Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 2 urama:

Gogi tomazzek, ok smithing stones 1(6x), smithing stones 2 (1x)

 

Meh/10 😄

 

Gogy reče pred 2 urama:

Sam res. Za dva kamna zgublat cajt pa po možnosti živce, preden unga đajanta spravm do kipa... Zajebi to. Raj svoja dva žolčna ven iz utrobe potegnem.

To ni za upgrejdat orožje, ampak za OCD. :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Drugace ne prodajat opreme se ne izplaca itak soulse dobis drugace..oprema pa nikoli ne ves, ko lahkk respekas, ti dosadi sorcerr npr in gres dexterity neki... sharde pa itak tudi dobis pri vendorjih imo later on

 

Pa obvezno duplicirat remebrance in pobrat obe opciji

Jst bi malo pazu z dupliciranjem, če sem pravilno razumu je mavzolejev manj kot remembrancov? 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 2 minutama:

Jst bi malo pazu z dupliciranjem, če sem pravilno razumu je mavzolejev manj kot remembrancov? 

Ne vem razen ce si kje na netu prebral

Ma jaz sem jih nasel vedno dovolj oz ravno tocno kolikor sem imel novih remebancev

 

Oziroma se en mouzuleum je viska tam v podzemlju

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 17 minutami:

 

 

V caelid zoni

 

Aja tega sem šel potamanit takoj ko sem naredil masaker nad zmaji v tej coni in se lušno nabildal za nadaljevanje igre :P Kar zajeban minišef v bistvu. Sigurno sem rabu ene 5 poskusov da je padel, ker mi ni bilo čist jasno kje je mehak...

Povezava do prispevka

WTF??? Bil sem na Akademiji čisto spodaj in me je pohopsal Pendulum Statue (uni čudni kvaziroboti z žagami na rokah). Umrem in se nisem respawnal pri zadnjem graceu, ampak me je teleportiral v Vulcano Manor. Kva je blo to?

 

To se kar ne neha, jao. Bom dal za vsak slučaj v spojler:

 

Spoiler

Lutam po tem vulkanu, da bi najdu grace al pa izhod. Najdem grace, super. Potem raziskujem naprej, nakar se mi v eni votlini vdrejo tla in padem dol v še eno votlino, iz katere ne morem, razen če grem v sobo od šefa. Ki ga niti pod razno ne bom naredu. Gracei pa niso na voljo, ker sem pod zemljo. Mate dile! In zdej bom mogu umret in spet vse rune izgubit, ker zdele še ne mislim še enkrat dol hodit.

 

uredilo bitje Preotet
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

Ne vem razen ce si kje na netu prebral

Ma jaz sem jih nasel vedno dovolj oz ravno tocno kolikor sem imel novih remebancev

 

Oziroma se en mouzuleum je viska tam v podzemlju

 

Ti vso orožje jemlješ? Ma kurac... Jaz nikoli ne bom imel strength za ene great zadeve vihtet. Od Godricka bom kar "popil" obe za rune. 

 

Je pa za mene vredi ta druga od Renne.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

 

Ti vso orožje jemlješ? Ma kurac... Jaz nikoli ne bom imel strength za ene great zadeve vihtet. Od Godricka bom kar "popil" obe za rune. 

 

Je pa za mene vredi ta druga od Renne.

 

Misliš od Rennale?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Momci podoben problem kot v Stormveil castlu :D Tam dolgo nismo znali aktovirat velikega dvigala... Sedaj pa v akademiji Raya Lucaria ne znam odpreti vrat pred končnim bossom. Tam takoj za kuglo kjer je desno teleport, levo pa velika zaprta vrata. A ima kdo rešitev? 

 

 

Js sm takoj najdu 😁 samo hvalim se. Crucible knighta pa si se zmer ne upam it ubit k me spece 😄

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...