Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 7 urami:

Prišel do bossa v gradu in ni pogojev, da ga nabijem lol. Ponavljal sem ga eno uro in mi ni jasno kako naj se branim/umikam v drugi fazi.

Suxam big time.

Same here.

 

Sm prilaufal do njega z originalnim orožjem  in brez levelupa class vagabond/vitez. Druga faza s kladivom je rip. Šele ko sm warpal nazaj sm dobu opcijo da buildam statse.

 

Sm zacel potem znova z astrologer/magic build, se mi zdi da mi bolj odgovarja.

 

Mapa mi je bla nekam čudno majhna, sam sm pol vidu da se začne povečevat ko nadaljujes od roba. Raziskovanje je kul, tko da sm večinoma potem hodu naokol in se še nism vrnu na grad.

 

Rip HZD za nedoločen čas...

Povezava do prispevka

Momci, če se ne da spizditi iz katakomb, ko vstopiš? Želel sem pobegniti iz ene, ki se mi ni zdela primerna in so vhodna vrata zaprta! Tudi teleportirati (fast travel) ven ne gre. Sedaj sem sicer prišel do levera, amaok moram še boss-a rukniti. 

 

To je malo nerodno za open world kjer lahko zalutas v neprimerno območje. Kaj če si sovragi neverjetno premočni? Od začetka igrat al kaj? 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Sem ga danes odlomu. Rešitev je bila, da se slečem in preklopim iz počasnejšega orožja nazaj na Uchigatano, da imam light load in sem pol samo skakal po njemu. :D

[Margit]

  Skrij vsebine

 

 

Bravo bos vidu zdej kaksen odlom od levela te caka

 

Jaz sem sow malo na sever raziskovat

 

Faaaak keri art design je gor... sam ne vem meni se na vrr skoraj steka malo uni ki igra na ps5 bo jokal imo 🤣

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Kje to tocno nisem razumel.. kaksne katakombe?

 

Saj sem napisal kje... V Cliffbottom Catacombs. Ko sem vstopil, so se vrata zaprla in nisem mogel več ven. Tudi, ko sem katakombe naredil in ubil boss-a mi ni odprlo vrat. Fast travelat pa nisi mogel ven. Edino potem je šlo fast travel, če si stal direkt ob zaprtih vhodnih vratih na srečo. 

Povezava do prispevka

Malo mi je preveč teh essential zadev. Potem pa moraš kot nor klikati, da prides nazaj na tisto kaj rabiš (eno od flask recimo) in če v žaru borbe klikneš enkrat preveč, moraš spet cel krog narediti. 

 

Zdi pa se mi kar nujno met gor flaske itak, potem za konja klicat, kak summon... Že flaski so tri. 

 

P.S.: Malo sem zaflodal tri sporočila zapored. Sorry. Ampak na mobitelu sem, ker igram in je muka urejat vse v en post. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Saj sem napisal kje... V Cliffbottom Catacombs. Ko sem vstopil, so se vrata zaprla in nisem mogel več ven. Tudi, ko sem katakombe naredil in ubil boss-a mi ni odprlo vrat. Fast travelat pa nisi mogel ven. Edino potem je šlo fast travel, če si stal direkt ob zaprtih vhodnih vratih na srečo. 

Aja nisem se tam.. uno na severu je za pol ko naredis grad

 

Jug je bolj nizji level

 

Pol grad.. na vzgodu nisem se bil.. pomoje je boljse it na jug in vzhod pred severom

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Malo mi je preveč teh essential zadev. Potem pa moraš kot nor klikati, da prides nazaj na tisto kaj rabiš (eno od flask recimo) in če v žaru borbe klikneš enkrat preveč, moraš spet cel krog narediti. 

 

Zdi pa se mi kar nujno met gor flaske itak, potem za konja klicat, kak summon... Že flaski so tri. 

 

P.S.: Malo sem zaflodal tri sporočila zapored. Sorry. Ampak na mobitelu sem, ker igram in je muka urejat vse v en post. 

Boli te kurac za floodanje sej zato je spoiler tema 🤣🤣

 

Jaz imam samo flaske pod quick s padom dol... drugace je prevec stvari

 

Konja in druge stvari imam pod uno ki stianes trikotnik in pol quick a padom.. pouch al kaj je ko stisnes options na DESNO 🤣 lahko stimas

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Malo mi je preveč teh essential zadev. Potem pa moraš kot nor klikati, da prides nazaj na tisto kaj rabiš (eno od flask recimo) in če v žaru borbe klikneš enkrat preveč, moraš spet cel krog narediti. 

 

Zdi pa se mi kar nujno met gor flaske itak, potem za konja klicat, kak summon... Že flaski so tri. 

 

P.S.: Malo sem zaflodal tri sporočila zapored. Sorry. Ampak na mobitelu sem, ker igram in je muka urejat vse v en post. 

Stvari, ki jih ne rabiš nujno med borbo, konja recimo, lahko nastaviš na une 4 bližnjice, ki jih imaš v inventarju desno zgoraj. Trikotnik + želena smer. Brezveze si dajat konja med flaske in te stvari imo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Malo mi je preveč teh essential zadev. Potem pa moraš kot nor klikati, da prides nazaj na tisto kaj rabiš (eno od flask recimo) in če v žaru borbe klikneš enkrat preveč, moraš spet cel krog narediti. 

 

Zdi pa se mi kar nujno met gor flaske itak, potem za konja klicat, kak summon... Že flaski so tri. 

 

Sej imaš opcije poucha v katerega te reči equipaš.
To lahko vidiš v meniju na desni strani :) 

ke_kit reče pred 28 minutami:

Sem ga danes odlomu. Rešitev je bila, da se slečem in preklopim iz počasnejšega orožja nazaj na Uchigatano, da imam light load in sem pol samo skakal po njemu. :D

[Margit]

  Skrij vsebine

 

 

 

Dobr si ga. Jst sem tudi ugotovil, da mi najbolj sede dextery build za skaklanje okoli :D 

Povezava do prispevka

Jaz imam magic build je izi mode

 

Pol sem se farmal rune ko odpres uni chest in te porta na neko drugo stran mape ;)

 

Jaz jih z magijo porejpam na dalec

 

Mene je ta vas boss ubil 4x na milimetru ker je igra cheeserska bolj kot vsi soulsi prej in ce si prevec lep ti bos na koncu spali maj viden kombo s 5 udarci lol

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

Jaz imam magic build je izi mode

 

Pol sem se farmal rune ko odpres uni chest in te porta na neko drugo stran mape ;)

 

Jaz jih z magijo porejpam na dalec

 

Mene je ta vas boss ubil 4x na milimetru ker je igra cheeserska bolj kot vsi soulsi prej in ce si prevec lep ti bos na koncu spali maj viden kombo s 5 udarci lol

Jaz se prav silim, da bi probal igrat z magijo, sam mi nikakor ne uspe. :D

Enostavno mi je bolj kul melee. Če že cheesam, pol vzamem lok.

Ne vem, res imam neko mentalno blokado lol.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 21 minutami:

 🤣🤣

Konja in druge stvari imam pod uno ki stianes trikotnik in pol quick a padom.. pouch al kaj je ko stisnes options na DESNO 🤣 lahko stimas

 

Fakof haha. Za to s trikotnikom sploh nisem vedel. Kje pa nastimas te zadeva kaj bo kje? V equipment ne vidim teh slotov. 

 

P.S.: Našel. Tnx vsem. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 6 minutami:

Tud jaz sem večinoma pregiral souls igre z str ali quiality buildi, tokrat sem se odločil za prisonerja da bom kombiniral dex in int - bom videl kasneje če ni to napaka :) 

 

Popolnoma enako :D

 

Sem se malo naveličal samo fightanja. Mi je škoda, da bi zamujal ostale mehanike igre. Prisoner mi je zakon zdaj. Drugi skozihod pa bo Mele build. 

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 16 minutami:

Jaz lutam pa poskušam pridobit kak level. Naletel na neko past v skrinji in me teleportiralo čisto desno gor v neke tunele z kristali. Ne morem se teleportirat nazaj, tako da bom moral pešačit zgleda :D

 

 

To je prva stvar kaj sem jo naredil ko sem prisel iz tutorial grobnice 😂

Povezava do prispevka

Kako sem vesel, da sem šel iz Hero build na prisonerja. Res mi ga dogaja tole skakljanje naokoli z dextery pa magijo. Edino ta urok, ki ga dobiš na začetku je malo meh po dmg... 
Dobil sem tudi konja in do sedaj sem prilezel do lvl 13... Sem mislil, da bom več geekal samo me toliko drugih stvari v življenju zanima  :sorcerer:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...