Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 4 minutami:

 

Mnja ne vem če je čist tko :D jaz sem napsihiran ko prasec že ene tri dni, še tistih par ur ki bi jih moral imeti za spanec se premetavam, čez dan me ful stiska v želodcu, uno res živčen sem ko prasec. Da ne omenjam ženske, ki je že tko dosti občutljiva in jo hitro kej stisne, večkrat ima Helex v roki ko Zdravko estus flask

Ne bom neki smetil teme se to napisem.. zdaj poslusam nemski parlament, tipi so se odlocli it all in prav uno zalijo putina da je idijot..100 milijard 2% bdpja vsako leto za oborozitev ... ce Putina lastni narod ne odstavi bo se zelo pestro

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

Mnja ne vem če je čist tko :D jaz sem napsihiran ko prasec že ene tri dni, še tistih par ur ki bi jih moral imeti za spanec se premetavam, čez dan me ful stiska v želodcu, uno res živčen sem ko prasec. 

Plus ena, jaz tudi cel tesnoben bombam giante po kolenih. Vmes grem celo igrat Horizon, ker slednjega žena lažje gleda. Kr ne morem verjet, da imamo vojno v Evropi fak :(. In kdor je zadnja leta bil v kakšnem Ukrajinskem mestu, ki ni lih hud vzhod, ve, da je to faking Evropa. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 urami:

 

Jaz sem uceri ob 2 zjutri najdu prvi staff ki ni v starter setu, v  

 

  Razkrij skrite vsebine

Swamp of Aenoia, nekje tuki sem najdu tud eno barako z enim modelom ki naj bi prodaja spelle, sam prvo rabis narest quest. in zdej lutam po swampu pa iscem eno faking iglo :) 

Tam blizu tega staffa najdes tudi mocan spell 

Spoiler

Rock sling, isto tam v ruševinah, malo severno naprej

 

 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 21 minutami:

Je kdo že zalutal v Selia, town of sorcery? :confused:

Verjetno že mnogi. Bil sem prej tam, pa sm unga tipa srečal, k me je po iglo poslal. Po sem jo pa hit ucvrl stran.

Kako spojlerje delate? Ne vem, kok napisat, pa ne znam skrit. Če lahk en pove.

Povezava do prispevka

Sem pa zalutal že do prestolnice, zdej pa študiram, če bi šel čist do konca mape, če je sploh možno, ne da se zapletem v kšne hude boss fajte. Res mi je carsko okrog jahat pa sam gledat. Gromozanska mapa. Sem mislu, da majo ACji velike mape. No, sej majo, ampak ta se mi zdi ornk večja, sploh zarad temnic in podzemnih mest.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...