Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Igram PS5 verzijo in mi rahli frame rate dropi niso skoraj nič moteči. Drugače pa sem čisto zgubljen in kamorkoli grem crknem :D Sploh dobra fora ko mi takoj na začetku uleti zmaj.....mater sem bejžal stran.

Ajde če ne drugega mi je vsaj za LVupanje uspelo dobit, tako da bom malo tepel živali in poskusil nabrat kak dodatn level

Povezava do prispevka

Menda je nekaj zbuggano okoli rest modea, lahko vam poflodra zadnji save, tako da iz preventive špil raje zapirajte.

 

Kot drugo. Klasa vagabond, Margit, the fell Omen mi je konkretno dal vetra. Nekje ducat borb je trajalo, da je gnidež smert storil.

 

Špil dogaja, danes zabil skoraj 8 ur v njega, občutek pa da nisem prišel ravno daleč. :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Fak no... Oni giant sem mislil, da je nekaj pametnega, potem pa ti da 1000 run in nič dropa. Pasja jajca je! Fuj ga bodi! Ne splača se vam nekaj matrat. Razen, če je mogoče kak rare drop kdaj in je full dober. 

 

A misliš te tabele giante k potegne na koncu meč ven?

Teh je ubistvu ful in so na enem delu ko obični mobi. :D Dobr za zlevelat par levelov, mislim da sem že lvl 21, mi je mal žal da nisem vzel prisonerja, ker mi je dost naizi ker pač open world in maš opcije 

 

Kok konj spremeni igro, noro. Lah se sam furaš okol in te slabiče tamaniš, filing mi je dost boljši kot pri ghost of tshushimi 

Povezava do prispevka

Ja in tudi ona dva ko kočijo vlečeta. Sem vse spucal (spremstvo in oba, ki vlečeta) potem pa dobil neki greataxe, ki mi itak nič ne koristi. Pa tudi minimalno run.

 

Jaz sem šele zdaj zvečer začel malo več uporabljati konja :) Vsi ti navadni mobi padajo kot za stavo...

 

Sem se fuknil na začetno pozicijo in jutri naprej. Sploh niosem preveril keri level sem, ko sem zaprl igro. Tudi tam nekaj malo čez 20 se mi zdi.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 29 minutami:

Zacel z wretched...normalno.

Prisel do prvega stonesword kipa...se mi odpre meglen zid...a msjke mi crkujem kot po tekocem traku...strup, potem kocija...potem sef.

Je kdo tole obrnil na lvl1? Se da? Verjetno je bolje da se vrnem kasneje...a kaj, ko imam tik na take mazohizme.

Uno je za kasneje :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

Je kdo bil v Siofra River? Je to sploh primeren kraj za začetnike? :D Saj se da lepo ubijat sovrage s počasnim tempom pač. Ampak fak... Tečeš pred enim, da mu uides... Se obrneš in več nimaš pojma kje si, od kje si prišel in kam bi rad šel.

 

Prižigam neke ognje, ko na njih naletim in sploh nimam pojma kaj to pomeni in koliko jih moram prižgati. 

Evo jaz sem zataval tja. Najdaljse dvigalo mojega zivljenja, ni ravno ugodno. Sicer so pocasni ampak jih je velik tam spodaj

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 minutami:

Evo jaz sem zataval tja. Najdaljse dvigalo mojega zivljenja, ni ravno ugodno. Sicer so pocasni ampak jih je velik tam spodaj

 

Ja, hahaha... Res je najdaljše dvigalo :D

 

Mam filing, da sem že vse precesal in več ne vem kam iti. Ampak zgleda se nisem prižgal vseh ognjev. Jutri poiščem in da vidim kaj čaka (kaki boss al kaj pač). Nimam pojma sploh, če je primeren levelu.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...