaja PS app za telefone?

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 minutama:

 

screenshote lahko dostopas prek ps appa, al pa ce si ga posles kot msg isto prek ps appa. Cel proces ti vzame3 sec dlje kuker pa ce sliksas s telefonom pa objavs sliko ki zlgeda kot to skropucalo zgori. 

 

 

 

Lahko navodila? Iščem v appu že pol ure, odkar je Gatsu dal comment, pa ne najdem? Stric gugl pa pravi, da imata to opcijo samo Amerika in Japan...

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

ne vem kje folk igra, ampak ful mi je bedno, da lahko screenshote na PS5 dam na USB ključek ali pa na twitter (ki ga mnogi nimamo), ne moreš pa direktno na fb/insta. Pol je lažje slikat s telefonom in objavit 

 

Gogy reče pred 1 minuto:

točno to. PS app pa tut nima možnosti gledat in urejat screenshote. :(  bi drugače tiste dal gor.

Ma narediš si en throwaway twitter account in ga linkaš na PS. Pol pa samo shranjuješ slike, ki se naložijo tam.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

lih tko k koga boli kurac kje ste s procenti 

 

grem stavit 20 flik da kdor prvi obrne Elden Ring na mn3 ga ne bo nikoli več preigral :P

 

Tole stavo boš pomoje gladko izgubil razen če bo prvi Galko al pa verjetno tud Gojc. Jaz sem še v vsak FromSoft špil vrgel 300+ ur tako da... 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 35 minutami:

A ni trikotnik (oz ekvivalent) za display hud-a?

 

EDIT: Aja, ti bi rad, da je skoz vklopljen, sam da se ga ugasne na določenih mestih za SS. Ma ja, mal je bedno. Drugače lahko furaš brez hud-a in ga prikličeš po potrebi. Men ne sede. :D

 

Niblonian reče pred 35 minutami:

mas HUD nastavitve v settingsih, podefaultu se hud ogasne sam od sebe po parih sekundah.  


Mam na auto ja, sam fora je, da ti ostane ta kompas zgori, ko “zgine” HUD. Ce mas na off se pa ne prikaze tut s trikotnikom.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...