Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 4 minutami:

A se komu sanja, kako priti do Minor Erdtree v Liurniji? Probam it gor po hribu od Site of Grace poleg Grand Lifta, pa me na poti ubija nek Madness ailment, za katereg animam pojma kaj ga povzroča. A so krive une podgane, al je kak drug enemy, ki mi to našopa?

 

Ah, Saurona si našel. Poglej na vrh stolpa.

 

Drugače pot za erdtree ni tam. Oz je, ampak skačeš dol, ''pravilna'' ter lažja pot do treeja je druga.

 

Do treeja, prideš, če greš od bonfira dve mausolejev (neke ruis so označene na lokaciji). Od bonfira Mausoleum compound greš čez mini planoto na vzhod, prideš direkt do treeja.

Povezava do prispevka

Js bi se sam rad pohvalil da sem lihkar pocheesal erdtree sentinela v caelidu.

 

Zacetni lok + mighy shot in ga lepo iz pecine ustrelis, pol nek tam balina okol pr pecini, kjer ga ne dosezes z lokom in cez pol minute gre pocas na svoje zacetno mesto, kjer ga lahko spet zadenes iz puscico

 

 

25min kasneje sem lepo polootal njegovo okolico in najdel se eno temnico pr njem 😎

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 minutama:

@ke_kit Drugačehint za oni madness: spomni se na Bloodborne :D  

A misliš, da to ni bila prva stvar, ki mi je prišla na pamet, haha? XD

Torej bo treba samo zrihtat debuff. Gotcha. Sem mislu, da je treba ubit določene mobe al neki v tem smislu.

Aja, pa hvala za namig glede druge poti. Thx.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Bessie reče Pravkar:

A to drži cca 50-60ur da končaš igro na easy?
https://howlongtobeat.com/game?id=68151

 

Jaz sem na 50 ur, pa sem končal le 2 coni, drugo niti ne 100%, ker so določene cone zakljenjene, prav tako pa še nisem niti začel main dungeona druge cone.

 

Jaz mislim, da bo moj prvi playthrough okoli 200 ur, ne zezam. V povprečju, tudi če pol spustiš, dvomim, da bo v prvo z manj kot 100 ur. It's huge.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 2 minutama:

A to drži cca 50-60ur da končaš igro na easy?
https://howlongtobeat.com/game?id=68151

Krneke cifre lol.

Completionist 100 ur lol.

My ass. :D

 

bitsurugi reče Pravkar:

Jaz mislim, da bo moj prvi playthrough okoli 200 ur, ne zezam. V povprečju, tudi če pol spustiš, dvomim, da bo v prvo z manj kot 100 ur. It's huge.

Faking tole.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

A zna kdo pojasniti to predzadnjo ikonico? Ta mi je zdaj v bistvu še edina sumljiva. Niti z googlom ne najdem rešitve. Gre pa mi tako na živce, da samo to iščem in ne morem igrati naprej :(

 

Sem že uporabil Baldachin's Blessing. In nisem se več objemal z njo. A lahko dobim kje drugi napoj za odstraniti status? 

 

Fak, te zadeve pa me zdaj nervirajo. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

A zna kdo pojasniti to predzadnjo ikonico? Ta mi je zdaj v bistvu še edina sumljiva. Niti z googlom ne najdem rešitve. Gre pa mi tako na živce, da samo to iščem in ne morem igrati naprej :(

 

Sem že uporabil Baldachin's Blessing. In nisem se več objemal z njo. A lahko dobim kje drugi napoj za odstraniti status? 

 

Fak, te zadeve pa me zdaj nervirajo. 

 

A si v kakem hubu? Tisto je po moje no fighting zone (no attacking allowed). 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

A misliš, da to ni bila prva stvar, ki mi je prišla na pamet, haha? XD

Torej bo treba samo zrihtat debuff. Gotcha. Sem mislu, da je treba ubit določene mobe al neki v tem smislu.

Aja, pa hvala za namig glede druge poti. Thx.

Mene je to sranje 3x ubilo, pripravi health potione in samo hitro do vrha, boš preživel, to je cela uganka. Maš pa tudi site of grace ful blizu.

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

A zna kdo pojasniti to predzadnjo ikonico? Ta mi je zdaj v bistvu še edina sumljiva. Niti z googlom ne najdem rešitve. Gre pa mi tako na živce, da samo to iščem in ne morem igrati naprej :(

 

Sem že uporabil Baldachin's Blessing. In nisem se več objemal z njo. A lahko dobim kje drugi napoj za odstraniti status? 

 

Fak, te zadeve pa me zdaj nervirajo. 

ScreenShot?

Povezava do prispevka

Jebeni roditeljski sestanek me je včeraj tako zmatral da sem uspel igrat samo uro in pol preden sem že ob 22:00 dobesedno 2x zadremal med igranjem in enkrat tud crknu zarad tega.... :rofl:

 

Btw tiste hodeče bajte kjer lahko dupliciraš "duše" Lordov so specifične za določenga šefa al zakaj mi včeraj nobena od teh zraven Akademije ni ponudila nič za duplicirat kljub temu da imam od 2 lordov remembrance?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Btw tiste hodeče bajte kjer lahko dupliciraš "duše" Lordov so specifične za določenga šefa al zakaj mi včeraj nobena od teh zraven Akademije ni ponudila nič za duplicirat kljub temu da imam od 2 lordov remembrance?

 

Jaz sem tudi imel problem s tem. Duplicirajo samo one, ki imajo zvonec. Dve sta, ki ga nimata tam. Drugo je pa vse enako in tudi oltar znotraj - samo je prazen in ne moreš duplicirat. 

Povezava do prispevka

Jst imam dve te duše lordov in jih nisem še unovčil, ker ne dobim nic pametnega zase :D a te duse lahk dupliciras, da oba predmeta dobiš?

 

also, great rune ne veljajo cel cas ko so equipane? Sam ko uporabiš tisti rune predmet ne? Kok časa pa pol traja efekt?

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 44 minutami:

Ona Witch od začetka, ki ti da spirit ashes SPLOH NI sumljiva. A-a. ''Bigboss. Oh btw, my name is not Bigboss is Ke_Kit, sorry for the mistake''.

 

Pol pa spodaj njen minion NPC, ki dela lutke od ljudi. Pa zgoraj še en drug nesramen prijatelj, ki hoče, da dam NPCju v hubu ''nek'' potion. SPLOH NI SUMLJIVO!

 

Fak, že vidim, kako bom zajebal prvi run in imel nek sad gnil konec....

 

 

 

 

 

... awesome!  :D 

 

 

Wikijev se pa držim stran kot hudič križa, ker ni ga boljšega kot it blind v te From cryptic queste. Pa našel sem neke slike, ki očitno moram it na točno določeno lokacijo. Kakršnakoli podobno z Zelda BOTW je zgolj naključna! :D 

Spoiler

Js sm mislu, da se mi bo spipal uceri. Prvo sm zajebu, k sm sou do zgornga towerja, ker sm si nism zapomnu ime od wizarda in spodnga towerja sploh vidu nism :D ok je zaprto, grem do smitha. Kul smith mi da neki informacij, rece nej poiscem unga volkodlaka v podzemlju.

 

Grem clearat east Limgrave in koncno pridm v podzemlje. In pol nikjer ne najdem mape + sto let iscem zadni braizer, k sm ga sfalil. Umes najdem tega volcja glava modela, ki pravi da se slisva, ko mam vec informacij, lah pa govorim s silvotom. Js nimam pojma ker je to. Koncno najdem zadnji braizer in ubijem jelena. Ta NPC se kr ne trza. Sto let hodm po tem riverju, ubijem se lizzard bosa. NPC se kr nc. Da ne omenjam da me itak vs cas snajpajo duhci od gozdnih modelckov, res sm mislu, da bom znoru :D

 

Pol sm koncno najdu tega, k ti da potion. Ampak sm pozabu z njim dvakat govort. Tko da sm bil sam kdo da fak je ta Nelliah al kaj je, k ji morm dat to. Grem SPET v river, un spet nc. Grem se enkat govort s tem modelom in mi da introduction za Sellino, k tut nimam pojma kdo je, usaj vem, da je v Limgrave. Tko da zdej bom to zacel iskat :D

 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 3 minutami:

Jst imam dve te duše lordov in jih nisem še unovčil, ker ne dobim nic pametnega zase :D a te duse lahk dupliciras, da oba predmeta dobiš?

 

also, great rune ne veljajo cel cas ko so equipane? Sam ko uporabiš tisti rune predmet ne? Kok časa pa pol traja efekt?

 

Ne, pa saj vidiš recimo pri runi od Godricka, ki naj bi ti dodala plus statse, da četudi jo imaš equipano ti nič ne doda. Moraš uporabit consumable runic arc, ki ti jo aktivira ter mislim, da če jih več porabiš tudi pojača. 

 

Enkrat ko je aktivirana ostane aktivirana... do tvoje smrti, torej cca 5-10 min ? :devil: :D 

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 1 minuto:
  Skrij vsebine

Js sm mislu, da se mi bo spipal uceri. Prvo sm zajebu, k sm sou do zgornga towerja, ker sm si nism zapomnu ime od wizarda in spodnga towerja sploh vidu nism :D ok je zaprto, grem do smitha. Kul smith mi da neki informacij, rece nej poiscem unga volkodlaka v podzemlju.

 

Grem clearat east Limgrave in koncno pridm v podzemlje. In pol nikjer ne najdem mape + sto let iscem zadni braizer, k sm ga sfalil. Umes najdem tega volcja glava modela, ki pravi da se slisva, ko mam vec informacij, lah pa govorim s silvotom. Js nimam pojma ker je to. Koncno najdem zadnji braizer in ubijem jelena. Ta NPC se kr ne trza. Sto let hodm po tem riverju, ubijem se lizzard bosa. NPC se kr nc. Da ne omenjam da me itak vs cas snajpajo duhci od gozdnih modelckov, res sm mislu, da bom znoru :D

 

Pol sm koncno najdu tega, k ti da potion. Ampak sm pozabu z njim dvakat govort. Tko da sm bil sam kdo da fak je ta Nelliah al kaj je, k ji morm dat to. Grem SPET v river, un spet nc. Grem se enkat govort s tem modelom in mi da introduction za Sellino, k tut nimam pojma kdo je, usaj vem, da je v Limgrave. Tko da zdej bom to zacel iskat :D

 

 

Ona je v Waypoint ruins, si jo ziher srečal na začetku. Ti pove dokaj jasno kaj moraš naslednje naredit in je kar odfuk :D   Bo še trajalo, da jaz do tja pridem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...