Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 4 minutami:

@bigboss82 do kolko si šel vigor? Jaz do 20 ampak sumim, da bi blo dobro več.

Ma do 50 se splaca vigor in inteligence

 

Vigor ma soft cap na 30 pomoje kot vsi soulsi.. do 30 gres bp.. se vec bos mogu na koncu mogoce...int pa ima pomoje soft cap pri 25 ma itak mores it do 50

 

Jaz grem vig in int do 30... pol int do 50 in vigor po potrebi

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Lok ti itak pomaga samo za cheese iz varne razdalje. Ni šans, da boš s tistim kej naredu v kaki areni proti bossu. :D

Ampak! Naletel sem na enega gianta, ki mi je prijazno (po tem ko sem ga ubil) predal sorcerer staff. Mogoce dam kaj v int pa probam. 

 

Btw, ubil sem pomoje ene 10 minibossov..še vedno piše pa da sem naredo 1% igre :D zdaj pocas grem v castle

Povezava do prispevka

Ne reči sploh......jaz pa sem na začetku mislil, da bo samo tako velika kot je bilo praznega tam okoli:lol:

Sem Lv20 pa še nisem naredil nič pametnega. Pač malo laufam po mapi pa probam kaj ubit, čeprav večina stvari ubije mene lol.

Parkrat sem probal zmaja na začetku v močvirju pa sem še malo švoh

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 1 minuto:

Ne reči sploh......jaz pa sem na začetku mislil, da bo samo tako velika kot je bilo praznega tam okoli:lol:

Sem Lv20 pa še nisem naredil nič pametnega. Pač malo laufam po mapi pa probam kaj ubit, čeprav večina stvari ubije mene lol.

Parkrat sem probal zmaja na začetku v močvirju pa sem še malo švoh

Ja ma ti si sploh ne predstavljas se... ne vem ce se sploh kdo.. pa to ne preobrnes ce igras en teden 16 ur na dan.. da vsak kolikor toliko raziskujes

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 31 minutami:

Ne reči sploh......jaz pa sem na začetku mislil, da bo samo tako velika kot je bilo praznega tam okoli:lol:

Sem Lv20 pa še nisem naredil nič pametnega. Pač malo laufam po mapi pa probam kaj ubit, čeprav večina stvari ubije mene lol.

Parkrat sem probal zmaja na začetku v močvirju pa sem še malo švoh

 

Tisti zmaj je tut mene gladko. Smo še mal švoh zanjga. Lvl 20. Ratal mi je en grad zavzet za enga kekca, tam desno spodaj, predno se gre na peninsulo. Pa eno votlino z volkovi in nekim minibosom not. PA ratal mi je celo prvi convent prisežt. Da vidmo, kaj bo dal.

Povezava do prispevka

Vceri probaval Margita pri okol lvl14 pa me je ownu k kekca (melee only s summonom).

 

Mal nagrindal danes do lvl21 pa je mal lazji, ampak se zmer sm noob.

 

Zmaj me je skor penetriral na suhto tko da sm sel dol na jug. Tam najprej spawnam enga undead ptica, spizdim stran in zacne en velikan z lokom me snipat cez pol mape.

 

K sm rekel NOPE in spizdil nazaj, se mi pa se en crn model na konju spawna in me ganja nazaj do mostu.

 

Dost za dons...

Povezava do prispevka

Naceloma imas v levi roki scit in staf v desni magic weapon.. po potrebi menjaa na scit

 

Sam tle v ER imam jaz staff v desni in menjujem z mecem, ker drugace na konju ne mores carat.. pa scit tu prav pride tudi ce na dalec castas ce imajo enemy range..

 

Astrologer ne vem kaksen spell ima

Prisoner ima kar ql.. sam vit 20 pa int 20 in pac upgrejdas staff in uni zajebani sam padajo.. ostale posekljas

 

 

Sam ja sorcerer mi je bil zakon za pvp.. ko jih na razdalji zbijes pol lajfa z levo roko, ko pridejo blizu pa sam pokoncas z hitrim magic swordom maxanim seveda.. paf paf paf ck to je to

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...