Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 59 minutami:

A ve kdo kaj naj naredim z Rune Arc? dobo sem od nekega random kretena v dungeonu v Liurniji.

 

btw. A vi ste že naredili Liurnijo al malo skačete po mapi? :D

Poješ jih in ti aktivira Great Rune, ki jo dobiš od različnih bossov. Predstavljam si, da podobno kot un ember a kaj je že blo pri DS3, ko si zažgan okol hodu. Do zdaj samo eno, ampak pojma nimam, kaj dela, ker je ne najdem v inventoriju.

 

Liurnijo sem samo bossa premagal, drgač pa sam okol skačem in zbiram surovine. Dons sem šele začel po Stormveilu strašit.

uredilo bitje Preotet
Povezava do prispevka

Fak kva sem zdaj dal skozi......

 

2. Demigod ... vceraj sem ga drkal 2 uri... skoraj popizdu, danes dve uri, se skoraj zjokal, ga spravil 10x na 10% in me oneshotne s tremi razlicnimi napadi ki imajo poln kurac ranga, milijardo taktik.. pol ugotovim, DEBIL jedan, pazi to........!!!!!!!    da ga lahko delas na konju 🤣🤣🤣🤣🤣 ai recem ajde zdej popusil sem 4 ure ker sem debil ampak vsaj sem git gut, postal dober.. gremo zdaj v prvo.... s5 me je jebal najmanj eno uro valda.... presvical sem celo kratko majico......  pol je nekako padel. Nisem vesel. Pocutim se porejpanega :(

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

A ni en of Fromsoft prjavu da se tole obrne v 35 urah? Jaz jih imam že več pa sem ubil enga demigoda plus tri šefe k so dal trofejo... 

Ja lahko on ki ve vse kam it kaj naredit, kje dobit... 

 

Preotet reče pred 30 minutami:

Hahaha. Lahko v spojlerju poveš, za koga gre?

Spoiler
  • Radahn

 

Povezava do prispevka

Končno sm najdu dodatne magične iteme. Pr jebeni papeževi želvi wtf.

 

Vertikalni dizajn je pa nor. 

 

Premagal enega main bossa, sem šel potem na jug pa je i guess dead end z nekim polsposbnim šefom. Zdej raziskujem grad na vzhodu.

 

Grace lokacije so mal smešne. Včasih so na razdalji 50m, drugič pa pol gradu in nebroj mobov do naslednjega. Mi je kul da so pred večjimi bossi, nikol mi ni dišalo v souls igrah laufat nazaj prot bossu po vsaki smrti.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 16 minutami:

volkci so kr hudi ja jaz jim mam na +2 in so the shit za boss fighte, mama tud nek speial Ash Lhutel the Headless ki mi je skos prekrizan da ga ne morem uporablat. What the fuck is up with that 

 

Si caster ali mele build? Zahteva veliko FP za castanje in če nisi nič vlagal v mind (tudi, če si nekaj malega) potem nimaš dovolj FP za summon.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 10 minutami:

Kako pa upgrejdaš summone? Nisem zasledil še tega, da bi mi kdo to ponudil

Rdeča kapica v Stormhill Shack ima questline. Če si raziskal čisto vse v Stormveil Castle, se vrni k njej in ji boš ponudil en predmet. Naprej pa se questline odvija med njo in kovačem.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Rdeča kapica v Stormville Shack ima questline. Če si raziskal čisto vse v Stormveil Castle, se vrni k njej in ji boš ponudil en predmet. Naprej pa se questline odvija med njo in kovačem.

To sm ji dal nekaj ja. Aha, ok, to se mi odvija ja med njima :) 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 5 minutami:

@dzaver ti si tudi Samuraj a ne? Jaz sem prešaltal iz katane na Bloodhounds fang. Noro orozje, in razlog, da sem premagal Crucible Knighta.

Haha, brat moj. :D

Jaz drugače preklapljam med Uchigatano in Fangom. Prvo mam za bolj kompaktna območja z več mobi, tadrugega pa za večji damage output, ko si lahko privoščim biti bolj počasen. Obe orožji sta mi kul in nimam pravega favorita. Pa še kul je, da nimata istih materialov za upgrade.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...