Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 52 minutami:

Ja fak sorry a ne, k mi je čudn, da ne moreš direktno iz PSja uploadat slike. Bomo uštimal ta app, naslednjič se ti ni treba obnašat kot da je to tok samoumnevno, ker PREJ se je dalo iz PSja uploadat

 

clovk v letu 2022 slikate ekrane s telefoni. Dej pejd bit uzaljen kam drugam. In ja je samoumevno da ce ma konzola share gumb da se da sliko in video sherat na par nacinov. Res je da ne na nacin k bi bil uporabniku prijazen, sam res ni treba bit kmet pa slikat ekrana s telefonom. 

 

Ce se ze hoces mal pohvalt ni treba slikat televizije in postat to na forum kjer je polno geekov k jim bos potegnu zivc. Ce pa ze pa bodi priravljen. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

A uno žensko ste objeli? Ste vedli tole:

 

DO NOT hug this lady in #EldenRing .

She'll cause you a negative buff where you lose 5% of your Health Power (top corner, red box, arrow down).

Use Baldachin's Blessing (she gives this consumable) to get rid of it.

You should only hug her if you're ready about to fight a boss.

Povezava do prispevka

@Niblonian

Sicer jaz nisem slikal ekrana niti enkrat pa karkoli objavil, ampak ok. Samo pravim, tudi ne mislim za vsak kurac imet app na telefonu, sploh ker se doma telefona ponavadi ne dotaknem dokler ne grem spet ven iz bajte. Bom imel twitter pa je to to.

 

To kok si nadrkan, ker nekdo slika zaslon, me pa ne zanima. 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 14 minutami:

A uno žensko ste objeli? Ste vedli tole:

 

DO NOT hug this lady in #EldenRing .

She'll cause you a negative buff where you lose 5% of your Health Power (top corner, red box, arrow down).

Use Baldachin's Blessing (she gives this consumable) to get rid of it.

You should only hug her if you're ready about to fight a boss.

 

Ja to men tudi včeraj ni blo jasno kva mam za en debuff lol... Je pa res da 5% pač ni neki zarad česar bi se sekiral ampak ja dobr bi blo imet neko legendo kaj pomenjo vse te številne ikonice pod stamino... 

Povezava do prispevka

Sam res. :)

 

jebale vas/nas slike. Uglavnem, dobivam popizditis v gradu, ko greš po tistih strehah pa da bi uletu tistim šalabajzerjem k te s škorpijoni lemajo, odzadaj, pa jim spil kri. Dva jebena viteza sta tam, enga mi rata zlurat, pa ga potamanim, pol je pa oni crni, k ma mofomuve, pa še ogenj bruhne za finiš in naredi špikano vešalico iz mene.<_< 

 

Če nisem danes delal cca 30 runov, k pol hitim pa me fentajo že papki na poti do teh dveh debilov...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

HP regen in more stamina (moram pogledat, če bi namesto slednjega mogoče bil boljši hitrejša regeneracija stamine).

 

Drugače za cast/sorcery nimam še nič. Za faith raise mam, rabim za int raise.

E kaj je sploh razlika sorcery faith? Sorcery je long range magija, faith pa bolj ogenj itd? 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 52 minutami:

A uno žensko ste objeli? Ste vedli tole:

 

DO NOT hug this lady in #EldenRing .

She'll cause you a negative buff where you lose 5% of your Health Power (top corner, red box, arrow down).

Use Baldachin's Blessing (she gives this consumable) to get rid of it.

You should only hug her if you're ready about to fight a boss.

A to je tista ikonca aaaa.

Jaz jo grem objet vsakič, ko pridem v hub ker je moja punca (sam ona še ne ve).

Aja, pa Baldachin's blessing se imenuje ker:

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

A uno žensko ste objeli? Ste vedli tole:

 

DO NOT hug this lady in #EldenRing .

She'll cause you a negative buff where you lose 5% of your Health Power (top corner, red box, arrow down).

Use Baldachin's Blessing (she gives this consumable) to get rid of it.

You should only hug her if you're ready about to fight a boss.


Meni je blo samoumevno, saj neki rece da pobira vigor ali warmth.

 

Pa lepo mas ikonco z debuffom vidno, tak da se mi ni zdelo ravno skrito.

 

Pa saj zgine stran ko porabis oni njen consumable.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...